20 stycznia 2019 Fabiana, Sebastiana

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

Ponad tydzień temu, 2019-01-09

PRZYJDŹ 10 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 do sali nr 252 Sądu Okręgowego w Warszawie przy Al. Solidarności 127. Witold Gadowski poproszony przez PL1.TV o skomentowanie pozywania przez niemiecki koncern jego samego, i „Warszawskiej Gazety”, bohater dnia odpowiedział: – Jest to ten sam proces zamykania nam ust. Niemiecki kapitał usiłuje za pomocą siły, pieniądza tym razem, a nie czołgów i pałek zamknąć nam usta w Polsce. Chcą nam w Warszawie znowu wprowadzić zasadę, że pewne rzeczy są tylko „nur für Deutsche”. Ale w Warszawie „nur für Deutsche” brzmi bardzo złowieszczo. Gadowski zapowiedział wprost – nie zamierza się ani poddać, ani przepraszać, którym to stwierdzeniem wywołał prawdziwy aplauz zebranych przed sądem.

#MarekChrapan

Wszystko zaczęło się od tego komentarza.

To Niemcy robili mydło z ludzkiego tłuszczu. To Niemcy robili abażury z ludzkiej skóry. To Niemcy robili maskotki z ludzkich kości. To Niemcy rozsiewali po polach popioły zwęglonych ludzi jako nawóz. To wszystko robili „kulturalni” Niemcy. Dziś, kiedy słyszę, że m.in. w ZDF, „Fakcie”, Axel Springer zasiadali wermachtowcy, SS-mani – to rozumiem, skąd ta agresja na Polskę napisał w październiku 2017 niezależny publicysta Witold Gadowski, komentując sprawę reparacji wojennych dla Polski.

#krzyk

Chrapan się odezwał ! Grom z jasnego nieba ! 22-go Merkel spotyka się z Macaronem i podpisują ważny układ ,, towarzyski " . Polscy faszyści propagują agresywne treści antyniemickie Niemcy rozwijają stosunki gospodarcze z Rosją. Umacnia się pozycja obwodu kalinigradzkiego w obszarach gospodarczych i militarnym. Polscy nie tylko faszyści rozbudzają nienawiść do wszystkiego co ruskie. Ciekawy obraz Polski rysuje się na przyszłość. Węgry wchodzą na nową ścieżkę. Sylwia Martynowicz rozbudza emocje . Kaczyński prowadzi dzisiaj towarzyską rozmowę z Włochem . Muszę wypić silnę kawę , aby się pozbierać

#kupujący

Do Warszawy jechać nie mogę ale mogę inaczej zawalczyć z niemiecką bezczelnością. Nie kupuję w niemieckim Lidlu i innych namawiam do tego samego. Niech się zwinie w Pasłęku z braku klientów ten niemiecki interes. Jesli inni pójdą tym śladem, to będzie dobry początek. A co dalej, zobaczymy. Hej, ...

#ajwaj

To kupuj w portugalskiej Biedronce. Samochody niemieckie też powinny zniknąć?

#kupujący

Portugalia nic mi specjalnie nie zawiniła, z Niemcami mam nie wyrównane rachunki od bardzo dawna a i ostatnio za bardzo się panoszą. Czas by im przytrzeć nosa.

#martwiący sie

martwie sie o twoje zdrowie psychiczne 

#kupujący

Lepiej zadbaj o swoje, bo nawet twój wpis to wpis wariata, no chyba że jesteś synem volksdojcza i bronisz Vaterlandu.

#Marek Chrapan

Widzisz dzisiaj pod nickiem "krzyk"liwy, ja odwrotnie do Ciebie w okresie Świątecznym nie zajmuję nigdy głosu w sprawach "nie swiątecznych", okres mojego wyciszenia i karencji dla bezkarności wszelakiej agentury antypolskiej zawsze kończy się 06.01.

Co do Lidla ostatni raz byłem chyba przy akcji - "kupujemy i pijemy piwo "Ciechan" - bo tylko tam pojawiło się te piwo w Pasłęku. Mam nadzieję, ze nie bedę zmuszony więcej tam zaglądać - NA POHYBEL GERMAŃSKIEJ AGRESYWNOŚCI! Zobacztymy czy jutro pokażą się na rozprawie - dotąd bali się i niech się nadal boją, będzie nas tam sporo i nie bedąc tam usłyszą to co powinni pociotki nazistowskie.

#Marek Chrapan

Warszawska Gazeta i Polska Niepodległa są dostępne w Pasłęku - dla zainteresowanych podam gdzie na telefon - 796 030 422 bo kiedy poprzednim razem podałem punkt sprzedaży natychmiast "prominenci" lewactwa nacisnęli i zmusili do odwołania sprzedaży tego pisma w tym punkcie. Żydokomuna siedzie tu mocno usadowiona.

#zmartwiony

kupujacy pisowska propagande osiol

#kupujący

Ponad tydzień temu, 2019-01-10

No i co tu można pogadać z takim wiechciem? Beznadziejne to, cud że jeszcze pisać potrafi. Należy się szanować każdego człowieka i każdego Polaka ale czy to jeszcze Polak? Chyba już nie a i człowiek tylko z postury.

#pytam komuszego sierżanta

A do kibla to barachło si,e nadaje?

#kupujący

Czy ten "zmartwiony" to komuszy sierżant? Raczej mi pasuje na jakąś POwską gnidę.

#krucjata różańcowa

Zabierzcie ze sobą różaniec. Podczas procesu Ks. Stanisław Małkowski poprowadzi modlitwę różańcową na korytarzu sądu.

buhahaha

#krucjata różańcowa

Kolejny mądry inaczej prosi o różaniec

Widzimy się wszyscy 30.01.2019 r. w Łodzi pod sądem lekarskim! W obronie dr. Huberta Czerniaka

To efekt wypowiedzi lekarza, w których podważał sens obowiązującego kalendarza szczepień. Jeżeli widzimy, że szczepienia w pierwszej dobie przynoszą więcej złego niż dobrego, dlaczego polscy rodzice, dzieci są indoktrynowani jak za czasów komunistycznych tylko czymś innym? - mówił Czerniak.

#bogdan dziaslo

jestem zmartwiony pozomem intelektualnym niektorych na tym forum ,sa to opentane przez radio maryja ,gazete polska i inne prawicowe pseudo patryiotyczne media , do chrapana juz sie przyzwyczailem , taki miejscowy folklor :)

#krucjata różańcowa

Dobra wiadomość dla pseudo-patriotyczno-religijnych wykopalisk z PRL-u. Mark Dekan nie stawił sie na dzisiejszej rozprawie. Będzie więc kolejna okazja do wspólnej zabawy.Sędzia prowadzaca podała nowy termin 14 maj godzina 11. Zapraszamy na majówkę. 

#tak oszołomstwo budowało niby popularność

Ponad tydzień temu, 2019-01-11

Poprzez zbieranie "lajków" na stronach stricte tematycznych i kolejno zmienianie nazw fanpage'y, budowano spore społeczności. W ten sposób oszukiwano ich odbiorców, bo po kilku sprytnych zmianach nazw, strony dotyczyły zupełnie innej tematyki. Oto lista skasowanych stron:

• Ruch Wolności
  • Drużyna Narodowa
  • Kocham Polskę
  • Zakazana Prawda
  • Ruch Wolności Prawilni .
  • Kocham ten kraj
  • Historia którą warto znać
  • Dziennik Narodowy
  • Szacunek dla tych co oddali życie za wolną Polskę

#Marek Chrapan

. Kolejny raz postnaziści ze strachu przed publicznością nie stawili się na rozprawie (mają nosa) i mimo protestów zgromadzonych rządających ukarania nie stawiającycfh się, rozprawę przełożono na 14.05.2019 godz. 12,00.  Relacja tekstowa w terminie późniejszym (nie na tej stronie bo tu nie da się zamieścić zdjęć niezbędnych w relacji)

#zgorszony

A to tak można bezkarnie nie stawiać się na rozprawę? A co będzie jak znowu się nie stawią?

#nick

Ponad tydzień temu, 2019-01-12

Jeśli sędzia nie zarządzi kary to kary nie będzie. SĄDY DO REFORMY !!

#czekam niecierpliwie

Czekam niecierpliwie na najbliższe eurowybory. Mam nadzieję, że wybiorą normalnych ludzi i UE wreszcie przestanie niesprawiedliwie czepiać się Polski i PiS będzie wreszcie mógł zrobić prawdziwy porządek w tym polskim wymiarze niesprawiedliwości.

#przerażony

To straszne! Sądy mają niczym nieograniczoną i przez nikogo nie kontrolowana władzę. To przecież tylko Stalin i Hitler mieli taką władzę.

#bogdan dziaslo

pomysl jak byloby nam dobrze gdyby taka wladze mial nasz jaroslaw

#xyz

Tydzień temu, 2019-01-13

Nie pastw sie bogdan nad komuszym pastuchem. Nie każ mu myśleć bo to dla niego nadludzki wysiłek i raczej nieosiągalny.

#jontek 22

Tydzień temu, 2019-01-13

Ja tam liczę na Chrapana ! W wyborach na pierwszym miejscu w Pasłęku.

#wojo

6 dni temu, 2019-01-14

Ten twój "faworyt" to juz staruch na dokładkę z kręgosłupem ukształtowanym w komuszej armii do ktorej jako nastolatek poszedło na ochotnika żeby Gomułki bronić.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Koncert Noworoczny i wydarzenie roku 2018

Wydarzenie odddbyło się 4 godziny temu  

20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....

Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...