16 października 2019 Gawla, Ambrozego

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#Marek Chrapan

  2017-07-24

Nie ma jasności o przyczynach zawetowania 2 ustaw przemiany Domiaru Niesprawiedliwości w Wymiar Sprawiedliwości. Jego pierwsze wystąpienia z informacją o tym w bardzo napastliwym tonie na Prokuratora Generalnego Min. Z. Ziobro każe zastanowić się czy aby to nie jest osobisty konflikt między nimi. Dodatkowym dowodem na to może być brak konsultacji przygotowującego projekt MS z Prezydentem. A jak "tajemnica poliszynela" mówi konflikt mógł zaistnieć podczas wyłaniania w PiS kandydatur na Prezydenta


#

  2017-07-26

Tajna kontrola CBA "Przygotowanie i realizacja kontroli CBA utrzymywane było w tajemnicy; wejście funkcjonariuszy CBA do resortu Macierewicza wywołało spore zaskoczenie pracujących tam urzędników. Chodziło o to by dokumenty nie zostały wyniesione poza budynek - mówi jeden z naszych rozmówców" - napisało "Do Rzeczy".
O sprawie jako pierwsze poinformowało "Do Rzeczy". Z ustaleń tygodnika wynikało, że chodzi o rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg na dostawę wojskowego odbiornika GPS. "Wygrał go przedsiębiorca, który wcześniej brał udział w ustawianych przetargach na dostawy dla wojska"
#

  2017-07-26

Ustawy wychodzące z rządu przedstawia w sejmie resortowy minister. No i wymagają one konsultacji. Te poselskie, robione na rympal sa zawsze byle jakie. Bp rzad mpzna kiedys pociagnac do odpowiedzialnosci a grupy poslow nie.
#ab

  2017-07-25

do roman-już dawno zauważyłem, że bez względu na to kto jest przy władzy, ustawę przedstawia i omawia poseł sprawozdawca i kilku posłów z różnych ugrupowań uczestniczących w odpowiednich komisjach oraz zainteresowany przedstawiciel ministerstwa. I niestety przez tyle lat nie doczekaliśmy jasnego przekazu z Sejmu/ nie każdy ma możliwość śledzić wielogodzinne posiedzenia/ dla społeczeństwa, które w niewielkim procencie orientuje się w nowo powstających ustawach.
#Roman

  2017-07-25

Do ab: dzięki za wypowiedź. Nie wiem, czy zauważyłeś w relacjach telewizyjnych, że posłowie PiS, także senatorowie, kompletnie nie znali projektów Ustaw tak ważnych dla naszego ustroju. Na pytania dziennikarzy nie odpowiadali lub wzruszali ramionami. A ponoć był to projekt poselski... . Wątpliwości dziennikarzy próbował rozwiewać wicemin. Warchoł, który nawet posłem nie jest. No cóż... .
#KANTOR

  2017-07-25

Czytaj tłuku ze zrozumieniem zanim skomentujesz. Gościu pisze o tym jak jest w innych krajach a ten sieje propagandę jak za PRL.
#bogdan dziaslo

  2017-07-25

nie media tak donoszą , tylko prostacka nachalna propaganda tvp .Prawda jest taka ,ze zmian w sadownictwie chca wszyscy , nawet sedziowie
#ab

  2017-07-25

do Romana- stwierdziłem fakt dotyczący protestów, które w ten sposób odbieram. Na temat szczegółów ustaw się nie wypowiadam, ponieważ na tym kompletnie się nie znam. Jednak media donoszą , że niektórych krajach Unii to ministrowie sprawiedliwości wybierają sędziów. P.S.nie jestem architektem, ani w realu ani w przenośni.
#Roman

  2017-07-25

Do ab: nieco wyżej Cię ceniłem, jako architekta. Masz swoje poglądy i to rozumiem i za nie Cię szanuję. Niemniej jednak namawiam Cię, byś był bardziej obiektywny. Czy odpowiesz na pytanie moje dotyczące nadmiaru uprawnień Prokuratora Generalnego w sprawie Sądu, jakiegokolwiek stopnia? Czyż nie jest to złe? Prokurator wyżej, niż sędzia? Być może jest tak w Korei Płn.
#ab

  2017-07-25

Wyborco- jak na razie to mamy -ubecjo łaczmy się przeciwko Pis-i, Prezydentowi i rządowi. Obalmy ten demokratyczny wybrany rząd.
#

  2017-07-25

widzę, że ubecja czuwa....:) Zawsze ma najlepsze informacje o osobie, skąd? pewnie z resortu...... ubecja wciąz podsłuchuje?
#

  2017-07-25

Widzę, że ty Chrapan nawet poprawnego nazwiska tego gostka nie znasz.
#

  2017-07-25

Michalkiewicz? A kto to?
#

  2017-07-25

Czemu nigdzie nie wspomniałeś o pracy Michalkiewicza w prokomunistycznym Zielonym Sztandarze czy komunistycznych Nowostiach? A może o tym nie wiesz albo wiesz i wypierasz ze swojej ciasnej mózgownicy?
#

  2017-07-25

Toż ten twój opuchlak ma już siedemdziesiąt lat i do cna wyprany mózg /podobnie zresztą jak ty - ten sam wiek/. Widzial ktoś jak on wygląda? Strach takiemu rękę podać. Kudy jemu w prezydenty.
#bogdan dziaslo

  2017-07-24

albo wystartuj na prezydenta ,
#bogdan dziaslo

  2017-07-24

albo wystartuj na prezydenta ,
#bogdan dziaslo

  2017-07-24

chrapan twoja głupota nie zna granic, zgłoś sie do specjalisty
#Marek Chrapan

  2017-07-24

W przyszłych wyborach Prezydenckich kandydatem Narodowców jest Stanisław Michałkiewicz niezależnie od poczynań A. Dudy - decyzja zapadła w ubiegłym roku.
#wyborca

  2017-07-24

NACJONALIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ. Gdzieś już to grali, tylko że w proletariat:)) Głowa do góry towarzyszu sierżancie. W sumie fajnie, że jest taki kabareciarz Chrapan który humor zawsze poprawi, a lipiec niestety deszczowy...
#wyborca

  2017-07-24

A który to z tej waszej opcji narodowej obejmie schedę po żydokomuszym Dudzie Chrapanku. Któryś z tych szczyli w białych rękawiczkach i włoskach zaczesanych na Hitlerka, którzy przemawiali podczas manifestacji oenerowskiej w Warszawie. P.S. Z ostatniej chwili. Jak donoszą media urugwajskie, Jan Kobylański ma przybyć z odsieczą do Warszawy.
#bogdan dziaslo

  2017-07-24

chrapan twoja głupota nie zna granic, zgłoś sie do specjalisty
#Marek Chrapan

  2017-07-24

OGRANICZYĆ JEJ WPŁYW NA PAŃSTWO. Marek Chrapan P.S. Z ostatniej chwili za Mirosławem Kraszewskim z Niemiec - Prezydent zawetował po 45 minutowej rozmowie z Merkel o czym podają niemieckie medias, a Polskie niestety nie podają o tej rozmowie.
#Marek Chrapan

  2017-07-24

chcąc się wycofać pod naciskiem np. USA ale "wyjść z twarzą" wobec wyborców po cichu uzgodnił z Prezydentem taki właśnie scenariusz i będzie epatował - " przecież widzicie, chcieliśmy ale to Prezydent nie zgodził się". Tak czy siak kolejny raz Naród się budzi z "łapą w nocniku". I KOLEJNY APEL do Parlamentarzystów Narodowych - macie fundusze - JEDNOCZCIE JAK NAJSZYBCIEJ WSZYSTKICH NARODOWCÓW! TERAZ JEST SZANSA BY JEŻELI NIE WYGONIĆ CAŁOŚĆ BANDYCKO-MAFIJNEJ MAGDALENKI DO NIEBYTU TO PRZYNAJMNIEJ
#Marek Chrapan

  2017-07-24

gdzie też aspirował Zbigniew Ziobro. Niestety, tylko czas obecnie pracujący dla bandyckiej opozycji, a nie dla Narodu Polskiego dzięki temu "vetu", pokaże czy to osobiste porachunki kosztem Narodu. Może też być inna przyczyna, trzeba pamiętać, że Prezydent wywodzi się ze środowiska zydokomuszej UW i być moze został czymś zmuszony czy "przekupiony" np. obietnicą poparcia w reelekcji na II kadencję (straci jednak głosy opcji narodowych - opłaca mu się to?) Ale może być też i taki wariant, ze PiS


  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  PUTW zaprasza

  Pozostało1 dzień

  Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza sympatyków i wszystkich członków...


  Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

  Pozostało4 dni

  Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


  Klub Miłośników Poezji zaprasza

  Pozostało20 dni

  Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...