8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2020-02-12

17.02.2020 Konfederacja inauguruje zbiórkę podpisów dla Kandydata na Prezydenta RP Pana Krzysztofa Bosaka. Przy dobrej pogodzie zbiórkę rozpoczynamy grupowo w okolicach "Biedronki" na ul. Ogrodowej o godz. 10,00 - przy pogodzie deszczowej do godz. 14,00 - zbieram tylko ja, a o 14,00 do ok. 15,30 dołączą przedstawiciele partii Korwin i Korony. Natomiast w godzinach 15,40 - 17, 20 zapraszamy Pasłęczan do KAWIARNI "MIR" ul. Kopernika gdzie można będzie zadać pytania, podyskutować z przedstawicielami trzech partii wchodzących w skład Konfederacji.


A co to takiego te maile wysyłane na adresy w internecie?


#wyjaśniam

  2020-02-14

Te maile to pierwszorzędny pomysł, tylko niektórym sie po prostu nie chce lub nie potrafią.


#xyz

  2020-02-15

Jeśli już to e'mail-e


#wyborca

  2020-02-17

Krzysiu idę głosować NA BOSAKA z hasłem NASZ PREZYDENT - WASZ PAN. Masz wygląd ,,paniska ". Wystarczy dla wyborcy


#WyPAD2020

  2020-02-17

Ja też idę dłosować na bosaka bo ciepło jest u nas .


#no i o co biega

  2020-02-17

Weż jakieś cichobiegi z tej skrzynki co to rzekomo pisowscy działacze opróżniali, potem spredawali a grosz na kampanię wyborczą przeznaczali. W końcu zbożny cel, klecha rozgrzeszy i jeszcze pobłogosławi.


#taka jest prawda

  2020-02-17

Panie Chrapan, sytuacja jest taka, że wrogowie Polski nie chcą dopuścić aby zwyciężył Duda, bo to zmniejsza ich skuteczność szkodzenia Polsce. Kazde uszczuplenie głosów dla Dudy to dla nich radość a start Bosaka, niezależnie od intencji, to mniej głosów dla Dudy i zwiększenie szansy dla zwycięstwa kandydata totalsów, bo przecież nie dla Bosaka. Taka jest prawda, jeśli nawet jest bolesna dla Konfederacji, którą darzę sympatią. Jeśli zwycięży Duda, Konfederacja ma swoje szanse na rozrost, jeśli zwycięży antyDuda, Konfederacja nie bedzie miała żadnych szans na nic.  


#swojak

  2020-02-18

Ja zawsze byłem przeciwny takiej Polsce jaką budował chrapcio zaciągając się na ochotnika do komuszej armii. To były czasy, że "nie matura a chęć szczera zrobią z ciebie oficera".

Dziś te czasy wracają, niedorobieni studenci stawiają pod ścianą profesorów.


#wątpiący

  2020-02-18

Bosak przyciągnie do partii CHrapana mnóstwo ciemnoty intelektualnej i rozpełznie sie po Polsce kolejna zgraja chętna do lekkiego życia w polityce. Uczą  się od takich ,, ziobrystów " którzy w wieku 28- 30 lat korzystają z limuzyn wypasionych i sekretarek , mają wiele bezpłatnych przywilejów. W głowach u nich , to jak zamotać w głowach wyborców swoimi dyrdymałami. Prawdziwi komuniści już dawno zniknęli , bo zabrał ich Bóg , ale w mózgach obłąkanych pełno frazesów bez pokrycia. Idę głosować na ,,bosaka ". 10 MAJA będzie gorąco , a 24 w drugiej turze - UPAŁ


#pisowiec

  2020-02-18

Polska ma dużo wrogów i bez komunistów. POwcy, SLDowcy, PSLowcy, zboczeńcy Biedronia, KODowcy, mnóstwo tego.


Chcę by prezydentem znów był Duda.  Myślę, że jego wybór nam się uda. No bo jak nie będzie Dudy, każdy Polak będzie chudy. Rosja chciała by z Niemcami, byśmy byli ich rabami.


#rymło mi się

  2020-02-19

Lepiej być na ciężkim kacu
niż Adriana mieć w pałacu.


#rymło mi sę

  2020-02-19

Wolę Pawłowicz podjadać sałatkę niż Pierwszą Damą nazywać Agatkę.


#rymło mi się

  2020-02-19

 

Każdy głupi na tym świecie
Wie, kto z Dudą jest w pakiecie


#same rymy

  2020-02-19

Koniec PiSu już się zbliża, już zmyka od mych drzwi, Pobiegnę go pożegnać, z radości serce drży. *** O szczęście niepojęte, PiS sam opuszcza mnie. O PiSie, kłamco z maską, żem Ciebie pozbył się. *** Nie jesteś godzien wcale, byś w sercu moim był, Tyś Kłamcą jest smoleńskim, a cały Świat z Ciebie kpi. *** O szczęście... *** Gdy hipokryzję wspomnę Twą, to z żalu płyną łzy, Boś zranił Serce Moje, o PiSie, Naród nie odpuści Ci. *** O Szczęście... *** Pragnąłbym Cię tak zniszczyć, jak Ty zniszczyłeś mnie, Przyjm jadu swego czarę, którym oplułeś mnie. *** O szczęście...


#pasłęcki obserwator

  2020-02-19

Te rymy musiał napisać prawdziwy wróg Polaków. No bo jak nie PiS to kto?Totalniaki Budki? Toż to niemiecka agentura, która nie zdążyła sprzedać naszych lasów by zapłacić Żydom ich bandyckie żądania, płacząca po Tusku, któremu Merkiel zabroniła kandydować na prezydenta. Kamysz razem z Kosiniakiem? Toż to cwaniacy-kradniacy z Pawlakiem na czele, który kupił od Ruskich gaz po najwyższej cenie na świecie. i kumple PO w wyprzedaży wszystkiego co da się jeszcze sprzedać.Niedobitki komuny? wiadomo, ruskie pachołki. Biedroń z "Wiosną'? Pedały, pragnące nasze dzieci wychować na swoją modłę.. Konfederacja? Moze i ma dobre intencje ale jak odbierze Dudzie część głosów, i wygra kandydatka PO, to przepadnie jeszcze prędzej niż PiS. Wtedy żegnajcie 500+, lasy zostaną sprzedane, zaroi sie od przymusowych ciapatych, kanał na Mierzei zostanie zasypany a w Polsce znów "piniędzy nie bedzie" na nic.


#i tylko Polski żal

  2020-02-19

Tyś jest jełop a nie obserwator. Pisiory same się wykończą w myśl zasady: "Rewolucja zjada własne dzieci". Kamiński przykrywa show Dudy robiąc przeszukanie u Banasia, Ziobro aresztuje najwierniejszego sługę Tomka, olsztyńskie struktury się żrą i niektorzy zapowiedzieli, że nie badą popierać Dudy ani zbierać podpisów..itp...itd


#wyborca

  2020-02-19

> pasłęcki obserwator <    to jakiś kosmita , który wylądował na polu w pobliżu Jelonek . Zebrał dyrdymały i kazdego należycie zje...ał ! Nie  dostrzega co dzisiaj stało się z PISem. Nie czyta nic oprócz wiedzy o Dyrektora i obłudy machiny Kurskiego . Popatrz wokół siebie. Wiesz , że zrównoważony budżet , to wielkie oszustwo , które niebawem uderzy w całe społeczeństwo ? Głosiciele prawdy chcą kłamstwem dociagnąć do wyborów . I tylko to się dla nich liczy. Tymczasem Polska , Węgry i Mołdawia w Europie mają najwiekszą inflację . Codziennie dolar drożeje powyzej 4 zł  Na podwyżki czekają nauczyciele , słuzba zdrowia i wiele innych dziedzin. Państwo pęka w oparach sprzeczności a kłamstwo kwitnie  od DUDY


#WyPAD 2020

  2020-02-19

Odezwał się sierżant LWP,który odwiedził Gdańsk pojazdem z żelazną lufą.A fe.


#Ten od rymów

  2020-02-19

,,pasłęcki obserwatorze,, zdejmij klapki ze łba i spoójrz na świat szeroko bo się wypissdźisz na pierwszym zakręcie.


#pasłęcki obserwator

  2020-02-20

Kto na kogo zagłosuje nie wiadomo i nie można ulegać swoim marzeniom. Totalniacy tak nienawidzą PiSu, że zagłosują nawet na kołek w płocie aby tylko nie na Dudę, więć na Kidawę zagłosują. Zresztą wszyscy, dokładnie wszyscy są przeciw Dudzie.i każdy kandydat będzie miał swoich wyborców. Jeśli Duda nie przejdzie w I turze, w II wszyscy będą przeciw niemu i możemy mieć za prezydenta głupią Kidawę. A wtedy Bosak i Konfederacja długo nie pociągną,  a  PiS będzie istniał, bo jest za duży, aby go zjedli.


#fun chrapcia

  2020-02-20

a co ty chrapcio robiłeś w 1968 roku?


#Tak prawda

  2020-02-20

Demencja starcza sierżanta LWP pogłębia się.1968 rok to koniec,,Praskiej Wiosny,, dzięki ,,zasługom,, m.in.sierżantów LWP.Sierżanci obijali tam mordki,ale napewno nie ormocom.


#będzie ubaw

  2020-02-20

Wyborco. Takie same teksty pisałeś przed wyborami do europarlamentu i wyborach jesiennych.A wiesz że , to i tamto?  A wiesz że paliwo staniało? I ta osławiona pietruszka jest tańsza? I banany nadal są krzywe?  Podaj coś lub kogośza obecnie rządzących, poprzyj argumentami a nie ciagle emocje. Zjadłeś popcorn?


#Normalny Polak

  2020-02-20

@będzie ubaw-ty wąchasz czy dajesz w kanał?Strasznie bredzisz.


#pasłęcki obserwator

  2020-02-21

@Marek Chrapan - Antypis w Polsce ma poparcie 50% i w razie jego zwycięstwa możemy sie spodziewać olbrzymich represji wobec przeciwników, co z kolei poderwie przeciwną stronę do oporu i wojnę domową mamy jak w banku, ze wszystkimi jej okropnymi skutkami. Wtedy Polska osłabnie i przestanie się liczyć a na to liczą Jej wrogowie. W wypadku zwycięstwa Dudy, zagrożeniem mogą być pretensje i wpływy żydowskie ale tu to nawet pisowcy i antypisowcy mogą się częściowo zjednoczyć, bo żydzi nie maja w Polsce 50% poparcia i mogą łacno przegrać. Zauważmy, że antypis ani słowem nie występuje przeciw roszczeniom żydowskim a przecież na tym polu mógłby zwalczać Dudę. O czym to świadczy? To świadczy o tym, że bez zmrużenia oka wypłacą Żydom wszystko, czego Żydzi zażądają. Tak to widzę z dołu, bo nie jestem politykiem ani zaślepionym pisowcem a tym bardziej nie jestem antypisowcem. Mnie też nie podobają się mycki w pałacu prezydenckim ani obchodzenia żydowskich świąt ale kładę to na karb PRZEJŚCIOWYCH konieczności politycznych, wynikających ze słabości Polski. A Ruch Narodowy - nie oszukujmy się - jest słaby i musi upłynąć sporo czasu aby zaczął odgrywać dużą rolę w polskim życiu politycznym. Odbieranie głosów Dudzie teraz nie jest rozsądne, prowadzi prosto do prezydentury Kidawy, baby głupszej od głąba Komorowskiego.


#twój fun

  2020-02-21

chrapcio jołopo, jeśli tak mogę familiarnie do ciebie. W  1968 to mój Ojciec AK-owiec z Wilna mógłby cię zgnieść jedną reką bo miał je jak bochny chleba, tylko on na gawniactwo peerelowskie nawet nie zwracał uwagi a jak mu się czasem który ukłonił to kazał   żeby na powitanie czapkę zdjął a nie salutował do jakiejs bolszewickiej blachy bez orzełka w koronie. Co najwyżej mogłeś wtedy ode mnie w pysk dostać bo jesteśmy równolatkami tyle, że ciebie jest o 1/3 mniej niż mnie, a pewno wtedy proporcje były dla mnie jeszcze bardziej korzystne ale o szmaciarzy w zielonych komuszych mundurach nie chciałem rąk brudzić. Ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy nie pyszczyłem i płakałem tylko działalem po wszystkich knajpach pólnocnej Polski. Na wypierdków w mundurach nawet nie zwracałem uwagi bo to nigdy gdroszem nie śmierdziało i godzinami siedziało nad jednym kuflem wielbłądziego moczu paląc śmierdzące sporty Sporty albo inne Mazury kupowane w kioskach na sztuki. .


#wyborca

  2020-02-21

Dalej piszcie dyrdymały , które nie mają sensu , a ja patrzę na problem przez częste zaglądanie do porfela i strach jaki mi w oczy zagląda. Dzisiaj dolar w kantorze 4,10 zł . Dla ZIOBRÓW , Horałów, Sasinów wszelkiego typu funkcjonariuszy nie znaczy nic. A co znaczy dla rodziny w której pojawi się choroba nie tylko raka ? A co znaczy podwyżka za wywóz śmieci i wiele innych ? A jak ocenić działania hochsztaplerów rządowych , którzy oszukańczą metodą dokonują kupna wyborców za pomocą pieniędzy wyborców ? Dokonują rekonstrukcji w kształtowaniu ustaw budżetowych w ten sposób , że wykopują doły i z jednego do drugiego przerzucają grosze. Oby do wyborów. Koniec roku będzie pusty porfel wyborcy.


Ile chcesz kupić tych dolarów? 10 tysięcy? Sprzedam po 4,05.

Na kursie do Elbląga zarobię z osiem stówek bo przy takiej ilości kupie spokojnie po 3,97. Co do reszty wpisu to pełna zgoda.


#bezstronny

  2020-02-21

Wy tu na Chrapana rzuciliście się zgodnie i wypominacie mu głupotę młodości. Ludzie się zmieniają i wyrastają ze starych poglądów. i teraz Chrapan jest przeciwnikiem komuny a Wy ciągle swoje.Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

kocham jarka
gp reklama