23 lipca 2019 Stwosza, Bogny, Brygidy

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-06-25

W przyszły "weekend" (od piątku do niedzieli) będzie prowadzone szkolenie liderów organizacyjnych Ruchu Narodowego z calej Polski, Kryterium przyjęcia jest tylko "postawa narodowa" Z naszego rejonu zgłoszenia kierować na nr tel 796 030 422


#MarekChrapan

  2018-06-25

Wsparcie zapewnione


#wyborca

  2018-06-25

Za późno. Wszyscy naziole przeszli juz do Fideszu Adasia Andruszkiewicza. Dobrze płatną robotę w administracji obiecał tym przed 30-ką. To jedyny warunek. A wy tam z czego możecie szkolić w tym RN. Z pieczenia tortów z wafelkiem. 

PS 

3.27 Czyżby przy łożu na Teneryfie,,,


#jw

  2018-06-27

Jemu już sie popieprzyl dzień z nocą, komuna z demokracją, tresura w bolszewickiej armii z patriotyzmem, wsadza rękę do kieszeni i zastanawia się gdzie się jego jajca podziały. Jak taki bubek może  kogokolwiek kto posiada choć cwierć mózgu do siebie  przekonać?


Zesrajcie się a nie dajcie.....Winnicki zgłasza poprawkę i krytykuje rząd za "wycofanie się z kluczowego elementu ustawy". - Jest to granda, jest to skandal - mówi prezes Ruchu Narodowego. - Będę blokował tę mównicę przez najbliższa godzinę - mówi Winnicki. Marszałek wyłączył mu mikrofon, ale poseł Winnicki nie schodzi z mównicy.
 


Dziś o 18.00 konferencje prasowe premiera @MorawieckiM w Warszawie (KPRM) i premiera @netanyahu w Tel-Awiwie podczas których premierzy Polski i Izraela przedstawią wspólne stanowisko. Wydarzenia w Sejmie są uważnie śledzone w Izraelu. Informacje nt. pracy nad zmianą ustawy o IPN na czołówkach portali m.in. "Haaretz", "Jerusalem Post". "Polska wycofuje się" - pisze na czołówce ynetnews.com, portal dziennika "Yedioth Ahronot".
 


Nie będziemy do tego zmierzać specjalnie, jeśli będzie bardziej polubowny scenariusz, to chętnie z niego skorzystamy - dodał i podkreślił, że są w UE państwa, które "chcą bardziej agresywnej polityki wobec Polski".

- Jesteśmy w bezprecedensowej sytuacji. Ten ląd jest nieznany, ten art. 7 nie był używany, nie mamy precedensów, jest wiele pytań - odpowiedział Szymański pytany o to, co będzie dalej. - To, co wydarzy się w najbliższych tygodniach, to sprawa otwarta. Wszystko się może wydarzyć - dodał.
 


 

Jeden kandydat na ławnika SN nie przeszedł "sita" w senackiej komisji. Przyszedł w sandałach, a podczas rozmowy okazało się, że poszukiwała go policja. Inna z kandydatek przekonywała natomiast senatorów, że nadaje się na tę funkcję, ponieważ "ma czas i chęci", choć nie wie, czy ma kwalifikacje.
 


Stało się tak, bo tupnął nogą amerykański brat i jego izraelski brat mniejszy. Wreszcie na własne oczy, między jednym meczem a drugim, mieliśmy okazję oglądać pokaz pełzającej wręcz słabości obozu władzy, by nie powiedzieć legislacyjnego skomlenia.

Nie, to nie jest tak, że ta władza w ogóle jest słaba. Ona jest silna, nawet bardzo silna. Silna wobec muzeum II wojny światowej, którego dyrektora się ciąga po prokuraturach i muzeum się mu siłą wyrywa. I silna wobec Centrum Zagłady Żydów, któremu odbiera się dotacje. Ale wobec USA, dyplomacji Izraela jest słaba, słaba i jeszcze raz słaba.Tak, ta władza jest silna. Silna wobec związkowców z radiowej Trójki albo LOT-u, których się na zbity pysk wyrzuca, ale słaba wobec J.P. Morgan, któremu się przyznaje zwolnienia podatkowe. Silna wobec bezbronnych drzew z dziewiczej puszczy i garstki nachodzonych po domach ekologów, ale słaba wobec wyłudzaczy odszkodowań przy paleniu śmieci,
 


 Silna wobec tych, którzy kiedyś będą eksmitowani na bruk w programie Mieszkanie+, albo rodziców niepełnosprawnych, ale słaba wobec developerów czy rozpieszczonej magnaterii Radziwiłłów i Czartoryskich, którym oddaje się pałace i wypłaca miliony. Silna wobec małych „przedsiębiorców” na samozatrudnieniu, którzy muszą jednolite pliki kontrolne VAT robić, RODO bez żadnej pomocy wdrażać, ale słaba wobec niemieckiej Deutsche Bahn, której kontrakt z PESĄ mają poręczać banki z udziałem skarbu państwa. Silni wobec kilku staruszek z białymi różami na marszu KOD-u, ale słaba wobec aferzystów z GetBack, którzy latami pozycjonowali się dzięki prawicowym politykom i publicystom.

Tak, ta władza jest tak silna, jak klasowy osiłek, który tłucze najsłabszych w klasie i tak słaba, jak ten osiłek stojący potem na baczność przez starszakami.
 


#wyborca

  2018-06-27

Z tymi narodowcami to strzeliłeś kulą w płot. Narodowcy rządzili juz w kilku krajach w dwudziestoleciu międzywojennym i nawet później, z wiadomymm skutkiem: Niemcy Hitlera, Włochy Musoliniego, Hiszpania Franco, Portugalia Salazara, Węgry Hothyego, Słowacja ksiedza Tiso. Jak widać wszystko to państwa katolickie wycierające gęby chrześcijaństwem. - A Niemcy? Kolebką niemieckiego faszyzmu była ultrakatolicka Bawaria i Austria.


#zniesmaczony

  2018-06-28

Kłamstwa i manipulacje udajace prawdę zamieszcza tu podpisujacy się róznymi nickami żydowski parobek, ziejący nienawiścią do wszyskiego co polskie. .


#ten sam

  2018-06-28

Z ciebie taki sam polak jak ze mnie żyd. poszukaj w genach, napisz skąd do Pasłęka przyjechali twoi pradziadkowie a powiem ci ile masz rożnej krwi w sobie komuszy parobku.


#ab

  2018-06-28

Panowie , wyluzujcie. Marsz na działkę zrywać wiśnie , zbierać ogórki , kosić trawę, Jest nowelizacja ustawy IPN , zgoda z Izraelem i USA. W Unii niektórzy przejrzeli na oczy w sprawie imigracji i relokacji,zaraz koniec sporu o praworządność. Na jesieni nowe wybory które w moim odczuciu dobiją obecną opozycję. Jest oki. A to że niektórzy muszą anonimowo żółć wylać na swój kraj  , no cóż , życie. Miłego dnia :)


#dominik

  2018-06-28

pisory sie przestraszyly i zmnienily ustawe ?


#polonista

  2018-06-28

A ja przestraszyłem się poziomem twej edukacji - błąd na błędzie i błędem pogania, uff ...


#bogdan dziaslo

  2018-06-28

 pisiory wstaja z kolan 


#wyborca

  2018-06-28

Zażegnanie problemu z ustawą o IPN, ogłoszono jako sukces pisu i premiera. Tylko to jest sukces strażaka, który podpalił las,by potem dzielnie gasić pożar i wypiąć pierś po medale. A pisowska gawiedż łyka to ja młode pelikany.


Brak ogonkow czy kreseczek durny polonista za bledy uznaje. Jestes na necie trabo jerychonska a nie sprawdzasz kartkowki.


#ab

  2018-06-29

Krok w tył i już Izrael i USA naszymi przyjaciółmi. Twarda postawa w sprawie relokacji i UE uznał nasze i Grupy Wysz. racje. W PE Timermans próbuje nas kąsać ale polegnie w Komisji Europejskiej gdzie głos decydujący mają przedstawiciele poszczególnych państw a nie frakcje polityczne. Teraz spokój i polityczne wakacje, a od września znowu wiaractwo pod postacią kampani wyborczych. 


#wyborca

  2018-06-29

Też się ciszę, że sie cieszysz ab. Krok w tył, Tylko co zrobisz zrobactwem antysemityzmu które wypełzło. PiS tak to plugastwo dokarmił, że dezynfekcja potrwa i 10 lat. Chyba że...Jutro mija 9 lat od podpisania Deklaracji Terezińskiej. Najwyższy czas na wprowadzenie jej zapisów w życie. Wtedy powiemy krok w tył, a dwa do przodu. Czy Pinokio Morawiecki temu podała? Nadzieja w amerykańskiej ustawawie JUST Act. Przy IPN wystarczyło polski rząd wytarmosić za uszy. Tu pewnie potrzebny będzie klaps.


#spokojny

  2018-06-29

Semickie robactwo pod nickiem "wyborca" odezwało się w obronie Żydów. Nic jednak to robactwo nie wspomniało o antypolonizmie, który Żydzi propagują aby Polaków oskubać z miliardów przy pomocy USA. Znamienne, że to semickie robactwo pod nazwą  "wyborca" ma nadzieję że USA pomogą Żydom ograbić Polaków z tych miliardów i cieszy się z tego. Oto jakie wstrętne, wrogie nam  robactwo żyje w naszej gminie.  


A z czego cie ograbiać siermięzny idioto?


#bogdan dziaslo

  2018-06-29

nie ma co sie dziwic , im przez prawie trzydziesci lat rozne kosccielne tygodniki i radio maryja ,pozniej jeszcze gazeta dla matolow i jej kluby ,wbijaja w te durne lby retoryke ,ze swiat jest antypolski ,wszyscy chca nas okrasc ,napasc ,zniszczyc . takimi durniami poprostu lepiej sie zarzadza 


#ab

  2018-06-29

Jestem Polakiem, mieszkam w moim ukochanym kraju Polsce.Niedobrze mi się robi jak pod przykrywką "prawdy historycznej" różnej maści osobniki opluwają nasze społeczeństwo. Wyborco- poczytaj ile incydentów antysemickich jest w Niemczech czy też Francji i przestań podgrzewać atmosferę. Polska przy nich to oaza spokoju. Co do bogdana "rycerza" to szkoda cokolwiek pisac oprócz tego że całkowicie zasługuje na przyznany mu tytuł ........:)


#bogdan dziaslo

  2018-06-29

prawda cie zabolala radio maryjna ciemnoto?


#litościwy

  2018-06-29

Bogdan to głąb zamulony o zredukowanej niemal do zera zdolności do keatywności. Jego słownictwo to idiota, radiomaryjna ciemnota i kilka innych inwektyw które można policzyć na palcach jednej ręki. To nieszczęśliwa istota zasługująca na litość i "miłosierdzie gminy".


#ciekawy

  2018-06-30

A żydowskie robactwo w Pasłęku ksywa "wyborca" zamilkło, tylko jego tępy piesek ujada?


#gazeta matołska

  2018-06-30

sama ciemnoto radiomaryjna sie wykonczysz


#widzialem

  2018-07-01

ab napisał: " ile incydentów antysemickich jest w Niemczech czy też Francji i przestań podgrzewać atmosferę. "...zapomnial tylko dodać, że w ameryce murzynow biją. Jakbyź tam pojechal to byś zobaczyl kto kogo bije no i przy okazji dowiedzial sie, że Polonia w Stanach nie istniej i  goowno znaczy. W Chicago od dawna nie ma żadnego polskiego radnego.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Festyn Policyjny

Pozostało1 dzień

W najbliższą środę 24 lipca policjanci zapraszają na Festyn Policyjny z okazji...


Kwartet Smyczkowy na Orle

Pozostało19 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało33 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...