FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

2019-03-22

28.03.2019 godz. 18,00 Hotel "Arbiter" spotkanie w sali Atrium. Po spotkaniu film Rewolucja totalnej wolnosci. Wstep wolny. Zapraszamy.

#śmieszek

Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-13

Herr Helmut, w Polsce jest demokracja! Kujda, p.Basia, p.Kazio i m.in. Dworczyki jak piszesz nie łażą po ulicach robiąc zadymy. Strajk jest przywilejem w demokracji /  na Zachodzie nauczyciele nie mają prawa do strajku/ ale nie w formie która szkodzi uczniom. Twoja bratanica jak zauważyłeś jest jedną z 600 tys nauczycieli ale nie wszyscy mają 1150zł i nie wszyscy strajkują.  1 mln spraw do rozpatrzenia to akurat argument by gruntownie zabrać się za nadzwyczajną kastę. A 40 mld na wybory, chyba coś nosem wciągnełeś :) Jeszcze słowo o nauczycielach. Czy ktoś choć raz widział na co idą w samorządzie np. pasłęckim pieniądze z subwecji rządowych? Może niektóry wójt, burmistrz, starosta lub też prezydent przyoszczędza kosztem oświaty? Bo przecież taki dodatek wychowawczy jest w gestii samorządu i a rozpiętość kwot jest duża.

#czytelnik

Tak się temu przyglądam i zastanawiam się - czy ten Helmut to obałamucony leming, czy cyniczny, wrogi nam agent. Myślę. że to drugie.

#bogdan dziaslo

tak to napewno agent :) 

#czytelnik normalny

Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-14

Ciekawostka-jak Helmut pisze mądrze to pissmaki plują,a jak czytaja głupoty sierżanta z demencją starczą to szczaja z zachwytu.

#swoje wiem

Bo to nie jest FORUM dla normalnych ludzi. Tu się produkuje miejscowe niezrealizowane matłectwo

#rozśmieszony

He, he, i tak się samodowartościowuje pasłęcka lemingoza. Śmiechu warte ale dla lemingozy to najwyższy osiągalny szczyt samozadowolenia. Niech się cieszą człowieczkowie, dla otoczenia to mało zauważalne i raczej  nieszkodliwe dziwactwo.

#Marek Chrapan

Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

PODZIĘKOWANIA od Konfederacji "Narodowców" dla wszystkich którzy podpisali wyborcze listy poparcia. Konfederacja jako trzecie ugrupowanie zostało zarejestrowane w całym kraju do wyborów jewrejsojuzniczych które są wstępem do wyborów krajowych.
Są jeszcze miejsca z naszego ugrupowania do Komisji Wyborczych w Zielonce Pasłęckiej, Rogajnach, Rzecznej - zgłoszenia na nr 796 030 422

#tfuj wuj

Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-18

Szukasz głupich takich samych jak ty?

#Ja wiem

Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-19

Wszyscy głupcy są przed nim,on zamyka listę głupców pasłęckich.

#patrząc z dystansu

2019-04-23

A ty otwierasz.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało5 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...

Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało11 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...

Muzyka polska na Żuławach

Pozostało11 dni

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...