19 grudnia 2018 Gabrieli, Dariusza, Eleonory

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-02-03

05.02.2018 (poniedziałek) godzina 18,00 - Warszawa, Pałac Prezydencki (Krakowskie Przedmieście). Ruch Narodowy zaprasza wszystkich którym leży na sercu obrona Polski na pikietę pod hasłami: "ODWAGI POLSKO!"; "PREZYDENCIE PODPISZ!" CZEŚĆ I CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!


#Marek Chrapan

  2018-02-03

"Mojżeszu, możesz zabrać swoich ludzi z Polski do Izraela? - Na zawsze?"


#jakis

  2018-02-03

Debil! Durny sie urodziles i durny zdechniesz.


#smutna prawda

  2018-02-03

Barbara Engelking: Antysemityzm jest chyba częścią polskiej kultury: figura Żyda to nieodłączny element polskości. To jest ten emblematyczny Obcy. Taki, który według antropologów wyznacza granice naszej tożsamości. Kultura na wiele sposobów przekazuje wzorce antysemickie, a Kościół katolicki - wzorce antyjudaizmu. Antysemityzm na co dzień lepiej schowany, czeka tylko na przyzwolenie, żeby się uaktywnić, co obserwujemy obecnie w Polsce niemal codziennie. Polski antysemityzm nie potrzebuje już Żydów. Żyje bez nich, jest dziedziczony przy pomocy kodów kulturowych.


#Marek Chrapan

  2018-02-03

Zablokowano mi możliwość pełnej odpowiedzi @ Barbara E.

A według Semitów największymi antysemitami są żydzi! Ale przecież dla żydów fakty się nie liczą - patrz wyżej kto jest "antysemitą" i to tu jest dziedziczony "kod kulturowy"


#Marek Chrapan

  2018-02-03

Pełna odpowiedź jest na feceboku, jeżeli tu się nie pojawi:

@B.Engelking. Nikt nie czepiałby się w kraju który jako jedyny ich gościnie przyjął, umożliwił rozwijanie się w swojej tożsamości, a nawet nadał przywileje, gdyby nie ich zdrady (nie będę sięgał w dawną historię czy nawet próby zbudowania Judeopolonii z żydowskim nadzorem namaszczonym przez Niemców jako "Mitteleuropa"). Rok 1939, m. inn. w Jedwabnem żydzi witają Niemców kwiatami jako "wyzwolicieli" (podczas I okupacji niemieckiej). Na kresach wschodnich żydzi stawiają bramy powitalne sowietom wydając NKWD polską inteligencję, patriotów czy innych z którymi mają "na pieńku". Zaciągają się do NKWD i innych tego typu zbrodniczych instytucji sowieckich mordując, deportując Polaków.


#jajcarz chrapcio

  2018-02-03

Schowaj sie do budy komunistyczny sierżancino!


#Marek Chrapan

  2018-02-04

@B.Engelking. Nikt nie czepiałby się w kraju który jako jedyny ich gościnie przyjął, umożliwił rozwijanie się w swojej tożsamości, a nawet nadał przywileje, gdyby nie ich zdrady (nie będę sięgał w dawną historię czy nawet próby zbudowania Judeopolonii z żydowskim nadzorem namaszczonym przez Niemców jako "Mitteleuropa"). Rok 1939, m. inn. w Jedwabnem żydzi witają Niemców kwiatami jako "wyzwolicieli" (podczas I okupacji niemieckiej). Na kresach wschodnich żydzi stawiają bramy powitalne sowietom wydając NKWD polską inteligencję, patriotów czy innych z którymi mają "na pieńku". Zaciągają się do NKWD i innych tego typu zbrodniczych instytucji sowieckich mordując, deportując Polaków. Od 1944 roku obsadzają najważniejsze stanowiska MSW, prokuratury, organów ścigania, sądownictwa, zbrodniczo niszcząc resztę inteligencji,patriotów polskich. Rok 1989 triumwirat żydowski - Geremek, Kuroń, Michnik - (wzorowany na Stalinowskim - Berman, Minc Zambrowski) - wprowadzają bandycką tzw. "prywatyzację" według zbrodniczej koncepcji żydowskiego szachraja G. Sorosa pod nazwą "planu Balcerowicza" Dzisiaj "przyjacielski" dotąd Izrael robi voltę o 180 stopni kiedy Polska postanawia praktycznie przeciwstawić się oszczerczym insynuacjom. A wszystko to pod spreparowanym hasłem "antysemityzmu" według żydowskiej reguły - "antysemitą jest ten którego nie lubią żydzi, a nie ten który nie lubi żydów". A według Semitów największymi antysemitami są żydzi! Ale przecież dla żydów fakty się nie liczą - patrz wyżej kto jest "antysemitą" i to tu jest dziedziczony "kod kulturowy"


#Marek Chrapan

  2018-02-04

Holokaust Polaków.

Piotr Zychowicz.: Tytuł pańskiej książki musiał w Ameryce wzbudzić spore kontrowersje.

Richard Lukas.: O tak, w życiu nie spodziewałbym się, że po jej opublikowaniu rozpęta się taka burza! Pisano o mnie rzeczy wręcz niebywałe. Przekręcano moje intencje i atakowano mnie poniżej pasa. Dostawałem telefony i listy z pogróżkami oraz obelgami. Od momentu wydania „Zapomnianego Holokaustu” w Ameryce przestałem otrzymywać zaproszenia na konferencje naukowe i wykłady. Pamiętam, że moja żona powiedziała wówczas: „Boże, w coś ty się wpakował?!”.

P.Z.: No właśnie, w co pan się wpakował?

R.L.: Amerykańscy historycy dzielą się na dwie grupy. Historyków II wojny światowej i historyków Holokaustu. Pierwsi są bardzo obiektywni i profesjonalni. Ich reakcja na moją książkę była bardzo spokojna i rzeczowa. Zebrałem od nich bardzo pochlebne opinie. Druga grupa – historycy Holokaustu – składa się niemal wyłącznie z badaczy żydowskiego pochodzenia. Oni moją książkę uznali za herezję, a użycie słowa „Holokaust” za skandal.

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/i...


#gazeta polska

  2018-02-04

to smutne .ze taki debil mieszka w pasleku


#Marek Chrapan

  2018-02-04

 Czy w zaistniałej sutuacji  - ingerencji Israela w suwerenność decyzji Polskiego Narodu możemy tolerować Israelskie towary? (KOD z początkowymi cyframi 729),  podaję część firm Israelskich w Polsce:

 Firma Strauss Ltd –   kawa: MK Cafe, Pedros, Fort, Sahara, Syropy Fabbri, a także herbaty

Teartis Eden Springs – dostawca wody i kawy. Oferuje ona ekspresy do kawy włoskiej marki Saeco dla firm, dystrybutory wody,

pomarańczy Jaffa 

Kina Cinema City, 

Połączeniem aptek, drogerii i perfumerii  - Super-Pharm 

Firmy farmaceutyczne Teva,  PLIVA Kraków SA,  a także Aviomarin, Flegamina, czy Vibovit. 

Firma Mobilis Spółka z o.o.,  obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. 

 

 


Każde miasto ma swojego dyżurnego idiote.Mial kiedys Elbląg przyglupa co w CB radio nadawal ma i swojego Paslęk co to tutaj swoje idiotyzmy wypisuje.


#propozycja dla idioty

  2018-02-04

Proponowałbym aby chrapan nie stosowal zadnych rzeczy,ktorych wynalazcami są Żydzi.  Dawno by już zdechł albo oszalal jakby sie dowiedzial co jest żydowskiego pochodzenia.No a co na to Pan Jezus i jego Matka?


