22 lutego 2019 Marty, Malgorzaty, Piotra

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#MarekChrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-02

Ponieważ "rządowi" ŻydoPiSu nie przeszkadza opluwanie ich to jednak Naród nie powinien godzić się na obrażanie jakiegokolwiek rządu w Polsce, nawet ŻydoPiSu.


#MarekChrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-02

Wejdz, podpisz i następnie po otrzymaniu informacji na swoim koncie pocztowym kliknij w pierwszy link potwierdzając swój podpis.


#zniesmaczony

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

Ruska agentura znowu szczuje na PiS i Amerykę. Paszli won sabaki


#zniesmaczony

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

Uwaga. Klikając na ten link komputer wam zblokują tak jak Chrapanowi,


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

@zniesmaczony - Nie pomogą żadne tłumaczenia się "ruską agenturą", fakty są oczywiste, PiSu od końca 2017 roku nie ma, jest ŻydoPiS z faktycznym szefem J. Danielsem na czele wystawiającym w charakterze "słupa" J. Kaczyńskiego.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

Wykasowano link, więc podaję ponownie: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediat... - nikt mi nie zablokował komputera, rzadko udzielam się z uwagi na sprawy rodzinne.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

Tamten link może już nie funkcjonować (żydowska cenzura w sieci), ten na razie jest sprawny :  bit.do/PetycjaMosbacherOUT


#zniesmaczony

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

Klikając na link zwrotny wysłany na pocztę zostanie zablokowany  komputer, z informacją - odblokowanie nastąpi po wpłacie 1 tys euro.  Z  tego powodu usunieto poprzedni limk. Domena internetowa ma końcówkę .ru. Przypadek? 


#bogdan dziaslo

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-03

o matko co za idioci , a chlapan ty stary durniu juz przekroczyles wszelkie normy 


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-04

Łżesz "zniesmaczony" jak.......ryży (Tusk) - osobiście jeszcze na tamtym linku podpisałem się i jest to do sprawdzenia na moim adresie mailowym gdzie przyszło powiadomienie o potwierdzenie podpisu. Podpisujemy się nadal  -  "bit do/........" z mojego postu. Nie chcemy w Polsce pomarszczonego materiału (szmaty) jaką jest żorżeta którą już dawno, dawno panie wyrzuciły na śmietnik. Czas więc i  tę wyrzucić do swoich haczykonosych.  A tu link do bardzo dobrego art. Pana Podjackiego : http://lospolski.pl/aktualnosci/100-rocznica-odzys...


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-04

Więcej na temat Żorżety - http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/i...


#xz

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-04

Stul pysk bolszewicki wychowanku!


#Maria Ciapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-04

Nie chcemy pomarszczonego materiału (szmaty) jaką jest żorżeta. Strach pomysleć jak ty na swoją matkę staruszkę mówisz. Wstyd panie Marku.


#rymło mi się

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-04

Czy makrela, czy żorżeta dla nas ciągle jest wciąż nie ta. Już Beata lepsza była, lecz niestety nam się zmyła.


#jak ja lubię imbecyli w wieku geriatrycznym

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-05

Co najsmieszniejsze to ambasador USA jest rownolatka komuszego sierżanta. A, że kobiety żyją dłużej to miejscowy debil bedzie już kwiatki wąchać od spodu a ona jeszcze będzie 'lady'


#zniesmaczony

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-05

Ty nie śmiej się, bo możesz najwcześniej te kwiatki wąchać, nikt nie zna dnia ani godziny.


#jak ja lubię imbecyli w wieku geriatrycznym

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-05

Dlatego codziennie sie starannie myję.


#zniesmaczony

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-05

Sztaudyngera w to nie mieszaj. Lepiej pomyśl o Charonie.


#nick

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-06

Panie Chrapan,  już Żoreta zauważyła swój nietakt. Nie będę podpisywać, bo  mamy wieksze zmartwienia niż brak zachowania. Ostatnio Bolek Wałesa pojechał w koszulce na pogrzeb amerykańskiego prezydenta a nikt w Ameryce nie pisze petycji, żeby Bolka zdegradować do roli kabla. 


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-06

Ona nie popełniła żadnego błędu, to była celowa i zresztą nie pierwsza (jeszcze przed objęciem stanowiska z USA gromiła polski Rząd za "tolerowanie antysemityzmu", "przeczołgała" w Sejmie Parlament i Rząd, oraz Prezydenta, afiszowała się swoimi poglądami na Rząd podczas balu TVN itd...) zagrywka. Parlament i Rząd leżąc na pysku pozwalają jej na to ale Naród nie ma prawa pozwalać by hańbiono jakby nie było Parlament i Rząd (niezależnie od tego czy rzeczywiście są Polskie) ustanowiony w Państwie Polskim. Żorżeta WON z Polski! PODPISUJEMY!


#xxxx

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-06

Gdyby to od ciebie zależało to w tym kraju pozostali by sami absolwenci komunistycznych szkolek wojskowych z lat glębokiej gomułkowszczyzny.

