17 listopada 2019 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-06-25

W przyszły "weekend" (od piątku do niedzieli) będzie prowadzone szkolenie liderów organizacyjnych Ruchu Narodowego z calej Polski, Kryterium przyjęcia jest tylko "postawa narodowa" Z naszego rejonu zgłoszenia kierować na nr tel 796 030 422


#MarekChrapan

  2018-06-25

Wsparcie zapewnione


#wyborca

  2018-06-25

Za późno. Wszyscy naziole przeszli juz do Fideszu Adasia Andruszkiewicza. Dobrze płatną robotę w administracji obiecał tym przed 30-ką. To jedyny warunek. A wy tam z czego możecie szkolić w tym RN. Z pieczenia tortów z wafelkiem. 

PS 

3.27 Czyżby przy łożu na Teneryfie,,,


#jw

  2018-06-27

Jemu już sie popieprzyl dzień z nocą, komuna z demokracją, tresura w bolszewickiej armii z patriotyzmem, wsadza rękę do kieszeni i zastanawia się gdzie się jego jajca podziały. Jak taki bubek może  kogokolwiek kto posiada choć cwierć mózgu do siebie  przekonać?


Zesrajcie się a nie dajcie.....Winnicki zgłasza poprawkę i krytykuje rząd za "wycofanie się z kluczowego elementu ustawy". - Jest to granda, jest to skandal - mówi prezes Ruchu Narodowego. - Będę blokował tę mównicę przez najbliższa godzinę - mówi Winnicki. Marszałek wyłączył mu mikrofon, ale poseł Winnicki nie schodzi z mównicy.
 


Dziś o 18.00 konferencje prasowe premiera @MorawieckiM w Warszawie (KPRM) i premiera @netanyahu w Tel-Awiwie podczas których premierzy Polski i Izraela przedstawią wspólne stanowisko. Wydarzenia w Sejmie są uważnie śledzone w Izraelu. Informacje nt. pracy nad zmianą ustawy o IPN na czołówkach portali m.in. "Haaretz", "Jerusalem Post". "Polska wycofuje się" - pisze na czołówce ynetnews.com, portal dziennika "Yedioth Ahronot".
 


Nie będziemy do tego zmierzać specjalnie, jeśli będzie bardziej polubowny scenariusz, to chętnie z niego skorzystamy - dodał i podkreślił, że są w UE państwa, które "chcą bardziej agresywnej polityki wobec Polski".

- Jesteśmy w bezprecedensowej sytuacji. Ten ląd jest nieznany, ten art. 7 nie był używany, nie mamy precedensów, jest wiele pytań - odpowiedział Szymański pytany o to, co będzie dalej. - To, co wydarzy się w najbliższych tygodniach, to sprawa otwarta. Wszystko się może wydarzyć - dodał.
 


 

Jeden kandydat na ławnika SN nie przeszedł "sita" w senackiej komisji. Przyszedł w sandałach, a podczas rozmowy okazało się, że poszukiwała go policja. Inna z kandydatek przekonywała natomiast senatorów, że nadaje się na tę funkcję, ponieważ "ma czas i chęci", choć nie wie, czy ma kwalifikacje.
 


Stało się tak, bo tupnął nogą amerykański brat i jego izraelski brat mniejszy. Wreszcie na własne oczy, między jednym meczem a drugim, mieliśmy okazję oglądać pokaz pełzającej wręcz słabości obozu władzy, by nie powiedzieć legislacyjnego skomlenia.

Nie, to nie jest tak, że ta władza w ogóle jest słaba. Ona jest silna, nawet bardzo silna. Silna wobec muzeum II wojny światowej, którego dyrektora się ciąga po prokuraturach i muzeum się mu siłą wyrywa. I silna wobec Centrum Zagłady Żydów, któremu odbiera się dotacje. Ale wobec USA, dyplomacji Izraela jest słaba, słaba i jeszcze raz słaba.Tak, ta władza jest silna. Silna wobec związkowców z radiowej Trójki albo LOT-u, których się na zbity pysk wyrzuca, ale słaba wobec J.P. Morgan, któremu się przyznaje zwolnienia podatkowe. Silna wobec bezbronnych drzew z dziewiczej puszczy i garstki nachodzonych po domach ekologów, ale słaba wobec wyłudzaczy odszkodowań przy paleniu śmieci,
 


 Silna wobec tych, którzy kiedyś będą eksmitowani na bruk w programie Mieszkanie+, albo rodziców niepełnosprawnych, ale słaba wobec developerów czy rozpieszczonej magnaterii Radziwiłłów i Czartoryskich, którym oddaje się pałace i wypłaca miliony. Silna wobec małych „przedsiębiorców” na samozatrudnieniu, którzy muszą jednolite pliki kontrolne VAT robić, RODO bez żadnej pomocy wdrażać, ale słaba wobec niemieckiej Deutsche Bahn, której kontrakt z PESĄ mają poręczać banki z udziałem skarbu państwa. Silni wobec kilku staruszek z białymi różami na marszu KOD-u, ale słaba wobec aferzystów z GetBack, którzy latami pozycjonowali się dzięki prawicowym politykom i publicystom.

Tak, ta władza jest tak silna, jak klasowy osiłek, który tłucze najsłabszych w klasie i tak słaba, jak ten osiłek stojący potem na baczność przez starszakami.
 


#wyborca

  2018-06-27

Z tymi narodowcami to strzeliłeś kulą w płot. Narodowcy rządzili juz w kilku krajach w dwudziestoleciu międzywojennym i nawet później, z wiadomymm skutkiem: Niemcy Hitlera, Włochy Musoliniego, Hiszpania Franco, Portugalia Salazara, Węgry Hothyego, Słowacja ksiedza Tiso. Jak widać wszystko to państwa katolickie wycierające gęby chrześcijaństwem. - A Niemcy? Kolebką niemieckiego faszyzmu była ultrakatolicka Bawaria i Austria.


#zniesmaczony

  2018-06-28

Kłamstwa i manipulacje udajace prawdę zamieszcza tu podpisujacy się róznymi nickami żydowski parobek, ziejący nienawiścią do wszyskiego co polskie. .


#ten sam

  2018-06-28

Z ciebie taki sam polak jak ze mnie żyd. poszukaj w genach, napisz skąd do Pasłęka przyjechali twoi pradziadkowie a powiem ci ile masz rożnej krwi w sobie komuszy parobku.


#ab

  2018-06-28

Panowie , wyluzujcie. Marsz na działkę zrywać wiśnie , zbierać ogórki , kosić trawę, Jest nowelizacja ustawy IPN , zgoda z Izraelem i USA. W Unii niektórzy przejrzeli na oczy w sprawie imigracji i relokacji,zaraz koniec sporu o praworządność. Na jesieni nowe wybory które w moim odczuciu dobiją obecną opozycję. Jest oki. A to że niektórzy muszą anonimowo żółć wylać na swój kraj  , no cóż , życie. Miłego dnia :)


#dominik

  2018-06-28

pisory sie przestraszyly i zmnienily ustawe ?


#polonista

  2018-06-28

A ja przestraszyłem się poziomem twej edukacji - błąd na błędzie i błędem pogania, uff ...


#bogdan dziaslo

  2018-06-28

 pisiory wstaja z kolan 


#wyborca

  2018-06-28

Zażegnanie problemu z ustawą o IPN, ogłoszono jako sukces pisu i premiera. Tylko to jest sukces strażaka, który podpalił las,by potem dzielnie gasić pożar i wypiąć pierś po medale. A pisowska gawiedż łyka to ja młode pelikany.


Brak ogonkow czy kreseczek durny polonista za bledy uznaje. Jestes na necie trabo jerychonska a nie sprawdzasz kartkowki.


#ab

  2018-06-29

Krok w tył i już Izrael i USA naszymi przyjaciółmi. Twarda postawa w sprawie relokacji i UE uznał nasze i Grupy Wysz. racje. W PE Timermans próbuje nas kąsać ale polegnie w Komisji Europejskiej gdzie głos decydujący mają przedstawiciele poszczególnych państw a nie frakcje polityczne. Teraz spokój i polityczne wakacje, a od września znowu wiaractwo pod postacią kampani wyborczych. 


#wyborca

  2018-06-29

Też się ciszę, że sie cieszysz ab. Krok w tył, Tylko co zrobisz zrobactwem antysemityzmu które wypełzło. PiS tak to plugastwo dokarmił, że dezynfekcja potrwa i 10 lat. Chyba że...Jutro mija 9 lat od podpisania Deklaracji Terezińskiej. Najwyższy czas na wprowadzenie jej zapisów w życie. Wtedy powiemy krok w tył, a dwa do przodu. Czy Pinokio Morawiecki temu podała? Nadzieja w amerykańskiej ustawawie JUST Act. Przy IPN wystarczyło polski rząd wytarmosić za uszy. Tu pewnie potrzebny będzie klaps.


#spokojny

  2018-06-29

Semickie robactwo pod nickiem "wyborca" odezwało się w obronie Żydów. Nic jednak to robactwo nie wspomniało o antypolonizmie, który Żydzi propagują aby Polaków oskubać z miliardów przy pomocy USA. Znamienne, że to semickie robactwo pod nazwą  "wyborca" ma nadzieję że USA pomogą Żydom ograbić Polaków z tych miliardów i cieszy się z tego. Oto jakie wstrętne, wrogie nam  robactwo żyje w naszej gminie.  


A z czego cie ograbiać siermięzny idioto?


#bogdan dziaslo

  2018-06-29

nie ma co sie dziwic , im przez prawie trzydziesci lat rozne kosccielne tygodniki i radio maryja ,pozniej jeszcze gazeta dla matolow i jej kluby ,wbijaja w te durne lby retoryke ,ze swiat jest antypolski ,wszyscy chca nas okrasc ,napasc ,zniszczyc . takimi durniami poprostu lepiej sie zarzadza 


#ab

  2018-06-29

Jestem Polakiem, mieszkam w moim ukochanym kraju Polsce.Niedobrze mi się robi jak pod przykrywką "prawdy historycznej" różnej maści osobniki opluwają nasze społeczeństwo. Wyborco- poczytaj ile incydentów antysemickich jest w Niemczech czy też Francji i przestań podgrzewać atmosferę. Polska przy nich to oaza spokoju. Co do bogdana "rycerza" to szkoda cokolwiek pisac oprócz tego że całkowicie zasługuje na przyznany mu tytuł ........:)


#bogdan dziaslo

  2018-06-29

prawda cie zabolala radio maryjna ciemnoto?


#litościwy

  2018-06-29

Bogdan to głąb zamulony o zredukowanej niemal do zera zdolności do keatywności. Jego słownictwo to idiota, radiomaryjna ciemnota i kilka innych inwektyw które można policzyć na palcach jednej ręki. To nieszczęśliwa istota zasługująca na litość i "miłosierdzie gminy".


#ciekawy

  2018-06-30

A żydowskie robactwo w Pasłęku ksywa "wyborca" zamilkło, tylko jego tępy piesek ujada?


#gazeta matołska

  2018-06-30

sama ciemnoto radiomaryjna sie wykonczysz


#widzialem

  2018-07-01

ab napisał: " ile incydentów antysemickich jest w Niemczech czy też Francji i przestań podgrzewać atmosferę. "...zapomnial tylko dodać, że w ameryce murzynow biją. Jakbyź tam pojechal to byś zobaczyl kto kogo bije no i przy okazji dowiedzial sie, że Polonia w Stanach nie istniej i  goowno znaczy. W Chicago od dawna nie ma żadnego polskiego radnego.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało12 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało14 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało23 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...