4 czerwca 2020 Kwiryny, Franciszka

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-02-13

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe poświęcone żołnierzom podziemia antykomunistycznego i niepodległościowego, po raz pierwszy uroczyście obchodzone 1 marca 2011 r... Święto poświęcone pamięci Żołnierzy Niezłomnych – tych, którzy Ojczyźnie poświęcili swoje najlepsze lata, szczęście osobiste, zdrowie, a niejednokrotnie i życie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z konkursami, którym przyświeca idea uczczenia bohaterów walki o wolną Polskę. 1. Konkurs fotograficzny „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w mojej miejscowości” 2. Konkurs plastyczny „Razem uczcijmy pamięć Bohaterów” 3. Konkurs literacki „Żołnierze Niezłomni w polskim kinie XXI wieku” Organizator konkursów: Stowarzyszenie im. gen. Bolesława Nieczuja–Ostrowskiego przy wsparciu Szkoły Podstawowej nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu http://dziecko.elblag.net/artykuly/wez-udzial-w-ko...


#MarekChrapan

  2019-02-13

Start-Skwer rtm.Pileckiego ( koło szkoły muzycznej) 02.03.2019 godzina 15,00.

Po marszu odbędzie się wykład pt.-"Żołnierze Wyklęci-prawdziwi bohaterowie",na który również serdecznie zapraszamy.


#zdziwko

  2019-02-14

A kiedy wykłady o komunistycznych parobkach, ochotniczych szwejach, sługach gadułki i wszelakiej bolszewii wczesnych lat sześćdziesiątych? To była ta ojczyzna w latch pięćdziesiątych, że za nią ginęli albo w latach sześćdziesiątych kiedy pasłęki ochotnik w onucach śmierdzących komuną człapał?

Jakiej Polsce ty wtedy służyłeś?


#Shoah

  2019-02-14

Ważna deklaracja sekretarza stanu USA Michaela Pompeo, wygłoszona na konferencji bliskoschodniej w Warszawie, wzywająca rząd polski do działań na rzecz zwrotu mienia ofiar Holocaustu. To właśnie  Stany Zjednoczone przejęły na siebie zobowiązania za majątek ich obywateli w 1960 roku. Czekamy na odpowiedż rządu Kaczńskiego. Kiedy, co, i ile.

Warto przypomnieć, że konferencja w Warszawie jest jednocześnie próbą wsparcia kampanii wyborczej prezydenta Beniamina Netanjahu, który wojenną antyirańską retoryką usiłuje przebić swojego największego konkurenta Avigdora Liebermana. 

 

 


#bogdan dziaslo

  2019-02-14

chlapan jestes skompromitowany , na twoim miejscu zaszylbym sie w kozia pi..e , a ty masz czelnosc tu wyzywac co nie ktorych od komunistow?


#Marek Chrapan

  2019-02-19

20.02.2919 (Jutro) godz.18,00 otwarte spotkanie Ruchu Narodowego Elbląg ul. Św. Ducha 26 (pensjonat "MF") po spotkaniu film "Synod w cieniu homoherezji" oraz wykład Łukasza Karpiela. Wstęp wolny, zapraszamy.


#precz z obłudą

  2019-02-19

Ostatni „leśny” żołnierz, sierż. Józef Franczak „Lalek”, ukrywał się do 1963 roku

To akurat wtedy kiedy ty komuszy pomiocie na ochotnika do gomułkowskiej armii wstąpiłeś i na wierność kacapom przysięgałeś.  Gdybyś się wcześniej urodził to pewno byś go ścigał. A dziś wielki z ciebie patriota. Co za obłuda!


#pytam

  2019-02-19

A kto rządził w 2011 roku i kto to święto ustanowil? Jakoś sie o tym nie zająkniesz. Pewno bose antki z innymi przygłupami.


#Shoah

  2019-02-19

Avi Pazner, rzecznik Icchaka Szamira krytykuje swojego dawnego szefa za słowa "o polskim antysemityzmie wyssanym z mlekiem matek".

Przypomina jednak, że podczas Holocaustu to Polacy, nie Niemcy, zabili ukrywającego się ojca Szamira.


#ot zagwozdka

  2019-02-20

Nie odszczekniesz się chrapcio temu co pisze o obłudzie? Prawda to czy fałsz, że byłeś ochotnikiem w armii tlumiącej protesty robotników i tej, ktora najechala w 68 Czechosłowację? A może ty jak Krasulski?


#bogdan dziaslo

  2019-02-20

dokladnie ten sam typ co krasulski , godne pogardy
    Formularz odpowiedzi


    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności