21 kwietnia 2021 Anzelma, Bartosza, Feliksa
Reklama Heops

ZS w Pasłęku także uzyskał akredytację w programie Erasmus+ na lata 2021-2027

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-03-06
ZS w Pasłęku także uzyskał akredytację w programie Erasmus+ na lata 2021-2027

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w ramach akcji 1. programu Erasmus+.

Zespół Szkół w Pasłęku otrzymał Akredytację, co wiąże się z uproszczoną procedurą i gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością w ramach programu Erasmus+.

Nasza szkoła od lat podejmuje działania, mające na celu usprawnienie procesu nauczania i podniesienie jakości kształcenia oraz kwalifikacji zawodowych, bierzemy udział w wymianach międzynarodowych, uczestniczyliśmy w europejskich projektach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach programów: Comenius, Polsko- Niemiecka Współpraca Młodzieży czy POWER.

Przyznanie szkole Akredytacji umożliwi wdrożenie do realizacji kolejnego projektu, który zakłada organizowanie zagranicznych praktyk zawodowych uczniów w Hiszpanii, gdzie odbędą się 2-tygodniowe staże. Udział w projekcie daje ogromną możliwość doskonalenia znajomości językowych, rozwoju umiejętności zawodowych, podniesienia jakości kształcenia i szkolenia zawodowego oraz zdobywania cennych doświadczeń.

Info: ZS Pasłęk

0
0
0
0
0

Żwirownia 1140 px
nasza2