FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-09-23

28.09.2019 Elbląg 1. - godz, 12,00 Św. Msza w intencji żołnierzy NSZ w Katedrze św. Mikołaja 2. - godz. 15,00 Ratusz Staromiejski (ul. Stary Rynek 25) - wykład Kajetana Rajskiego pt. "mity wokół historii NSZ" - wywiad z Andrzejem Stryjewskim, synem sierżanta W. Stryjewskiego ps. "Cacko" - wykład Jarosława Kłosowskiego - "Wybitne postacie NSZ": - film dokumentalny "Kochankowie lasu" - - koncert patriotyczny grupy "Tomasz Kuś i Przyjaciele" -


#Polak

  2019-10-06

Żydowski parobek znowu się uaktywnił. Talmudyczny obowiązek nakazuje przedstawianie złego Polaka gnębiącego biednego Żyda i shoah szabesgoj, żydowski parobek stara się ten obowiązek spełnić.


Stul pysk jarkowy parobku! A to dla chrapcia:

Jarosław Kaczyński sporą uwagę poświęcił konkurentom Prawa i Sprawiedliwości.

– Nie będę ich dzielił, bo w gruncie rzeczy, może z wyjątkiem Konfederacji, co ona zrobi jeśli dostałaby się do parlamentu to Bóg jeden raczy wiedzieć.

 

Jak to co zrobi? Będzie brać pobory za nasze pieniądze a potem cztery lata dopiszą sobie do swoivh głodowych emerytur


#chichot historii

  2019-10-06

Jeszcze za rządów PO Jarosław Kaczyński stojąc przed Szpitalem Powiatowym w Garwolinie przekonywał, że zamykanie oddziałów dziecięcych i zła sytuacja w służbie zdrowia mają twarz Donalda Tuska. Pod koniec rządów PiS los oddziału dziecięcego w garwolińskim szpitalu wisi na włosku. – Sytuacja jest dramatyczna – mówi Wirtualnej Polsce dr Małgorzata Wielopolska


#macie wasze 500 plus

  2019-10-06

Badacze przeprowadzili analizę różnic cen, jakie wystąpiły w dyskontach na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Najmocniej zdrożały artykuły standardowo kupowane przez rodziny - aż o 11 procent. Najmniej mogli odczuć podwyżki seniorzy, bo wybierane przez nich produkty zdrożały o 5 procent


#śmieszek

  2019-10-06

Nieźle, nieźle. Jad się sączy coraz szerszym strumieniem i zwieracze coraz bardziej popuszczają. 


A tak do mkeritum to co napiszesz?


#ten sam

  2019-10-06

"meritum"


#Polak

  2019-10-06

No cóż, tuż przed wyborami zwolennicy "aby było tak jak było" dwoją się i troją aby powstrzymać wiszący nad ich głowami topór drugiej kadencji PiS. Boją się tego, bo to oznacza dla nich trwałe odcięcie od publicznego koryta. Trza będzie iść do roboty razem z tymi "pisowskimi moherami" ale przecież nic konkretnego "sie nie umi".


Pochwal si,ę co ty umiesz, najemniku do szczekanie na krótkim łańcuchu przy psiej budzie. Co ci się odmieniło na lepsze? Fuvhę w jakiejś radzie nadzorczej dostałeś czy jak?


#Polak

  2019-10-06

No widzisz, jak jesteś przesiąknięty egoizmem, aby tylko dla siebie. Ja nie potrzebuję nic od władzy, daję sobie doskonale sam radę w życiu. Ale cieszę się, gdy Polska wyzwala się spod złodziejskiego wpływu, gdy staje na nogi. To dla mnie też jest ważne a nie tylko moje osobiste sprawy.


#śmieszek

  2019-10-06

Co do meritum to przeczytaj sobie słowa p.Neummana, który twierdzi że gów.o wiesz idąc na wybory / o reszcie nie wspomnę /  i oczywiście p.Sthura że jesteś wrzodem na dup.e Europy. Ale zapisz się do Platwormy to będziesz mógł bezkarnie kręcić wałki.


#śmieszek

  2019-10-06

Poczytaj  następne słowa Neummana dotyczące m.in. Ciebie oraz odsłuchaj przemówienie Wałęsy. Plują na takich jak my czy pada deszcz????


#mam to w d

  2019-10-07

Ty nie jestę wart nawet oplucia, szkoda śliny. Wystarczy, że ty [lujesz. Zobaczysz kto będzie protestować jak przyjdą po ciebie. Rewolucja zjada własne dzieci.


#nick

  2019-10-07

PO rzyga na ludzi a nawet na swoich członków. Mają głosować i wykonuwać polecenia a nie dyskutować.  Za to otrzymają ochronę Neumana za woje przekręty jesli zapisza sie do PO. Tak jet w  PO w skrócie.


#Polak

  2019-10-07

Tak jest w każdej mafii, więc i w PO nie może być inaczej.


#ale jaja

  2019-10-07

W pisuarze jest miejsce na dyskusję i nikt wodza nie musi słuchać! Za odmienne zdanie jeszcze ci poklaszczą. Przykład pierwszy z brzega to senator Bobko.


Ardanowski zapewnił, że najsłabiej agencji wychodzi zajmowanie się wnioskami inwestycyjnymi. Ja na to nie mogę pozwolić. Wniosków na modernizację dla rolników, gdy zwróciłem dyrektorom uwagę, było 20 tys., dwa dni temu zostało siedem tysięcy, tych najtrudniejszych. One mają być rozwiązane w listopadzie, czyli można - powiedział minister. - Mi jest przykro, że takimi twardymi słowami musiałem ich zdyscyplinować, ale efekty są


#obłudnicy

  2019-10-07

Pogrzeb Morawieckiego skomentował Paweł Kukiz, lider partii Kukiz'15, z list której marszałek senior dostał się do Sejmu. Jak stwierdził, Kornel Morawiecki za życia był nieustannie odrzucany, także przez ugrupowanie Prawa i Sprawiedliwości. - Był odpychany przez blisko ćwierć wieku. Również przez tych, którzy wczoraj lali krokodyle łzy, siedząc w pierwszych rzędach w kościele. Dla mnie pobyt na tej mszy pożegnalnej był dość przykry. Miałem różne myśli dotyczące właśnie hipokryzji - powiedział w "Śniadaniu Polsat News". 

Kornel był ogromnym marzycielem, pragmatyzm polityczny był dla niego na dalszym planie. Był fizykiem, a fizycy mają bardzo otwarte umysły, inaczej podchodzą do rzeczywistości niż przeciętny człowiek. I on czasami myślał również abstrakcyjnie, pewne abstrakcje chciał wprowadzać w życie

- dodał, podkreślając, że Kornel Morawiecki nie mógł liczyć na wsparcie Prawa i Sprawiedliwości.

Lider Kukiz'15 zdradził, że ostatni raz rozmawiał z marszałkiem seniorem około miesiąca temu. Z kolei  przed majowymi wyborami do europarlamentu - jak relacjonował - Kornel Morawiecki zapytał go, czy przedstawiciele założonej przez niego partii Wolni i Solidarni mogliby wystartować z list Kukiz'15, bo "PiS go nie chce".

- Odpowiedziałem: przepraszam cię, ale ty masz taki PiS-owski wizerunek w tej chwili, że ja nie bardzo widzę miejsce - powiedział Kukiz. Jak dodał, próbował się dowiedzieć od Kornela Morawieckiego, czy nie rozważał startu z list Prawa i Sprawiedliwości. - Oni mnie nie chcą, oni się mnie boją - miał odpowiedzieć marszałek senior.

Kornel Morawiecki nie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego.


#śmiechu warte

  2019-10-07

Cytować największego obłudnika i hipokrytę, który sprzedał swoje ideały najbardziej chwiejnej partii i zdradza tajniki negocjacji,  to jest szczyt idiotyzmu.


#Polak

  2019-10-07

Ależ to nie jest żaden idiotyzm - to jest zdrada narodowa. Idiotyzmem mogą być brednie jakiegoś zbałamuconego Polaka, który plecie bzdury, bo mu się zdaje, że jest lepszym i mądrzejszym od "mocherów". Ale tu pisze jakiś zdeklarowany wróg Polaków, osobnik pokroju żydowskiego parobka, który tu od czasu do czasu wtrąca swoje trzy szekle..


#śmieszek

  2019-10-07

Ja nie jestem wart oplucia według jakiegoś nawiedzonego. Z tego wynika że to ON jest wart oplucia co z przyjemnością robią jego wybrańcy. I to nie ty masz w d tylko oni ciebie biedny człecze.


#Polak

  2019-10-08

Jeśli chodzi o Nojmana, to właśnie taka jest PO - nienawidzi przeciwników i gardzi swoimi wyborcami. którzy gówno wiedzą ale na PO głosują. Ot, takie dla nich gówno wyborcze - głupie ale pożyteczne. Akurat jak dla rolnika obornik - śmierdzi ale pożyteczny.


#wyborca

  2019-10-08

A dlaczegoż to Konfederacja głównego przeciwnika widzi w PiS a nie w PO?


To może odpowiesz na to czemu Konfederacja ciągle łaje kurwizję, że nie pokazują jej w sondażach i nie zapraszją do studia? I kto tu kogo prześladuje?

"Wiadomości" TVP zastosowały się do wyroku warszawskiego sądu i opublikowały sprostowanie. Redakcja sztandarowego programu informacyjnego została pozwana w trybie wyborczym przez jeden z komitetów.

Konfederacja nie została uwzględniona w materiale TVP prezentującym wynik sondażu Pollster dla "Super Expressu". Wyrok zapadł w poniedziałek, a w czwartek się uprawomocnił.

– Jestem z Konfederacji – powiedział w pewnym momencie mężczyzna, który wymachiwał palcem w geście oburzenia. Stwierdził, że na widownię programu nie zostali wpuszczeni "ludzie z Konfederacji" i zaczął skandować nazwę prawicowego ugrupowania. Prowadzący "Studio Polska"... zignorowali go i przeszli do innego studia.

To nie pierwsza awantura z udziałem Konfederacji wtym programie. W maju ze studia wyprowadzony został Jacek Władysław Bartyzel, wiceprezes Federacji dla Rzeczypospolitej, która wchodzi w skład Konfederacji.

 dostarczone przez plista


Po tym, jak Bartyzel nie został dopuszczony do udziału w programie, inny działacz Konfederacji wyszedł na środek studia, by wygłosić swój sprzeciw wobec działań przedstawicieli TVP. Nie chciał wrócić na miejsce, więc… też został wyprowadzony.
– Precz z komuną, precz z PiS-em. Nie zapraszają polityków Konfederacji – powiedział na koniec.


#Roman

  2019-10-08

"28.09.2019 Elbląg 1. - godz, 12,00 Św. Msza... ." Tak zaczyna się tekst poczynający tę dyskusję. Nie czas ją zakończyć? Przekonanych i tak nikt nie przekona, Nieprzekonanych, także. P.poseł Kaczyński chce zostać Orbanem, czy nawet Gierkiem (chociaż Orban premierem jest), a narodowcy, czy wygrają, czy przegrają i tak będą namawiać młodzież do tupania i maszerowania, zakazując jej wstępowania do Obrony Teoretycznej Kraju (czy jakoś tak), organizując własne, tajne obozy letnie dla młodzieży, niezbyt wykształconej. Ciekawe, że wykształciła się elita narodowców, która nie tupie, lecz kroczy, a wspierana jest także przez TV "Trwam", do tego zamożna jest, w przeciwieństwie do tych, do których propaganda skierowana jest.


#Kl

  2019-10-08

CZEŚĆ CHRAPAŃ ! Integracja Rosji z Białorusią staje się faktem. Dzisiaj Putin polecił swoim ludziom przygotować swoje mózgi do realizacji porozumienia , które zostanie podpisane w Moskwie Putin - Łukaszenka . To ten sam Łukaszenka , który w oczach Karczewskiego szefa Senatu jest ,,ciepłym człowiekiem ". Niebawem stanie się ,, gorącym " kotletem dla Polski. Mądre zródła SMI donoszą , że granicy wschodniej nie muszą bronić wojska Trumpa. W Grodnie i Brześciu staną Iskandery rosyjskie i one zapewnią nam pokój. Masz szanse po wyborach ubiegać się o stanowisko w MON po Misiewiczu , bowiem twoja wiedza jest nie do zastąpienia w porównaniu z tym strategiem ( tak zwie go Macierewicz ), Układ zostanie podpisany 8 grudnia br w Moskwie. Staraj się.


#fanklub

  2019-10-14

ciurak przeżywa porażkę


#Polak

  2019-10-14

Wynik 49 głosów Pana Marka Chrapana emeryta zPasłęka i Konfederacji, to dowód i mandat społecznego zaufania, naszych zakładów pracy uczelni i Parafiii. Bóg zapłać.


#wot durak

  2019-10-14

48 głosów to nie 48 procent Paliaku


#Polak

  2019-10-14

Widocznie jakiś nowy komentator zawitał na to forum. A że pomyślunku mu brak, to i ciężko mu było wykoncypować sobie jakiś nick, więc po prostu posłużył się moim. Może pomóc?
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności