FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-12

17.02.2020 Konfederacja inauguruje zbiórkę podpisów dla Kandydata na Prezydenta RP Pana Krzysztofa Bosaka. Przy dobrej pogodzie zbiórkę rozpoczynamy grupowo w okolicach "Biedronki" na ul. Ogrodowej o godz. 10,00 - przy pogodzie deszczowej do godz. 14,00 - zbieram tylko ja, a o 14,00 do ok. 15,30 dołączą przedstawiciele partii Korwin i Korony. Natomiast w godzinach 15,40 - 17, 20 zapraszamy Pasłęczan do KAWIARNI "MIR" ul. Kopernika gdzie można będzie zadać pytania, podyskutować z przedstawicielami trzech partii wchodzących w skład Konfederacji.


#MarekChrapan

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-12

Pytania i dyskusja będzie transmitowana na "facebooku" - dla tych którzy wyrażą zgodę na transmisję. ZAPRASZAMY


#Marek Chrapan

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-13

Jeśli chcemy dobra Polski, warto poświęcić chwilę na wysłanie kilku czy jak kto może kilkuset maili. (Jest możpwość ustawienia poczty na 500 odresów za jednym kliknięciem)

Treść apelu w języku polskim i angielskim oraz adresy mailowe europarlamentarzystów i komisarzy można znależć pod adresem: 

https://niezalezna.pl/310329-pokazmy-europie-ze-ch... (link is external)

Źródło: https://niezalezna.pl/310329-pokazmy-europie-ze-ch... /> 


#w komuszej armii angielskiego niet

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-13

A co to takiego te maile wysyłane na adresy w internecie?


#wyjaśniam

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-14

Te maile to pierwszorzędny pomysł, tylko niektórym sie po prostu nie chce lub nie potrafią.


#xyz

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-15

Jeśli już to e'mail-e


#wyborca

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-17

Krzysiu idę głosować NA BOSAKA z hasłem NASZ PREZYDENT - WASZ PAN. Masz wygląd ,,paniska ". Wystarczy dla wyborcy


#WyPAD2020

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-17

Ja też idę dłosować na bosaka bo ciepło jest u nas .


#no i o co biega

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-17

Weż jakieś cichobiegi z tej skrzynki co to rzekomo pisowscy działacze opróżniali, potem spredawali a grosz na kampanię wyborczą przeznaczali. W końcu zbożny cel, klecha rozgrzeszy i jeszcze pobłogosławi.


#taka jest prawda

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-17

Panie Chrapan, sytuacja jest taka, że wrogowie Polski nie chcą dopuścić aby zwyciężył Duda, bo to zmniejsza ich skuteczność szkodzenia Polsce. Kazde uszczuplenie głosów dla Dudy to dla nich radość a start Bosaka, niezależnie od intencji, to mniej głosów dla Dudy i zwiększenie szansy dla zwycięstwa kandydata totalsów, bo przecież nie dla Bosaka. Taka jest prawda, jeśli nawet jest bolesna dla Konfederacji, którą darzę sympatią. Jeśli zwycięży Duda, Konfederacja ma swoje szanse na rozrost, jeśli zwycięży antyDuda, Konfederacja nie bedzie miała żadnych szans na nic.  


#swojak

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-18

Ja zawsze byłem przeciwny takiej Polsce jaką budował chrapcio zaciągając się na ochotnika do komuszej armii. To były czasy, że "nie matura a chęć szczera zrobią z ciebie oficera".

Dziś te czasy wracają, niedorobieni studenci stawiają pod ścianą profesorów.


#wątpiący

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-18

Bosak przyciągnie do partii CHrapana mnóstwo ciemnoty intelektualnej i rozpełznie sie po Polsce kolejna zgraja chętna do lekkiego życia w polityce. Uczą  się od takich ,, ziobrystów " którzy w wieku 28- 30 lat korzystają z limuzyn wypasionych i sekretarek , mają wiele bezpłatnych przywilejów. W głowach u nich , to jak zamotać w głowach wyborców swoimi dyrdymałami. Prawdziwi komuniści już dawno zniknęli , bo zabrał ich Bóg , ale w mózgach obłąkanych pełno frazesów bez pokrycia. Idę głosować na ,,bosaka ". 10 MAJA będzie gorąco , a 24 w drugiej turze - UPAŁ


#pisowiec

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-18

Polska ma dużo wrogów i bez komunistów. POwcy, SLDowcy, PSLowcy, zboczeńcy Biedronia, KODowcy, mnóstwo tego.


#Kiedy innym się rymuje to i ja się poetą czuję

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Chcę by prezydentem znów był Duda.  Myślę, że jego wybór nam się uda. No bo jak nie będzie Dudy, każdy Polak będzie chudy. Rosja chciała by z Niemcami, byśmy byli ich rabami.


#rymło mi się

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Lepiej być na ciężkim kacu
niż Adriana mieć w pałacu.


#rymło mi sę

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Wolę Pawłowicz podjadać sałatkę niż Pierwszą Damą nazywać Agatkę.


#rymło mi się

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

 

Każdy głupi na tym świecie
Wie, kto z Dudą jest w pakiecie


#same rymy

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Koniec PiSu już się zbliża, już zmyka od mych drzwi, Pobiegnę go pożegnać, z radości serce drży. *** O szczęście niepojęte, PiS sam opuszcza mnie. O PiSie, kłamco z maską, żem Ciebie pozbył się. *** Nie jesteś godzien wcale, byś w sercu moim był, Tyś Kłamcą jest smoleńskim, a cały Świat z Ciebie kpi. *** O szczęście... *** Gdy hipokryzję wspomnę Twą, to z żalu płyną łzy, Boś zranił Serce Moje, o PiSie, Naród nie odpuści Ci. *** O Szczęście... *** Pragnąłbym Cię tak zniszczyć, jak Ty zniszczyłeś mnie, Przyjm jadu swego czarę, którym oplułeś mnie. *** O szczęście...


#pasłęcki obserwator

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Te rymy musiał napisać prawdziwy wróg Polaków. No bo jak nie PiS to kto?Totalniaki Budki? Toż to niemiecka agentura, która nie zdążyła sprzedać naszych lasów by zapłacić Żydom ich bandyckie żądania, płacząca po Tusku, któremu Merkiel zabroniła kandydować na prezydenta. Kamysz razem z Kosiniakiem? Toż to cwaniacy-kradniacy z Pawlakiem na czele, który kupił od Ruskich gaz po najwyższej cenie na świecie. i kumple PO w wyprzedaży wszystkiego co da się jeszcze sprzedać.Niedobitki komuny? wiadomo, ruskie pachołki. Biedroń z "Wiosną'? Pedały, pragnące nasze dzieci wychować na swoją modłę.. Konfederacja? Moze i ma dobre intencje ale jak odbierze Dudzie część głosów, i wygra kandydatka PO, to przepadnie jeszcze prędzej niż PiS. Wtedy żegnajcie 500+, lasy zostaną sprzedane, zaroi sie od przymusowych ciapatych, kanał na Mierzei zostanie zasypany a w Polsce znów "piniędzy nie bedzie" na nic.


#i tylko Polski żal

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Tyś jest jełop a nie obserwator. Pisiory same się wykończą w myśl zasady: "Rewolucja zjada własne dzieci". Kamiński przykrywa show Dudy robiąc przeszukanie u Banasia, Ziobro aresztuje najwierniejszego sługę Tomka, olsztyńskie struktury się żrą i niektorzy zapowiedzieli, że nie badą popierać Dudy ani zbierać podpisów..itp...itd


#wyborca

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

> pasłęcki obserwator <    to jakiś kosmita , który wylądował na polu w pobliżu Jelonek . Zebrał dyrdymały i kazdego należycie zje...ał ! Nie  dostrzega co dzisiaj stało się z PISem. Nie czyta nic oprócz wiedzy o Dyrektora i obłudy machiny Kurskiego . Popatrz wokół siebie. Wiesz , że zrównoważony budżet , to wielkie oszustwo , które niebawem uderzy w całe społeczeństwo ? Głosiciele prawdy chcą kłamstwem dociagnąć do wyborów . I tylko to się dla nich liczy. Tymczasem Polska , Węgry i Mołdawia w Europie mają najwiekszą inflację . Codziennie dolar drożeje powyzej 4 zł  Na podwyżki czekają nauczyciele , słuzba zdrowia i wiele innych dziedzin. Państwo pęka w oparach sprzeczności a kłamstwo kwitnie  od DUDY


#Marek Chrapan

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

@pasłęcki obserwator - nie ma obawy, na pedała nie zagłosuje nawet lemingoza od  Kidawy czyli pozyska najwyzej 5 -7% postkomuny, Kidawa sama już się zakidowała, na jej elektorat "ryży" wystawił już nowego "kandydata" - szachraja z KLD o nazwisku rozpoczynającym się na "V" (folksdojcza?) - głosy się podzielą, Kosiniak skosi Kamasza i pozostaną na drugą turę Duda (często w internecie nazywany "Judą" nie tylko za implikacje rodzinne ale i za Judaszowe postępki jak np. z wetem ustawy o sądownictwie i nie tylko) i Krzysztof Bosak, czyli Ruch Narodowy, a nie jakieś inne naleciałości.


#WyPAD 2020

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

Odezwał się sierżant LWP,który odwiedził Gdańsk pojazdem z żelazną lufą.A fe.


#Ten od rymów

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-19

,,pasłęcki obserwatorze,, zdejmij klapki ze łba i spoójrz na świat szeroko bo się wypissdźisz na pierwszym zakręcie.


#pasłęcki obserwator

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

Kto na kogo zagłosuje nie wiadomo i nie można ulegać swoim marzeniom. Totalniacy tak nienawidzą PiSu, że zagłosują nawet na kołek w płocie aby tylko nie na Dudę, więć na Kidawę zagłosują. Zresztą wszyscy, dokładnie wszyscy są przeciw Dudzie.i każdy kandydat będzie miał swoich wyborców. Jeśli Duda nie przejdzie w I turze, w II wszyscy będą przeciw niemu i możemy mieć za prezydenta głupią Kidawę. A wtedy Bosak i Konfederacja długo nie pociągną,  a  PiS będzie istniał, bo jest za duży, aby go zjedli.


#fun chrapcia

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

a co ty chrapcio robiłeś w 1968 roku?


#Marek Chrapan

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

@Fun - obijałem mordki ormowcom, a więc i twojego protoplasty mordka została przeze mnie obita. @p. obserwator - po "Konfederacji" nie bedę płakał, a Ruchowi Narodowemu gorzej niż teraz, za  ŻydoPiSu, już nie będzie. Naród przeżyje to i Ruch Narodowy przeżyje, natomiast nie pójdzie na współpracę z obłudą udającą Polaków, a szykującą coraz widoczniej, oficjalnie mówiąc o państwie "polin".


#Tak prawda

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

Demencja starcza sierżanta LWP pogłębia się.1968 rok to koniec,,Praskiej Wiosny,, dzięki ,,zasługom,, m.in.sierżantów LWP.Sierżanci obijali tam mordki,ale napewno nie ormocom.


#będzie ubaw

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

Wyborco. Takie same teksty pisałeś przed wyborami do europarlamentu i wyborach jesiennych.A wiesz że , to i tamto?  A wiesz że paliwo staniało? I ta osławiona pietruszka jest tańsza? I banany nadal są krzywe?  Podaj coś lub kogośza obecnie rządzących, poprzyj argumentami a nie ciagle emocje. Zjadłeś popcorn?


#Normalny Polak

  Ponad miesiąc temu, 2020-02-20

@będzie ubaw-ty wąchasz czy dajesz w kanał?Strasznie bredzisz.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności