25 stycznia 2022 Pawła, Miłosza, Elwiry
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#

  2019-05-18

Od paru lat słyszę o "monitorowanym" Pasłęku. Nie wiem jaka jest prawda pomimo, że chyba odczułem na sobie parę lat wcześniej i to w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Wyglądałoby na to , ze Toy Toye są monitorowane i w ich okolicach można czuć się bezpiecznie, wywiesić plakat przedwyborczy chroniony prawem mając pewność, że nikt go nie zerwie, nie zalepi. Inaczej jest z kościołem na "Starówce", tam nie ma monitoringu, tam dla lewactwa "hulaj dusza, piekła nie ma, można......, można....." I tam właśnie każde ogłoszenie przedwyborcze "prawej strony" - kiedyś też PiS zanim został ŻydoPiSem (teraz w ogóle w Pasłęku ŻydoPiS nie wywiesza nic), a dzisiaj Konfederacji przedwyborcze plakaty chronione prawem są niszczone prawie natychmiast. Nie wiem, czy w Pasłęku też po roku 1945 w pobliżu kościołów osiedlano żydokomunę by "mieć baczenie" na działalność kościołów i ewentualnie zniechęcać różnymi sposobami wiernych od uczestnictwa w obrządkach religijnych, ale pomimo już prawie 30 lat od jakoby "odkomunizowania" państwa nadal w Pasłęku kościoły i okolice nie są chronione tak jak Toy Toye. Nie wiem też jakie powiązanie może mieć zrywanie plakatów Konferderacji - (sporadycznie dało się zauważyć też zaklejanie przez Jednostkę podległą UMiG co również może skutkować sankcjami) - z "niezamierzonymi" uszkodzeniami mojego budynku w ramach "przebudowy ulicy", których to uszkodzeń mimo upływu prawie miesiąca UMiG zlecający przebudowę nie usunął. Może czekają tak jak z uszkodzeniem 02.03.2013 mojego prawego oka przez byłego kapusia WSIarzy przy udziale biernym POlicji" i siedzącej za drzwiami "ełyty" pasłęckiej. W ówczesnej sytuacji "połytyczno-prawnej" czyli bandyckiego państwa, nie miałem szans na udowodnienie zbrodni, ale teraz, mimo, że zaszły tylko kosmetyczne zmiany w "praworządności" jednak sądownictwo szukające w zawodzie przyszłości zaczyna rozumieć Praworządność w jej normalnym, praworządnym znaczeniu, NIE ODPUSZCZĘ! I NIECH TO DOTRZE DO PANA BURMISTRZA! (A do POlicjanta który wówczas zadał mi pytanie po którym bandyta WSIarzy uszkodził mi oko, powiem tylko tyle - nawet "słupy" w POlicji muszą mieć jako takie rozeznanie, a nie w ciemno wykonywać rozkazy - dodam jeszcze, ze ja byłem szkolony na programie i pod kierunkiem przedwojennego oficera II RP gdzie szkolenie było wszechstronne, niespotykane w innych jednostkach i szkołach, gdzie wykorzystywano nie tylko jedno oko ale oba, a w ostateczności i słuch na którym do dzisiaj mogę polegać) O dalszym losie moich obecnych perypetii z "ełytami" Pasłęka pózniej.


#Marek Chrapan

  2019-05-18

Konwencja Przedwyborcza Ruchu Narodowego - Konfederacja - 21.05.2019 godzina 12,00  - Olsztyn ul. Kapitańska 23  CRS UKIEL BOWL.

Zapraszamy zwolenników i sympatyków KONFEWDERACJI!. IDZIEMY NAPRZÓD! DO NAS NALEŻY PRZYSZŁOŚĆ! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!


#fun chrapcia

  2019-05-20

Debilowaty cyklop sie odewał.Jaja.

 

 


W Kielcach podczas debaty kandydatów przed wyborami do Parlamentu Europejskiego doszło do incydentu. Kandydat Konfederacji podszedł do przemawiającej kandydatki PiS i przyłożył do jej głowy jarmułkę. Wcześniej wywiązała się kłótnia o roszczeniach żydowskich - padały m.in. oskarżenia o "klękanie przed Żydami" i "klękanie przed Putinem".


#Marek Chrapan

  2019-05-21

"Jako się rzekło" trzeba ukazywać dalsze losy uszkodzeń budynku. Otóż przed chwilą "zwyżka" zakończyła mocowanie kabla energetycznego dotąd od miesiąca wiszącego bezwładnie. Wcześniej, nie wiem kiedy bo mnie nie było, wrzucono mi na działkę rusztowanie warszawskie. Gorączka nastąpiła po zawieszeniu banera z Posłem Robertem Winnickim - Posła się przestraszyli? Poseł od dawna zna sprawę, tak uszkodzenia domu jak i oka,ale bez mojego udziału niczego nie będzie robił, Mam nadzieję, że uszkodzenie zostanie przywrócone do stanu pierwotnego - czyli zgodnie ze  sztuką budowlaną i wówczas nie bedę musiał ani angażowasć Posła ani sam się angażować.


#przerazony

  2019-05-22

Kaczyński boi się Chrapana i jego osiłków - przeczytałem i się przeraziłem. Chrapan zakręcił w głowach i zostanie Burmistrzem Pasłęka ? Będzie się działo.


#litościwy

  2019-05-22

Nieszczęsny biedaku, tyś nie tylko przerażony ale i ogłupiony.


#uspokajacz

  2019-05-26

Nieszczęśniku, uspokój się i wyluzuj. Pod rządami PiS-u możesz spać spokojnie, nic Ci nie grozi, jesli jesteś uczciwy.


#przerazony

  2019-05-27

Refleksja po wyborach ? Chrapan nie będzie burmistrzem Pasłęka. Brak w budżecie 40 mld zł i wynik wyborczy znajdują się w sprzeczności interesów państwa. Czekają nas duże zmiany w rozwoju gospodarczym kraju , które muszą się odbić na poziomie życia najsłabszych grup społecznych


#Roman

  2019-06-03

Przyznam się, że narodowcom (nacjonalistom), a nawet Korwinowi i innemu Liroyowi, życzyłem lepszego wyniku w Eurowyborach. Nawet 4,95%! Szkoda, że tuptusie mają skromniejsze osiągi. Może w wyborach do naszego Parlamentu, jesienią, gdy liście zaczną opadać i tuptusiów emocje też?


#folwark zwierzęcy

  2019-06-04

Zobacz Romaszka jak ich PiS traktuje.

Jak nie weszli to już pozbawili Gądek posady w panstwowej spółce


#bezstronny

  2019-06-04

Mówili zawsze, że PiS to niedojdy, nieudaczniki, zacofancy i przegrańcy. Okazało się, że to mądrzy i zdolni wygrańcy, którzy potrafili dogadać się z narodem i wykołowali złodziei i zboczeńców. To tak pobieżnie, można by to rozwijać bez końca ale po co?


#xxxx

  2019-06-04

Za chwilę wykołują ciebie bo tylko na takich ja ty jełopów mogą liczyć.


#śmieszek

  2019-06-04

Prawie cztery lata straszenia że PIS rozwali gospodarkę a tu nic takiego nie ma miejsca. Rozumiem że za chwilę domorośli ekonomiści,finansiści i inni "eksperci "będą zaklinać rzeczywistość. Proponuję jednak przed wpisami spojrzeć na noty agencji ratingowych.


#bywalec agencji

  2019-06-04

A ty ,,śmieszak,, z jakiej agencji jesteś?I jakie są stawki bo może skusiłbym się na jakąś laskę.


#znudzony

  2019-06-04

Śmieszku nie tłumacz tłumokowi, gdziejest ogon krowi, bo ta pusta głowa, nie wie co to krowa. Na pewno w swej głupości nie zrozumie przenośni.


#do bywalca agencji

  2019-06-05

Proponuję dobrego okulistę i ortopedę.


#przerazony

  2019-06-06

Prof Filar pisze artykuł pt ,, W trakcie rządów PIS zadłużenie Polski wzrosło o 110 mld zł. Średnio 3 mld miesięcznie "

I co na ten temat będą głosili różne Chrapany , smieszki i bałwany ?


#pytanko

  2019-06-06

Zapodaj namiar na artykuł.


#wnerwiony

  2019-06-08

Aby Polska mogła się normalnie rozwijać, musi być spokój i wspólpraca. Aby był spokój, musi byc silny rząd propolski. Na dzień dzisiejszy tylko PiS moze nam to zagwarantować taki rząd i wszelkie dywersje antypisowskie są szkodliwe i mam nadzieję, że jesienne wybory zapewnią wreszcie w Polsce spokój i zneutralizują wrogą Polsce robotę totalniaków i zagranicznych "przyjaciół". Wtedy i pasłęckie poubeckie wywłoki ucichną, bo nie będą miały wsparcia z zewnątrz. . 


#Marek Chrapan

  2019-06-11

Apel do Polaków - zgłaszać się już teraz do jesiennych Komisji Wyborczych oraz na "Mężów zaufania" - MUSIMY PRZYPILNOWAĆ WYBORÓW JESIENNYCH!  W ostanich wyborach w Komisji nr 1 osobiście wykryłem próbę fałszowania wyniku wyborczego. Tu są niektóre Komisje od lat - od komuny obsadzane niezmiennie, jak też i przez inne lewactwo. Pod szczególny nadzór Komisje nr 4 ni nr 1 - sprawdzić nazwiska w tych komisjach czy się powtórzą, czy znajdzie się w Komisji nr 1 osoba celowo niszcząca swoją kartę wyborczą by zrobić zamieszanie w komisji - zasiada w tej komisji od lat =========================================================

Jutro pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze - świadkowie z RKW!

We wtorek, dnia 11 czerwca br. o godz. 10:00, w sali 131 (korytarz H, piętro 1) Sądu Okręgowego w W-wie w Al.Solidarności  127, odbędzie się rozprawa (sygn.akt XXIV Ns 106/18), dotycząca zarzutów. które zostały postawione przez wolontariuszy Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy w proteście dot. wyborów samorządowych 2018 r. - zarówno Komisarzowi Wyborczemu Warszawa l, Rafałowi Wagnerowi, i Przewodniczącej Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania, Ewie Maszońskiej - Pazdro. 

Po raz pierwszy Sąd dopuścił wolontariuszy Stow. RKW, p. Alinę Dobrowolską-Segit i p.Wandę Kossowską do udziału w sprawie. Wszystkie poprzednie toczyły się w trybie "tajnym".

Zapraszam wolontariuszy i sympatyków RKW do udziału w rozprawie. Dziennikarze będą mile widziani.

Pozdrawiam

Andrzej Zdun RKW Mazowsze www.stowarzyszenierkw.org


#podziwiam

  2019-06-11

Mafia sędziowska powoli i bardzo niechętnie ustępuje obywatelom ale jak widać - ustepuje. Gdyby nie naciski tych obywateli - nie ustąpiłaby ani na milimetr. Jaka stąd nauka dla nas? Ano taka, że musimy wszystko siłą wyrywać mafiom z ich pysków. Pan Chrapan jest jednym z takich wytrwałych obywateli.


#Leonard

  2019-06-11

Chrapanowi przysługuje zwrot PAN ? Wstyd , bo ON jest JEGOMOŚĆ , albo i więcej.


#też podziwiam

  2019-06-11

A możesz ty podziwiający napisać gdzie chrapcio wytrwał najdlużej? On jeszcze lepszy wędrowniczek od Giertycha czy Czarneckiego.

Tamci przynajmniej w komuszym wojsku na ochotnika nie byli i na wierność sowietom nie przysięgali.


Ks. Kneblewski, kapelan narodowców, wysłany na emeryturę. Nie pomogli nawet radni PiS

Ks. Roman Kneblewski został przeniesiony na kościelną emeryturę, choć zgodnie z kościelnymi przepisami zostało mu do niej jeszcze osiem lat. W cytowanym przez radio dokumencie nie ma uzasadnienia decyzji. Przywołane są dwa przepisy prawa kanonicznego, które mówią o sytuacji, w której "gdy posługiwanie jakiegoś proboszcza, na skutek jakiejś przyczyny, nawet bez jego poważnej winy, staje się szkodliwe lub przynajmniej nieskuteczne, może on zostać usunięty z parafii".


#i co wy na to

  2019-06-12

Sprawa dotyczy nowelizacji prawa farmaceutycznego, a konkretnie kontrowersyjnego artykułu 86a, który zakłada, że apteka może sprzedawać leki bezpośrednio pacjentom lub "podmiotom wykonującym działalność leczniczą" (np. szpitale i przychodnie).

Na fakturze nie mogą widnieć np. fundacje lub samorządy, prowadzące instytucje takie jak domy dziecka i domy pomocy społecznej. Oznacza to, że mają one obecnie ogromne trudności z zakupem leków dla swoich podopiecznych.

Nawet jak firma kupi lek do aptecki samochowej albo zakład fryzjerski do dezynfekcji grozi do 5-ciu lat. Podopieczni w domach opieki niech umierają bo pisiory tak lubią starych.


#czarnym doopy chodzą

  2019-06-12

Sprzed bazyliki w Licheniu usunięto pomnik przedstawiający kustosza sanktuarium, Eugeniusza Makulskiego, który klęczy przed Janem Pawłem II. Duchowny był jednym z bohaterów filmu "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego - został oskarżony o molestowanie i wielokrotny gwałt.


Mateusz Morawiecki z nagrodą wPolityce.pl. "Bez was, kochani, nie byłoby dobrej zmiany"

Mateusz Morawiecki z nagrodą portalu wPolityce.pl. Biało-Czerwone Róże premier otrzymał m.in. dlatego, że "może ze spokojem spojrzeć w oczy swoim wyborcom". Szef rządu dziękował środowisku braci Karnowskich, bez których wygranej PiS by nie było. - Przyczynili się do zasadniczego rozszczelnienia tego układu zamkniętego - przekonywał


#śmieszek

  2019-06-12

Warto się tak produkować skoro i tak tzw. elity antypisowkie uważają nas z prowincji m.in. wrzodem na d...e ? 


#nick

  2019-06-13

antypis gardzi prowincją

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

kocham jarka
nasza