15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Znaleziono pociski artyleryjskie z czasów II Wojny Światowej

dodał 2019-01-09
Znaleziono pociski artyleryjskie z czasów II Wojny Światowej
Dziś rano w miejscowości Lesiska (gm. Godkowo) rolnik natrafił na 3 pociski artyleryjskie pochodzące najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej. Niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu saperów zabezpieczają policjanci z Godkowa.

Pociski zostaną zabrane przez saperów z Braniewa. Standardowo w takim przypadku trafią one na poligon, gdzie zostaną zdetonowane. Dodatkowo, za pomocą wykrywaczy metali, żołnierze sprawdzą czy w okolicy nie ma innej amunicji - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Maria anna   2019-01-10

Panie Romanie Nick Poprawiaczu spotkajcie się na uboczu dajcie sobie z liścia to może przestaniecie obrażać siebie Takich komentarzy na forum ja nie chce czytać Wstyd


#Roman   2019-01-09

No cóż: znaleziska te są świadectwem wywołania wojny przez nacjonalistów (po polsku: narodowców) niemieckich. Narodowcy polscy nie biorą z tego przykładu i bomb, a nawet bombek zrzucać nie będą, mam nadzieję. Być może są to pociski radzieckie, miotane w nadziei przywrócenia Warmii Polsce.


#Nick#Roman  2019-01-10

Odezwał się znany folksdojczy "historyk", który spisuje informacje z niemieckich opracowań ... ha ha haa...


#Nick#Roman  2019-01-10

roman, całkiem juz ci folksdojczy umysł odebrało? To byli faszyści, Niemcy, hitlerowcy . Z dokładnie opisaną ideologią niepodobną do naszych zwyczajnych prospołecznych demokracji narodowych. Tylko stalinowcy dorównywali a nawet prześcignęli hitlerowców. Teraz lewactwo chce zlikwidować państwa narodowe i znowu wprowadzić nieludzki lewacki system - ze starcobójstwem, dzieciobójstwem, pedofilią i innymi dewiacjami.


#Poprawiacz#Roman  2019-01-09

Słabo kumasz Romanie. Nie przez nacjonalistów niemieckich ale przez SOCJALISTÓW narodowych niemieckich. Socjaliści - narodowi(hitlerowcy) czy międzynarodowi(komuniści) - zawsze byli sprawcami zła.


#Roman#Poprawiacz  2019-01-10

Podaj mi proszę, różnicę między narodowymi socjalistami, na nacjonalistami wogóle, ok? Wedle mnie i jedni i drudzy, a nawet trzeci i kolejni, uważają siebie za lepszych, niż inni. A Bozia i prawo mówią inaczej, czyż nie?


#Misio#Poprawiacz  2019-01-10

Fakt pisobolszewicy są tego wybitnym przykładem


#Nick#Misio  2019-01-10

następny madry inaczej..... ty się ucz języka międzynarodowego, bo w tej Europie, jak już zniszczycie Polskę, to bez języka tylko do segregacji śmieci będziesz się nadawał . Od tego będziesz a nie od zbierania fruktów. Frukty będą zbierać europejczycy z Francji i Niemiec oraz ich kolorowi "goscie". Folksdojcz Roman ma szanse zostackapo dla mniej wartościowych europejczyków wschodnich, ale ty będziesz smieciem tylko.


#Mnjf   2019-01-10

a co z czasów stanu wojennego te pociski


#Rambo   2019-01-09

Pocisk przyjmę


#Szpila#Rambo  2019-01-09

Z prawej czy z lewej wolisz?


#Nick #Szpila  2019-01-09

Ty pewnie do buzi co?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności