19 stycznia 2020 Henryka, Mariusza, Marty

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-08-06

W zawiązku z wyborami 13.10.2019 do parlamentu, KONFEDERACJA prowadzi nabór chętnych na członków Obwodowych Komisji Wyborczych. Termin jest krótki dlatego zgłaszać się możliwie szybko.


#Anty trep

  2019-08-21

Sierżancie LWP zazdrościszAli mózgu ,pustostanie umysłowy?


a, obywatel Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, stojąc w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam narodowi polskiemu, być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem. Wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminu, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego.
Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego zawarowanych w konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności rządowi Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.
Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stac nieugięcie na straży pokoju w bratnim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami, a w razie potrzeby nie szczędzić krwi ani życia, mężnie walczyć w obronie Ojczyzny o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu.Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę, obowiązek wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej.


#zniesmaczony

  2019-08-21

Ależ uczepiła się pasłęcka pluskwiarnia nogawek pana Chrapana. Nienawidzą go z całej duszy i w łyżce wody by go utopili więc szarpią go za nogawki spróchniałymi, słabiejącymi zębami. Nie maja rzeczowych argumentów, ani dość rozumu, więc ochlapują go nienawistną pianą.


Jak ten małolat ochotnik na początku laty sześćdziesiątych przysięgał komunie to żadnych panow nie było. Byli obywatele.....no i towarzysze......


#uważny

  2019-08-22

Temu wyżej komuna totalnie zryła łeb. 


#WyNalazek

  2019-08-22

Ej ty ,,zniesmaczny,, przysięga wojskowa trepa ci sie nie podoba?


#pytanko

  2019-08-22

Jesteś pewny że tylko trepa?


Kto się komuszym trepem ukształtowal patriotą nie zdechnie.


#link nie działa

  2019-08-25

wsadz se ten link w komuszą doopę!


#wyglądasz na 100 lat

  2019-08-25

Ty postkomuszy trepie nie dość, że pieprzysz bzdury to jeszcze poprawnie po polsku wysławiać się nie potrafisz. O jąkaniu nie wspomnę.


#Marek Chrapan

  2019-08-25

Dzięki. Ty co prawda tylko na 15 ale próbuj, próbuj, może uda ci się dociągnąć moich "100 lat" bez jąkania się i logicznego "poprawnie" wysławiania się. Wszystko jest przed tobą jeżeli nie masz komuszego smrodu za sobą.


Chyba cię pogięło! Komuszy sługa, który tutaj się chełpił z korzyści jakie mu dał ochotniczy zaciąg w wieku kilkunastu lat do bolszewickiej armii, miernota, ktora przysięgała na wierność kacapom śmie tu pisać o komuszym smrodzie. Toż ty cały jesteś nim przesiąknięty i nawet najlepsaz perfumeria nic ci nie pomoże. Zestarzałeś się brzydko psubracie ale nic nie zmadrzałeś.


Mój armijno-komuszy smrodek, jest wręcz jak lawenda, przyrównując twój samosmrodek który wydzielasz jak chazarsko-SBcka me.da,


Dla ciebie to nawet smród komuszych onuc przypomina lewendę, ktorej zresztą nigdy nie używaleś bo i na Przemysławkę nie było cię stać.


#Marek Chrapan

  2019-09-10

Można jeszcze zgłaszać się na kandydatów do Komisji Wyborczych - Pasłęk udzielił Konfederacji dużego poparcia za co w imieniu Sztasbu Komitetu Wyborczego Okręgu nr 34 Konfederacji serdecznie dziękuję.

 


Goń się komuszy trepie
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności