20 kwietnia 2019 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-22

28.03.2019 godz. 18,00 Hotel "Arbiter" spotkanie w sali Atrium. Po spotkaniu film Rewolucja totalnej wolnosci. Wstep wolny. Zapraszamy.

#śmieszek

6 dni temu, 2019-04-13

Herr Helmut, w Polsce jest demokracja! Kujda, p.Basia, p.Kazio i m.in. Dworczyki jak piszesz nie łażą po ulicach robiąc zadymy. Strajk jest przywilejem w demokracji /  na Zachodzie nauczyciele nie mają prawa do strajku/ ale nie w formie która szkodzi uczniom. Twoja bratanica jak zauważyłeś jest jedną z 600 tys nauczycieli ale nie wszyscy mają 1150zł i nie wszyscy strajkują.  1 mln spraw do rozpatrzenia to akurat argument by gruntownie zabrać się za nadzwyczajną kastę. A 40 mld na wybory, chyba coś nosem wciągnełeś :) Jeszcze słowo o nauczycielach. Czy ktoś choć raz widział na co idą w samorządzie np. pasłęckim pieniądze z subwecji rządowych? Może niektóry wójt, burmistrz, starosta lub też prezydent przyoszczędza kosztem oświaty? Bo przecież taki dodatek wychowawczy jest w gestii samorządu i a rozpiętość kwot jest duża.

#czytelnik

6 dni temu, 2019-04-13

Tak się temu przyglądam i zastanawiam się - czy ten Helmut to obałamucony leming, czy cyniczny, wrogi nam agent. Myślę. że to drugie.

#bogdan dziaslo

6 dni temu, 2019-04-13

tak to napewno agent :) 

#czytelnik normalny

5 dni temu, 2019-04-14

Ciekawostka-jak Helmut pisze mądrze to pissmaki plują,a jak czytaja głupoty sierżanta z demencją starczą to szczaja z zachwytu.

#swoje wiem

5 dni temu, 2019-04-14

Bo to nie jest FORUM dla normalnych ludzi. Tu się produkuje miejscowe niezrealizowane matłectwo

#rozśmieszony

5 dni temu, 2019-04-14

He, he, i tak się samodowartościowuje pasłęcka lemingoza. Śmiechu warte ale dla lemingozy to najwyższy osiągalny szczyt samozadowolenia. Niech się cieszą człowieczkowie, dla otoczenia to mało zauważalne i raczej  nieszkodliwe dziwactwo.

#Marek Chrapan

4 dni temu, 2019-04-15

PODZIĘKOWANIA od Konfederacji "Narodowców" dla wszystkich którzy podpisali wyborcze listy poparcia. Konfederacja jako trzecie ugrupowanie zostało zarejestrowane w całym kraju do wyborów jewrejsojuzniczych które są wstępem do wyborów krajowych.
Są jeszcze miejsca z naszego ugrupowania do Komisji Wyborczych w Zielonce Pasłęckiej, Rogajnach, Rzecznej - zgłoszenia na nr 796 030 422

#tfuj wuj

Przedwczoraj 07:22

Szukasz głupich takich samych jak ty?

#Ja wiem

Wczoraj 16:39

Wszyscy głupcy są przed nim,on zamyka listę głupców pasłęckich.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dawna przygraniczna twierdza Pasłęk (Holland)

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Wojciechem Kujawskim pt....

Repliki armat staną przy Bramie Młyńskiej

Pozostało14 dni

W sobotę 4 maja czeka nas ciekawe wydarzenie związane z najazdem Szwedów na...

Seminarium w Mariance

Pozostało20 dni

W piątek 10 maja 2019 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się w kościele w Mariance...