11 lipca 2020 Olgi, Kaliny, Benedykta

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-01-09

PRZYJDŹ 10 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 do sali nr 252 Sądu Okręgowego w Warszawie przy Al. Solidarności 127. Witold Gadowski poproszony przez PL1.TV o skomentowanie pozywania przez niemiecki koncern jego samego, i „Warszawskiej Gazety”, bohater dnia odpowiedział: – Jest to ten sam proces zamykania nam ust. Niemiecki kapitał usiłuje za pomocą siły, pieniądza tym razem, a nie czołgów i pałek zamknąć nam usta w Polsce. Chcą nam w Warszawie znowu wprowadzić zasadę, że pewne rzeczy są tylko „nur für Deutsche”. Ale w Warszawie „nur für Deutsche” brzmi bardzo złowieszczo. Gadowski zapowiedział wprost – nie zamierza się ani poddać, ani przepraszać, którym to stwierdzeniem wywołał prawdziwy aplauz zebranych przed sądem.


#MarekChrapan

  2019-01-09

Wszystko zaczęło się od tego komentarza.

To Niemcy robili mydło z ludzkiego tłuszczu. To Niemcy robili abażury z ludzkiej skóry. To Niemcy robili maskotki z ludzkich kości. To Niemcy rozsiewali po polach popioły zwęglonych ludzi jako nawóz. To wszystko robili „kulturalni” Niemcy. Dziś, kiedy słyszę, że m.in. w ZDF, „Fakcie”, Axel Springer zasiadali wermachtowcy, SS-mani – to rozumiem, skąd ta agresja na Polskę napisał w październiku 2017 niezależny publicysta Witold Gadowski, komentując sprawę reparacji wojennych dla Polski.


#krzyk

  2019-01-09

Chrapan się odezwał ! Grom z jasnego nieba ! 22-go Merkel spotyka się z Macaronem i podpisują ważny układ ,, towarzyski " . Polscy faszyści propagują agresywne treści antyniemickie Niemcy rozwijają stosunki gospodarcze z Rosją. Umacnia się pozycja obwodu kalinigradzkiego w obszarach gospodarczych i militarnym. Polscy nie tylko faszyści rozbudzają nienawiść do wszystkiego co ruskie. Ciekawy obraz Polski rysuje się na przyszłość. Węgry wchodzą na nową ścieżkę. Sylwia Martynowicz rozbudza emocje . Kaczyński prowadzi dzisiaj towarzyską rozmowę z Włochem . Muszę wypić silnę kawę , aby się pozbierać


#kupujący

  2019-01-09

Do Warszawy jechać nie mogę ale mogę inaczej zawalczyć z niemiecką bezczelnością. Nie kupuję w niemieckim Lidlu i innych namawiam do tego samego. Niech się zwinie w Pasłęku z braku klientów ten niemiecki interes. Jesli inni pójdą tym śladem, to będzie dobry początek. A co dalej, zobaczymy. Hej, ...


#ajwaj

  2019-01-09

To kupuj w portugalskiej Biedronce. Samochody niemieckie też powinny zniknąć?


#kupujący

  2019-01-09

Portugalia nic mi specjalnie nie zawiniła, z Niemcami mam nie wyrównane rachunki od bardzo dawna a i ostatnio za bardzo się panoszą. Czas by im przytrzeć nosa.


#martwiący sie

  2019-01-09

martwie sie o twoje zdrowie psychiczne 


#kupujący

  2019-01-09

Lepiej zadbaj o swoje, bo nawet twój wpis to wpis wariata, no chyba że jesteś synem volksdojcza i bronisz Vaterlandu.


#Marek Chrapan

  2019-01-09

Widzisz dzisiaj pod nickiem "krzyk"liwy, ja odwrotnie do Ciebie w okresie Świątecznym nie zajmuję nigdy głosu w sprawach "nie swiątecznych", okres mojego wyciszenia i karencji dla bezkarności wszelakiej agentury antypolskiej zawsze kończy się 06.01.

Co do Lidla ostatni raz byłem chyba przy akcji - "kupujemy i pijemy piwo "Ciechan" - bo tylko tam pojawiło się te piwo w Pasłęku. Mam nadzieję, ze nie bedę zmuszony więcej tam zaglądać - NA POHYBEL GERMAŃSKIEJ AGRESYWNOŚCI! Zobacztymy czy jutro pokażą się na rozprawie - dotąd bali się i niech się nadal boją, będzie nas tam sporo i nie bedąc tam usłyszą to co powinni pociotki nazistowskie.


#Marek Chrapan

  2019-01-09

Warszawska Gazeta i Polska Niepodległa są dostępne w Pasłęku - dla zainteresowanych podam gdzie na telefon - 796 030 422 bo kiedy poprzednim razem podałem punkt sprzedaży natychmiast "prominenci" lewactwa nacisnęli i zmusili do odwołania sprzedaży tego pisma w tym punkcie. Żydokomuna siedzie tu mocno usadowiona.


#zmartwiony

  2019-01-09

kupujacy pisowska propagande osiol


#kupujący

  2019-01-10

No i co tu można pogadać z takim wiechciem? Beznadziejne to, cud że jeszcze pisać potrafi. Należy się szanować każdego człowieka i każdego Polaka ale czy to jeszcze Polak? Chyba już nie a i człowiek tylko z postury.


A do kibla to barachło si,e nadaje?


#kupujący

  2019-01-10

Czy ten "zmartwiony" to komuszy sierżant? Raczej mi pasuje na jakąś POwską gnidę.


#krucjata różańcowa

  2019-01-10

Zabierzcie ze sobą różaniec. Podczas procesu Ks. Stanisław Małkowski poprowadzi modlitwę różańcową na korytarzu sądu.

buhahaha


#krucjata różańcowa

  2019-01-10

Kolejny mądry inaczej prosi o różaniec

Widzimy się wszyscy 30.01.2019 r. w Łodzi pod sądem lekarskim! W obronie dr. Huberta Czerniaka

To efekt wypowiedzi lekarza, w których podważał sens obowiązującego kalendarza szczepień. Jeżeli widzimy, że szczepienia w pierwszej dobie przynoszą więcej złego niż dobrego, dlaczego polscy rodzice, dzieci są indoktrynowani jak za czasów komunistycznych tylko czymś innym? - mówił Czerniak.


#bogdan dziaslo

  2019-01-10

jestem zmartwiony pozomem intelektualnym niektorych na tym forum ,sa to opentane przez radio maryja ,gazete polska i inne prawicowe pseudo patryiotyczne media , do chrapana juz sie przyzwyczailem , taki miejscowy folklor :)


#krucjata różańcowa

  2019-01-10

Dobra wiadomość dla pseudo-patriotyczno-religijnych wykopalisk z PRL-u. Mark Dekan nie stawił sie na dzisiejszej rozprawie. Będzie więc kolejna okazja do wspólnej zabawy.Sędzia prowadzaca podała nowy termin 14 maj godzina 11. Zapraszamy na majówkę. 

 


Poprzez zbieranie "lajków" na stronach stricte tematycznych i kolejno zmienianie nazw fanpage'y, budowano spore społeczności. W ten sposób oszukiwano ich odbiorców, bo po kilku sprytnych zmianach nazw, strony dotyczyły zupełnie innej tematyki. Oto lista skasowanych stron:

 • Ruch Wolności
 • Drużyna Narodowa
 • Kocham Polskę
 • Zakazana Prawda
 • Ruch Wolności Prawilni .
 • Kocham ten kraj
 • Historia którą warto znać
 • Dziennik Narodowy
 • Szacunek dla tych co oddali życie za wolną Polskę

#Marek Chrapan

  2019-01-11

. Kolejny raz postnaziści ze strachu przed publicznością nie stawili się na rozprawie (mają nosa) i mimo protestów zgromadzonych rządających ukarania nie stawiającycfh się, rozprawę przełożono na 14.05.2019 godz. 12,00.  Relacja tekstowa w terminie późniejszym (nie na tej stronie bo tu nie da się zamieścić zdjęć niezbędnych w relacji)


#zgorszony

  2019-01-11

A to tak można bezkarnie nie stawiać się na rozprawę? A co będzie jak znowu się nie stawią?


#nick

  2019-01-12

Jeśli sędzia nie zarządzi kary to kary nie będzie. SĄDY DO REFORMY !!


#czekam niecierpliwie

  2019-01-12

Czekam niecierpliwie na najbliższe eurowybory. Mam nadzieję, że wybiorą normalnych ludzi i UE wreszcie przestanie niesprawiedliwie czepiać się Polski i PiS będzie wreszcie mógł zrobić prawdziwy porządek w tym polskim wymiarze niesprawiedliwości.


#przerażony

  2019-01-12

To straszne! Sądy mają niczym nieograniczoną i przez nikogo nie kontrolowana władzę. To przecież tylko Stalin i Hitler mieli taką władzę.


#bogdan dziaslo

  2019-01-12

pomysl jak byloby nam dobrze gdyby taka wladze mial nasz jaroslaw

 

 


#xyz

  2019-01-13

Nie pastw sie bogdan nad komuszym pastuchem. Nie każ mu myśleć bo to dla niego nadludzki wysiłek i raczej nieosiągalny.


#jontek 22

  2019-01-13

Ja tam liczę na Chrapana ! W wyborach na pierwszym miejscu w Pasłęku.


#wojo

  2019-01-14

Ten twój "faworyt" to juz staruch na dokładkę z kręgosłupem ukształtowanym w komuszej armii do ktorej jako nastolatek poszedło na ochotnika żeby Gomułki bronić.
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności