14 listopada 2019 Rogera, Serafina, Wawrzynca

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#Zorro_8

  2019-01-14

Zapraszam do składania zniczy na parkingu Staromiejskim w Pasłęku, bu oddać cześć Prezydentowi Adamowiczowi. Jerzy A.


#miasto wolności

  2019-01-25

Mamy kandydatów na stanowisko Prezydenta Gdańska. Same tuzy. 1.Piotr Walentynowicz - z zawodu wnuk 2.Grzegorz Braun- kiedyś FRONDA, obecnie Ruch Narodowy 3.Andrzej Kania – żołnierz wyklęty, w ostatnich wyborach  nie dostał się do Rady Miasta z listy Kukiza


#miasto wolności

  2019-01-26

Magdalena Adamowicz: Dziękuję za płynące zewsząd ciepłe myśli, oddaną krew, spływające po policzkach łzy, za serce ze zniczy i pełne prawdziwej żałoby milczenie i pożegnanie. Za wasze współczucie. I jeśli prawdą jest, że pamięć jest nieśmiertelna, to w nas Paweł będzie zawsze.


#czytacz

  2019-01-26

Gdyby Grzegorz Braun został prezydentem Gdańska, byłoby to odwalenie kamienia pod którym kłębi się żmijowisko.


#miasto wolności

  2019-01-26

Gdyby Grzegorz Braun został prezydentem Gdańska, byłoby to wpuszczenie boa dusiciela w celu zduszenia wolności tego miasta.


#julek

  2019-01-26

Jerzy A. zapraszający na parking do składania kwiatów , to JERZY ANALFABETA , który nie zna swojego nazwiska ? W tak istotnym komunikacie ?


#nick

  2019-01-26

A nie wiesz, że jak ktoś jest podejrzany o przestępstwo   to pisze się tylko jedną literke nazwiska? Jerzy A. według mnie jest podejrzaną osobą. Ba! On sam czuje się podejrzany... 


#pytam

  2019-01-26

Jerzy redaktorze, zmieniłeś nazwisko i zszedłes do podziemia?


#miasto wolności

  2019-01-26

Prezydent Adamowicz pytany o to, dlaczego ONR otrzymał zgodę na organizację zjazdu  w kwietniu 2018 powiedział, że gdański ratusz został w tej sprawie „oszukany”. Na zgłoszeniu o zgromadzeniu było nazwisko prywatnej osoby, mieszkanki jednej z gdańskich dzielnic, nie było ani słowa o tym, że to rocznicowe uroczystości ONR. W uzasadnieniu pani wpisała, że zgromadzenie będzie dotyczyć istoty zachowań narodowych i niepodległościowych w przestrzeni publicznej w Polsce. Tchórzliwi członkowie ONR nie mieli odwagi złożyć wniosku o manifestacji, skryli się za kobietą, która złożyła wniosek nie podając pełnego celu” – ocenił prezydent Gdańska.


#rymło mi się

  2019-01-26

"miasto wolności" czy też podłości? Trudno rozeznać w tej zawiłości. Lecz tak czy owak,  słabo czy silnie, TAM PROKURATOR POTRZEBNY PILNIE.


#miasto wolności

  2019-01-27

Andrea Bocelli podczas wczorajszego koncertu w Gdańsku oddał hołd Pawłowi Adamowiczowi.

- Ten utwór, piękną modlitwę „Ave Maria Pietas”, chcę zadedykować wyjątkowej osobie - przemówił ze sceny włoski tenor, a za nim wyświetlono czarno-białe zdjęcia Pawła Adamowicza z dopiskiem "Panie prezydencie, nigdy o panu nie zapomnimy".
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Kabaret Koń Polski

  Pozostało15 dni

  Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


  Bartosz Furman dla chorej Liwii

  Pozostało17 dni

  W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...