FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#Zorro_8

  2019-01-14

Zapraszam do składania zniczy na parkingu Staromiejskim w Pasłęku, bu oddać cześć Prezydentowi Adamowiczowi. Jerzy A.


#miasto wolności

  2019-01-25

Mamy kandydatów na stanowisko Prezydenta Gdańska. Same tuzy. 1.Piotr Walentynowicz - z zawodu wnuk 2.Grzegorz Braun- kiedyś FRONDA, obecnie Ruch Narodowy 3.Andrzej Kania – żołnierz wyklęty, w ostatnich wyborach  nie dostał się do Rady Miasta z listy Kukiza


#miasto wolności

  2019-01-26

Magdalena Adamowicz: Dziękuję za płynące zewsząd ciepłe myśli, oddaną krew, spływające po policzkach łzy, za serce ze zniczy i pełne prawdziwej żałoby milczenie i pożegnanie. Za wasze współczucie. I jeśli prawdą jest, że pamięć jest nieśmiertelna, to w nas Paweł będzie zawsze.


#czytacz

  2019-01-26

Gdyby Grzegorz Braun został prezydentem Gdańska, byłoby to odwalenie kamienia pod którym kłębi się żmijowisko.


#miasto wolności

  2019-01-26

Gdyby Grzegorz Braun został prezydentem Gdańska, byłoby to wpuszczenie boa dusiciela w celu zduszenia wolności tego miasta.


#julek

  2019-01-26

Jerzy A. zapraszający na parking do składania kwiatów , to JERZY ANALFABETA , który nie zna swojego nazwiska ? W tak istotnym komunikacie ?


#nick

  2019-01-26

A nie wiesz, że jak ktoś jest podejrzany o przestępstwo   to pisze się tylko jedną literke nazwiska? Jerzy A. według mnie jest podejrzaną osobą. Ba! On sam czuje się podejrzany... 


#pytam

  2019-01-26

Jerzy redaktorze, zmieniłeś nazwisko i zszedłes do podziemia?


#miasto wolności

  2019-01-26

Prezydent Adamowicz pytany o to, dlaczego ONR otrzymał zgodę na organizację zjazdu  w kwietniu 2018 powiedział, że gdański ratusz został w tej sprawie „oszukany”. Na zgłoszeniu o zgromadzeniu było nazwisko prywatnej osoby, mieszkanki jednej z gdańskich dzielnic, nie było ani słowa o tym, że to rocznicowe uroczystości ONR. W uzasadnieniu pani wpisała, że zgromadzenie będzie dotyczyć istoty zachowań narodowych i niepodległościowych w przestrzeni publicznej w Polsce. Tchórzliwi członkowie ONR nie mieli odwagi złożyć wniosku o manifestacji, skryli się za kobietą, która złożyła wniosek nie podając pełnego celu” – ocenił prezydent Gdańska.


#rymło mi się

  2019-01-26

"miasto wolności" czy też podłości? Trudno rozeznać w tej zawiłości. Lecz tak czy owak,  słabo czy silnie, TAM PROKURATOR POTRZEBNY PILNIE.


#miasto wolności

  2019-01-27

Andrea Bocelli podczas wczorajszego koncertu w Gdańsku oddał hołd Pawłowi Adamowiczowi.

- Ten utwór, piękną modlitwę „Ave Maria Pietas”, chcę zadedykować wyjątkowej osobie - przemówił ze sceny włoski tenor, a za nim wyświetlono czarno-białe zdjęcia Pawła Adamowicza z dopiskiem "Panie prezydencie, nigdy o panu nie zapomnimy".
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Festyn Policyjny

  Pozostało2 dni

  W najbliższą środę 24 lipca policjanci zapraszają na Festyn Policyjny z okazji...


  Kwartet Smyczkowy na Orle

  Pozostało20 dni

  Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


  Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

  Pozostało34 dni

  Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...