6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#wyborca

  2020-01-06

Sobota, 11 stycznia 2020 godzina 15:00 Sąd Najwyższy, Plac Krasińskich 2/4/6 w Warszawie


#wyborca

  2020-01-06

Marsz Tysiąca Tóg to pokojowy protest przeciwko brutalnej wojnie, którą sfrustrowani przywódcy IV RP wypowiedzieli normalnej Polsce. Przyjdź na Marsz, żeby Twoje dzieci, które kiedyś zapytają, po której stałeś stronie, nie musiały się za Ciebie wstydzić.


#rozśmieszony

  2020-01-06

Proponuję Marsz Dwóch Tysięcy Nóg - będzie dwa razy wiecej przy tych samych osobach. Dwa Tysiące - jak to brzmi, przy marnym jednym Tysiącu.


#wyborca

  2020-01-07

No to wbijaj rozśmieszony. Sobota, 11 stycznia 2020 godzina 15:00 pod Sąd Najwyższy w Warszawie przy Placu Krasińskich 2/4/6 w. Tóg ci u nas dostatek, ale i twoje nogi przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa. 


Do soboty daleko , proponuję poszperać w internecie i odszukać programy typu " Państwo w państwie " i wtedy spróbować logicznie wytłumaczyć dzieciom ( nie tylko ) na czym ma polegać ten marsz .


# Janina

  2020-01-08

Teraz ta specjalna kasta, którą dawno powinno się rozpędzić szuka poparcia ?

To takie straszne, że aż śmieszne.


#komuna wraca

  2020-01-08

Wprowadzić sądy kapturowe, postawić szafot a wioskowego głupka podpisującego sie "Janina" katem ustanowic.


#kulik

  2020-01-08

Psychopatom walczącym o wolność przy pomocy polityki opcjonalnej, życzę w Nowym Roku pomocnej dłoni od psychiatrów , psychologów i neurologów w zależności od stanu otępienia.


#swoje wiem

  2020-01-08

Używasz słów i termininów ktorych znaczenia nie rozumiesz. Co to ta "polityka opcjonalna"i jakie ona ma tu zastosowanie? Neurolog nijak się ma do psychiatry i psychologa.


#pasłęcki obserwator

  2020-01-08

@Janina - straszne tak ale już nie śmieszne. Nie do śmiechu było ś.p. rolnikowi z pod Olsztyna, którego olsztyński sędzia Juszczyszyn czy jak mu tam, zniszczył życie doszczętnie swoją działalnością w todze. Choć od dawna powinien gnić w kryminale, stał się "bojownikiem o niezawisłe sądy". 


#wyborca

  2020-01-08

Lekarstwem na niedoskonałe prawo ma być obsadzanie sądów swoimi Piebiakami. Dlaczego utajniono listy poparcia KRS. Kiedy władza i dyspozycyjni sędziowie boją się jawności, to należy przyjąć, że doszło do złamania prawa przy powoływaniu nowej KRS. Coś jest tam do ukrycia. Dlaczego kancelaria sejmu nie wykonuje wyroku sądu. Czy nasze gamonie które krzyczą kasta, kasta o tym  wspomną. A co się dzieje z małą Emi...


#słabo to wygląda

  2020-01-08

Czytając Twoje wpisy mam wrażenie że słucham TVN oraz cytujesz p. Wachowicza . Przecież na wszystkie wątpliwości masz odpowiedź w internecie. Oczywiście że ocena faktów w tym orzeczenia TSUE należy do Ciebie lecz przez  używanie zwrotów typu dyspozycyjni sędziowie stajesz się zwykłym hejterem na użytek opozycji.


#kulik

  2020-01-08

Do > swoje wiem < Polityka ,,opcjonalna " od słowa opcja . PIS prezentuje swoje poglądy partyjne , PO swoje , a  jeszcze inna  ,, zgraja " lub ugrupowanie  inną OPCJĘ Chorób na tle naurologiczno - psychicznych jest mnóstwo. Niektóre jeszcze dokładnie nie poznane np zespół  Tourette,a . Wszystkiego nie wiesz , tylko swoje. Będę ciebie obserwował . Podpisuj się zawsze ,, swoje wiem " . Wskażę z pewnością lekarza , którego powinieneś odwiedzić. Nawet podająć adres


#rozśmieszony

  2020-01-09

Ty kulik nie troszcz sie o innych, oni dadzą sobie radę. Ty troszcz się o siebie, bo jesteś na prostej drodze do wyginięcia.


#swoje wiem

  2020-01-10

Ooooo! Rozśmieszony stanąl w mojej obronie! Dzięki Ci, choć często Ci tutaj dokuczam. A takich kulików to po dwóch naraz wciągam jedną dziurką od nosa. Zakałapućkał się człeczyna i zamiast odpowiedzieć na pytanie to czepia siię pytającego. Pojęcie "polityka opcjonalna" nie istnieje, chyba, że pod tym adresem gdzie ten człeczyna przebywa i chce mi go podać.


#rozśmieszony

  2020-01-10

Ty swoje wiesz a ja też swoje wiem i to nie koniecznie musi być zawsze kolizyjne. Do przywar ludzkich podchodzę raczej bez zacietrzewienia a nawet z humorem, bo i sam nie jestem święty, za wyjatkiem jawnej zdrady i świadomej podłości, które gdybym mógł, wykorzeniałbym ogniem i mieczem.


#kulik

  2020-01-10

Rezygnuję z obserwacji twoich poczynań i bazgraniny bezdennych komentarzy. Reprezentujesz zgraję Krystyny Pawłowicz i jej  zwolenników, a więc nie nadajesz się do lecznictwa profilaktycznego. Tylko w zakładzie zamkniętym o zaostrzonym rygorze. 4 godziny temu Pawłowicz publicznie ogłosiła rezygnację z pisania dyrdymałów w internecie. Masz okazję pójść w jej ślady i nie szkodzić ludziom poprzez wprowadzania zamętu w ich mózgach.


#swoje wiem

  2020-01-11

 

Jak ktoś ma mózg to nic mu w nim nie zwróci. Jak ktoś ma pulpet zamiast mózgu to wszystko go razi i przeraża. Minie ci gostku za chwilę jak każdemu pensjonariuszowi, podadzą zastrzk zamiast tabletek, ktorych nie chcesz łykać i dalej tu się będziesz produkowąc. Zestawić mnie z Pawłowicz to reczywiście trzeba być ..no właśnie....kim?


#wyborca

  2020-01-12

No proszę. Komisja Europejska wystąpi we wtorek do TSUE z wnioskiem o środek tymczasowy - zawieszenie w działaniu Izby Dyscyplinarnej SN. he he. A mówili im, Jarku, Zbyszku, Andżeju, zostawcie to, bo to nie są reformy. 


#rozśmieszony

  2020-01-12

He, he, KE powinna byś potraktowana przez Polskę jak ostatnio KW - dość wtrącania się w nieswoje sprawy.


rozśmieszony: zmień nick na "dyżurny idiota".


Piotr Wielgucki wpłacił nieświadomie pięć złotych na WOŚP

Również podczas tegorocznego finału Wielgucki nie przebierając w słowach atakuje Orkiestrę na Twitterze. Bloger chciał dopiec przedsięwzięciu Owsiaka i opublikował wpis z hashtagiem #MastercardGrazWOŚP. W ten sposób wziął udział w akcji Master Card, która polega na przekazywaniu pięciu złotych za wpis z tym hasłem. Tak największy krytyk Orkiestry wsparł ją w wysokości 5 zł. 


#anty leming

  2020-01-12

Widzę że lemingi cały czas czuwają, hehehe.


#rozśmieszony

  2020-01-12

Witam Cię nienawistniku. Nie napinaj się tak z tą nienawością, bo ci żyłka pęknie i kopniesz w kalendarz.


#wyborca

  2020-01-14

tadam!  - "Sąd Okręgowy w Olsztynie postanowieniem z dnia 13 stycznia 2020 r. zarządził oględziny zgłoszeń oraz list osób popierających kandydatów na członków Krajowej Rady Sądownictwa. Oględziny tych dokumentów sąd wyznaczył na 21 stycznia 2020 r. w siedzibie Kancelarii Sejmu" - czytamy w komunikacie, który pojawił się we wtorek na stronie internetowej sądu. He, he..


#wyborca

  2020-01-14

A dlaczego ogledziny trzeba przaprowadzić w Warszawie? To proszę. - Do sprawy prowadzonej przez IX Wydział Cywilny Odwoławczy w Sądzie Okręgowym w Olsztynie wpłynęło pismo Kancelarii Sejmu z wnioskiem o przeprowadzenie przez sąd dowodu poprzez przejrzenie oryginałów dokumentów objętych postanowieniem z 20 listopada 2019 r. 

 Kancelaria Sejmu zaznaczyła, że dokumentacja w znacznej części została sporządzona na PAPIERZE GAZETOWYM, dlatego jej przesłanie do siedziby sądu lub nawet kopiowanie grozi uszkodzeniem dokumentów, o których przekazanie zawnioskował olsztyński sąd.

Ło matko bosko, na papierze gazetowym. List poparcia na papierze gazetowym. A gzie wisiały te gazety. Strach pomysleć :) 


#będzie ubaw

  2020-01-14

I znowu wyborco emocje a nie merytotyczna wypowiedź. Sędziowie będą przelądać listy poparcia więc odnieś się do tego faktu. Będzie wstyd w opozycji i ich popierających lemingów?


#wnerwiony

  2020-01-14

Olsztyński sędzia Juszczyszyn, nieosądzony kryminalista, rozzuchwalony swoją i swoich kolegów bezkarnością, coraz bardziej się wygłupia. Całe to sowieckiego chowu sędziowskie badziewie, czując poparcie Eurokołchozu nie zdaje sobie sprawy, ze pewnego dnia może ktoś nie wytrzymać i napięta linka pęknie.


#klerykał

  2020-01-14

Ty > wnerwiony < napięte masz komórki mógowe , które utrzymują w odpowiednim stanie układ nerwowy . Uważaj bo pierdyknie. Służba zdrowie jest w agonii. Gdyby nie WOŚP nie miałbyś szans się obronić


#Marek Chrapan

  2020-01-14

Od kilku miesięcy wszystkie me(n)dia od rana do wieczora wałkują jeden temat, reformę sądownictwa którą jakoby miał przeprowadzać ŻydoPiS. Co prawda z reformą to nie ma nic wspólnego – wprasza się fraszka: „ legislację spowija aura pochmurna – niegdyś była lex dura, a dzisiaj durna” - poza wymianą kadr żydokomuszych stalinowców i poststalinowców na nowe ale też z wychowania „szkoły” zbrodniarza stalinowskiego (mordercy Fieldorfa - „Nila”) „profesora” I. Andrejewa na którego podręcznikach wyszkolono „nowych”. Rzeczywista reforma w obecnym stanie deprawacji sądownictwa wymaga wprowadzenia do sądów czynnika społecznego nie uwikłanego w żaden układ dzisiejszego systemu społeczno-polityczno-gospodarczy. Niestety, rządzącym od 30 lat „opcjom” Magdalenkowym taka reforma nie odpowiada.

Do napisania tego tekstu zainspirował mnie tomik fraszek ś.p. Lecha Z. Niekrasza „Trzy garście insynuacji” do którego sięgnąłem podczas Świąt mając dość polityki. Z tego tomiku korzystałem też w roku 2012 pisząc tekst z wykorzystaniem fraszek o niejakim S. Niesiołowskim który wreszcie odszedł w niebyt polityczny do czego przysłużył się też i mój tekst " https://www.pch24.pl/profesura-chamstwa-nie-wykluc... a po nim próba przeprowadzenia wywiadu z Niesiołowskim przez Panią Ewę Stankiewicz wykazującą S. Niesiołowskiego jako „damskiego boksera.

Zawarte w tamtym tekście fraszki są nadal aktualne nie tylko wobec ówcześnie „rządzących”, a dzisiejszych totalniaków ale i wobec obecnie „rządzących” nie wspominając nie reformowalnego sądownictwa. Nadal więc fraszka Lecha Niekrasza jest aktualna - „któż wyrok wyda gdy zgrzeszy Temida”. Tak, dzięki vetu pana Prezydenta nie ma nad sądownictwem nikogo sprawującego pieczę, a suwerena żadna opcja Magdalenkowa nie dopuści do kontroli ze strachu przed ich rozliczeniem za zbrodnie na Narodzie. Jak sądy same się oczyszczają pokazuje fraszka: „na czerwonych wyroku nie wyda – niezawodna czerwona Temida”. Dlatego wyroki sądowe zasądzane są według fraszki: „sąd nabiera przekonania – gdy mamona mu się kłania”. Niejeden sędzia poczynając od SN jest beneficjentem według fraszki: „dorobi się majętności – kto robi w sprawiedliwości”.


#Marek Chrapan

  2020-01-14

Mimo próby tylko powierzchownego liftingu „nadzwyczajna kasta” - „dłużej już się nie rozwodzę – oto święta krowa w todze” - protestuje bo nie może dopuścić by pytano: „sędzia nie zawisły tudzież sąd wysoki - skąd więc podejrzane biorą się wyroki?”. Najwyższy czas postawić to pytanie: „czas się zastanowić kiedy mity prysły – sędzia który bierze w łapę też jest nie zawisły?”. Od przeszło czterech lat ŻydoPiS „prowadzi reformę” tak by nic nie zreformować, w parlamencie znalazła się Konfederacja która miała być „młodymi i gniewnymi”, może to do niej kierował ś.p. Lech Z. Niekrasz pytanie : „kogo i kiedy wreszcie zezłości – symulowanie sprawiedliwości?”

Najwyższy czas na zezłoszczenie się – wzywam Konfederację do zorganizowania ogólnokrajowego Marszu w Warszawie z taczkami dla Sadu Najwyższego !

Marek Chrapan
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności