10 grudnia 2019 Julii, Danieli, Bogdana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#wyborca

  2018-06-10

Zapraszamy wszystkich, którym los naszej ojczyzny nie jest obojętny, na demonstrację przed Sądy w obronie niezawisłości sędziów i niezależności sądownictwa. Teraz rozstrzyga się, czy Komisja Europejska zaskarży do Trybunału Sprawiedliwości ustawę o Sądzie Najwyższym sprzeczną ze standardami państwa prawa. Komisja musi jednak widzieć także determinację Polaków w obronie własnych instytucji. Pokażmy, że jesteśmy zdeterminowani. W lipcu złożyliśmy zobowiązanie wobec sędziów, że nie zostawimy ich samych. Dzisiaj są poddawani szykanom. Bądźcie w całej Polsce pod Sądami w swoich miastach. Poniedziałek 11 czerwca 2018 o godzinie 19.00. Zbieramy podpisy pod petycją. Głośno krzyczymy NIE.


#wyborca

  2018-06-10

11 czerwca w godzinach 19:00  - 19:30 

plac Konstytucji 1,  Elbląg


#tfu

  2018-06-11

Co to spęd parobków niemieckich? Po ile wam Merkel płaci od łebka?


#ab

  2018-06-11

Wyborco , o której Ojczyźnie piszesz ?! 


#Marek Chrapan

  2018-06-11

Ten apel jest stary jak i "wyborca" WSIoków i SBcji. Przyszło wówczas paru KODziarzy z Mazgułą na czele i nikt więcej. Ośmieszyli się i nawet na pejs-zbooku ani na twitterze nie zarerklamowali się bo nie mieli czym. Żydokomuszych "sądów" miejsce jest za kratami.


#spokojny

  2018-06-11

Że też ta parszywa postkomuna zmutowana na PO, dogorywającą Nowoczesną i innymi, równie odrażającymi stworami wciąż może szkodzić Polsce działaniami zdrady narodowej, to przechodzi ludzkie pojęcie. Tak otępieliśmy, ze nie reagujemy na te przestępcze działania. 


#Bogdan Dziąsło

  2018-06-11

jak to jest , ze w Pasleku jest trzech idiotow i akurat musza idwiedzac to forum ?


#xz

  2018-06-11

gdyby nie ini byloby nudno


Idiotów ci u nas dostatek - powiada bogdan, idiotyssimus pasłęcki.


#Bogdan Dziąsło

  2018-06-11

nawet nie masz odwagi sie podpisac , radio maryjny tchorz 


Idiotyssimus pasłęczki bogdan, tych mamy na pęczki.


#wyborca

  2018-06-12

Nie dojdzie do spotkania wiceszefa polskiego MSZ Konrada Szymańskiego z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Konradem Szymańskim. Stanie się tak pomimo tego, że obaj politycy przebywają na terenie Parlamentu Europejskiego w Strasbourgu – poinformowało RMF. Jak podkreśla korespondentka rozgłośni, to, że spotkanie się nie odbędzie „może wskazywać, że rozpoczęty przez premiera Mateusza Morawieckiego dialog z KE ws. wycofania art. 7 w zasadzie się kończy” – czytamy na stronie RMF24. Jak przypomina korespondentka RMF, w środę w europarlamencie ma się odbyć debata o Polsce z udziałem Timmermansa. Rada UE ma zdecydować, czy przechodzi 26 czerwca do kolejnego etapu procedury art. 7, czyli wysłuchania Polskii – informuje RMF

Brawo Timmermans


#zniesmaczony

  2018-06-12

Okazuje się, że żydowski parobek służy również i innym. W zasadzie kazdemu wrogowi Polski. Wstrętna kreatura.


#Bogdan Dziąsło

  2018-06-12

tylko zastanow sie ,jesli potrafisz , dlaczego my mamy tylu wrogow ?


#gardzący zdrajcami

  2018-06-13

Parobek, który własną matkę (Polskę) sprzedaje, to wyjątkowo odrażająca kreatura.


#proste

  2018-06-13

Bogdan, zawsze mieliśmy wrogów. A tu akurat Holender walczy o swoją polityczną przyszłość i ma w czterech literach naszą praworządność.


#kroll

  2018-06-13

Charpan jaki jest twój status rodzinny ? Potomstwo masz ? Nie wysyłaj do polskich szkół , bo one się wynaturzą, tak jak ty.


#wyborca

  2018-06-13

On to jeszcze 70 letni kawaler do wzięcia. Założy rodzinę kiedy narodowcy (nasze czarne perły jak tu czytałem) przejmą władze. Tylko żeby się nie okazało, że te czarne perły to są zwyłe kozie bobki... 


#wyborca

  2018-06-13

„Europo, broń praworządności w Polsce” – apelują byli prezydenci, premierzy, szefowie MSZ i opozycjoniści, w liscie otwartym do Komisji Europejskiej. 

„3 lipca w Polsce wejdzie w życie ustawa o Sądzie Najwyższym, która ostatecznie zniesie w Polsce zasadę trójpodziału władzy i istotę demokratycznego państwa prawa. Zasadę, która stanowi tożsamość Unii Europejskiej jako instytucji oraz idei zjednoczonych państw. Ostatnią instancją, która może obronić polską praworządność, jest Unia Europejska. Nie będzie demokratycznej Polski bez państwa prawa. Nie będzie Europy bez wartości. Nie będzie wolności bez praworządności” 

Pod listem podpisali się: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Marek Belka, Kazimierz Marcinkiewicz, Andrzej Olechowski, Dariusz Rosati, Adam Rotfeld, Radosław Sikorski, Władysław Frasyniuk, Bogdan Lis oraz Zbigniew Bujak.

Tak trzymać. PiS i ich pseudonarodowe przystawki na Białoruś...


#zniesmaczony

  2018-06-13

Apel zdrajców, kórzy powinni siedzieć w lochu o chlebie i wodzie. Spójrzcie na nazwiska apelujących - pozasortowe odpady.


#wyborca

  2018-06-13

Jak nie podpisali tego apelu stojący w kolejce do Trybunału Stanu Duda, Szydło, Ziobro oraz Kaczyński, Macierewicz, Piotrowicz, to ja tam podpisów zdrajców nie widzę, zniesmaczony.


#zniesmaczony

  2018-06-13

Zdrajca broni zdrajców - normalna rzecz.


#wyborca

  2018-06-13

A tym czasem, dzisiaj w Parlamencie Europejskim.

Sophie in't Veld (Holandia, ALDE) do PiS: "Czy nie współpracujecie blisko ze Stevem Bannonem? To wszystko jedna szajka z Putinem. Wasza partia tworzy autorytarny reżim w Polsce i Polacy zasługują na coś lepszego niż to."

Co prawda, to prawda

 


#anty

  2018-06-14

Wyborco. Co powiesz w takim razie o relacjach prezydenta Francji i kanclerz Niemiec z prezydentem Rosji? Też  mają w swoich krajach autorytarny reżim?!


#śmieszek

  2018-06-14

Georg Friedman i wszystko w temacie. Unia się kończy.


#wyborca

  2018-06-16

Guy Verhofstadt przewodniczący frakcji Europejskich Liberałów: 

Jeśli Europa nie zareaguje, niezależność Sądu Najwyższego w Polsce skończy się 3 lipca. Znacząca większość  Parlamentu Europejskiego apeluje do Komisji Eurpoejskiej o zatrzymania tego procesu poprzez zaangażowanie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Polacy zbyt długo i ciężko walczyli o demokrację, abyśmy teraz mogli ich zawieść.

Na prawdziwych przyjaciół zawsze możemy liczyć


#dobra rada

  2018-06-16

Mów za siebie. Damy sobie sami radę. Ja osobiście uważam go za wroga Polski i niech się nie wtrąca w nasze sprawy. Zaraz wybory i My jako wyborcy damy temu wyraz. Jestem za PIS-em.


#gazeta polska

  2018-06-16

to jestes w mniejszosci kolego

 


#Polak

  2018-06-16

Co nam tam jakiś Guy? Niech spada. Po najbliższych wyborach do Ojropy zmięknie mu rura.


#wyborca

  2018-07-04

No i jest zwycięstwo. Prezes Sądu Najwyższego pozostaje na stanowisku. Unia Europejska oraz opinia po stronie polskich obywateli. PiS i Adrian pogubieni. A Pinokiusz Morawiecki skompromitował się w Parlamencie Europejskim. Nie odróżnia UE od EWG. Dramat...


#wyborca

  2018-07-04

Najtrafniej skomentował popis Morawieckiego w PE były pisowiec Paweł Kowal. - Wystapienie płaskie, mocno anachroniczne. Można odnieść wrażenie, że ktoś celowo robi krzywdę polskiemu rządowi. Mieliśmy dowód,że ta polityka to brnięcie od kryzysu do kryzysu. 
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Pierniki i marcepany

Pozostało11 21 minut

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...