16 czerwca 2021 Aliny, Benona, Anety
Reklama Heops

Zupełny brak wyobraźni i głupota

dodał Miesiąc temu
Zupełny brak wyobraźni i głupota

Wczoraj około godziny 20:55 dwa samochody osobowe marki Mercedes oraz BMW wjechały z impetem do Parku Ekologicznego i z dużą prędkością przejechały w kierunku Grzybka i dalej aleją główną w stronę ulicy Steffena. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt. Już teraz znamy nazwisko jednego z kierowców pozbawionego wyobraźni. To prawdopodobnie Kacper S. mieszkaniec osiedla Północ. W tym samym czasie w barze pod Grzybkiem przebywało kilkadziesiąt osób. O tragedię było nietrudno. W dniu dzisiejszym odczytane zostaną zdjęcia z monitoringu. O zajściu powiadomiona zostanie policja.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :Platformersi

Komentarze

 • WujekMietek
   Miesiąc temu

  Zabrać prawko i do psychiatryka wysłać debili.

  zapomniał wół jak cielęciem BYŁ
   Miesiąc temu

  gdyby tak pojeździć za emerytem zwanym Dyrektorem chodź jeden dzień z aparatem ..uprawnienia do kierowania bylyby zatrzymane....widać teski Pan za wyrokami Sadu

  PanieJacku
   Miesiąc temu

  haha rura z tym plackiem, TFU

  Złoty środek
   Miesiąc temu

  A ja zgłaszam wniosek o ustawienie nakazów jazdy do 30 km/h po godzinie 22-ej na niektórych ulicach Pasłęka. Pierwsza miejscówka to ul Boh. Westerplatte od ronda do ronda.

  • Janosik Złoty środek
    Miesiąc temu

   Co to da, na Partyzantów są znaki ograniczające prędkość i tak te młoty robią sobie tor wyścigowy, nie ma kar brak patroli same znaki nic nie dadzą.

  kierowca spacerowicz
   Miesiąc temu

  W normalnym kraju wystarczy znak i wiadomo kto może wjechać i jak ma zachować się np. właściciel psa.

  Janosik
   Miesiąc temu

  Na całej Partyzantów powinny być kamery, samochody przekraczają tam prędkość grubo ponad 50 km/h, idąc z dzieckiem strach czy taki kierowca nie straci panowania i wjedzie na chodnik, ale co to obchodzi policję....

  Roman
   Miesiąc temu

  Może trzeba pomyśleć o szlabanie ( z pilota) otwieranym tylko dla pojazdów uprzywilejowanych oraz obsługi Jeziorka. A dla rowerzystów wystarczy furtka. Pozdrawiam wszystkich polaków.

  • Raczej Roman
    Miesiąc temu

   Przede wszystkim, to powinien pojawić się znak, który pozwala tam wjechać rowerzystom, z jednej strony miasto chwali się tam ścieżkami i szlakami rowerowymi a na wjazdach, zakaz ruchu.

Żwirownia 1140 px
nasza2