#Marek Chrapan

  2018-02-04

Żona żyda-kapusia SBeckiego Boniego - TW ZNAK - Barbara Engelking: "Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…"


#Marek Chrapan

  2018-02-04

Jesteś Polakiem to wejdź na poniższy link i podpisz Petycję  do Prezydenta RP o natychmiastowy podpis pod Ustawą nowelizacyjną o IPN. (Formularz do podpisania jest niefortunnie ulokowany - pomiędzy wykazem osób które się podpisały - po aktorze Zielniku - na dwudziestym którymś miejscu)

https://bialykruk.pl/wydarzenia/petycja-do-prezyde...


#Marek Chrapan

  2018-02-04

Wyjątek potwierdzający regułę:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1758384290...


#gazeta polska

  2018-02-04

czy ty durniu zdrajco , czerwono armisto nie boisz sie ,zeci ktos do dupy dokopie?


#tak jest

  2018-02-04

Adam Mickiewicz? Taż ta, panie tego, Żyd. Matka, Żydówka, żona tyż. Juliusz Słowacki? Syn Salomei z Januszewskich? To, panie dziejaszku, Żyd. Chopin? Może on jeden, Francuzem będąc, uniknąć zdołał klątwy? Oj, panie tego, ale mamunia z Krzyżanowskich, a taż ta typowe przezwisko dla przechrztów. Baczyński – Żyd. No, ale Gałczyński? Niestety. Gombrowicz też? Też. Arystokracja? Same Żydy. Papież-Polak? No, tylko w połowie Polak, bo matka… niestety.  Wszystko żydostwo. Wałęsa naprawdę nazywa się Kohne, a Gomułka i Bierut – też Żydy. Lewica to Żydzi. A jak ktoś nie wydaje się Żydem, to tylko dlatego, że przywłaszczył sobie cudzą tożsamość, jak np. Feliks Dzierżyński.

Uff!… Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy Żydami. Czy w takim razie pod pozorami antysemityzmu nie kryje się naprawdę skarga, prośba błagalna o przyjęcie do narodu wybranego? Może to grzebanie w genach jest tylko niezręcznym podaniem o przyjęcie do klubu? 


#Jak tam Andrzeju

  2018-02-05

Prezydent Andrzej Duda poprosił ministerstwo spraw zagranicznych o opinię co do odebrania prof. Janowi Tomaszowi Grossowi Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi RP. Swoje poparcie dla wykładającego na Uniwersytecie Princeton historyka wyraził jego kolega po fachu z Uniwersytetu Yale - prof. Timothy Snyder. Amerykański historyk również został odznaczony wysokim polskim odznaczeniem państwowym (Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP). Medal „w uznaniu szczególnych zasług w pracy naukowo-badawczej oraz za popularyzowanie wiedzy o historii Polski”. Dzisiaj prof. Snyder solidaryzuje się z Grossem. „Jeśli odejma Grossowi Order, zwróce tez swój”


#Marek Chrapan

  2018-02-05

Adresat/Adresaci petycji: listy@prezydent.pl - kontakt@kprm.gov.pl - Marek.Kuchcinski@sejm.pl

 

Zwolnić dyrektora Muzeum Auschwitz

 

W związku z godzącą w polską pamięć historyczną, konsekwentną od lat działalnością dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau, wzywamy władze Rzeczypospolitej do usunięcia dra Piotra M.A.Cywińskiego ze stanowiska dyrektora Muzeum Auschwitz. Ponadto żądamy przywrócenia Mszy św. i hymnu państwowego pod Ścianą Straceń w Narodowym Dniu Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych 14 czerwca 2017 r. Podpisz też petycję tu:

http://www.citizengo.org/pl/35329-zwolnic-dyrektor...


#666

  2018-02-06

Żądamy przywrócenia mszy świetej. Ta i może jeszcze wprowadzenia apelu smoleńskiego. Od kiedy ty sie taki święty zrobiłeś Chrapan. W tej armii czerwonej w której służyłeś też domagałeś się mszy. Jak to mówią u nas, diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni...


#Marek Chrapan

  2018-02-06

"Mocny list otwarty polskiego Żyda do ambasador Israela": http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&am...
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...