Zaden ambasador nie wyśle listu do wladz obcego państwa bez konsultacji ze swoim MSZ, w tym wypadku Departamentem Stanu. Poczytaj coś, dowiedz się a potem wklejaj swoje sklerotyczne pierdy.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-06

A co WSIarzu, chciałbyś swoich z  SBckiej szkółki? Nic z tego. Przyjdzie czas rozliczeń i na was.

A tu jeszcze jedna petycja do podpisu: http://podpiszapel.pl/petycje/bronimyhonoruzolnier...


#kanopicka

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-07

Jaś nie doczekał....


#poproście Lecha on wam pomoże

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-07

. Pokazuje z jakim szacunkiem traktowany jest Lecha Wałęsa na świecie. Choć obok siedzieli Angela Merkel i Andrzej Duda, to właśnie byłego prezydenta Lecha Wałęsa przywitano ze szczerą sympatią.

Podczas zajmowania miejsc przez gości Barack Obama, były prezydent USA, miał powiedzieć do towarzyszących mu osób: "Poczekajcie, najpierw muszę się przywitać z tym panem". Pominął przywódców państw, aby przywitać się z Lechem Wałęsą.

- Podczas uroczystości Lech Wałęsa siedział blisko przyjaciół rodziny Bush'ów. Bezpośrednio od nich otrzymaliśmy zaproszenie. Między innymi podszedł do nas Barack Obama oraz państwo Hillary i Bill Clintonowie. Nie było tu żadnej polityki, tylko sympatyczne kurtuazyjne rozmowy


#ignorant czy niedouk

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-07

" Prezydent Andrzej Duda na swoim profilu na Twitterze polecił kontrowersyjny artykuł dotyczący emisji dwutlenku węgla w Europie. Tak jak sądziliśmy nie doczytał go jednak do końca. Teraz przyznaje: to był błąd.

Przyznaję rację Tym, których oburzyła druga część artykułu zamieszczonego na portalu salon24.pl, który poleciłem kilka godzin temu. Był to błąd, wynikający z lektury pierwszej części tego artykułu. Nie podzielam poglądów i stylu wypowiedzi zawartej w 2 części. Błąd" - napisał na swoim profilu prezydent Andrzej Duda. O co chodzi?

A wcześniej jego urzędnik pitolil broniac szefa:

O wpis prezydenta pisany był także jego rzecznik Błażej Spychalski. Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta twierdzi, że poza "krótkim fragmentem, który media wyrwały z kontekstu", artykuł dobrze oddaje kwestię emisji CO2.

- Cały artykuł odnosi się do tego, że Polska jest przedstawiana przez Niemcy jako największy truciciel Europy. Sami emitują znacznie więcej CO2. Prezydent polecił ten artykuł, gdyż jego autor odniósł się do realnej sytuacji - powiedział na antenie RMF FM.

Nam jednak od początku wydawało się, że prezydent po prostu nie doczytał tekstu do końca. I okazało się, że mieliśmy rację.


# kopać pisiłoki a może wywalą z pracy kolejnego

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-07

Budowniczowie przekopu oraz toru wodnego przez Zalew Wiślany do Elbląga będą musieli użyć najnowocześniejszych pogłębiarek. Wcześniej otoczyć tor wodny zakotwiczoną zaporą, aby nie powodować mętnienia wody (to ukłon w stronę turystów). Prace budowlane będą mogły się odbywać tylko poza okresem ochronnym ptaków, ryb i nietoperzy, czyli zaledwie przez 5 miesięcy w roku. Nocami mają gasić światło, aby nie straszyć nietoperzy i dzikiej zwierzyny. Za dnia trzeba pracować cicho, aby nie płoszyć ryb. W okresie, gdy węgorze płyną na tarło - wstrzymać prace.

124-stronicowy dokument wymienia liczne "zadania ogrodnicze". W miejscach, gdzie szuwary kolidują z inwestycją budowniczowie mają obowiązek wyrwać z korzeniami trzcinę, oczerety i pałki wodne. Rośliny te trzeba posadzić w innym miejscu. Wcześniej zbadać, czy warunki nowych siedlisk są optymalne. Tak powstanie pas 5 kilometrów nowych szuwarów. To jednak tylko w przypadku, kiedy w przesadzanych szuwarach nie będzie np. łabędzi niemych. Inaczej ornitolog zatrzyma roboty.


#oni też nie chcą żeby inni się wtrącali

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-07

Do Ukraińskiej Rady Najwyższej trafił projekt o nadaniu imienia Bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze. Pod wnioskiem podpisali się deputowani Bloku Petra Poroszenki. Wcześniej Ukraińska Rada Najwyższa przyznała prawa weteranów bandytom z UPA - Ukraińskiej Armii Powstańczej. Co więcej, w Kijowie mają pojawić się tablice, które upamiętnią takich ludzi jak Dmytro Doncow. Był twórcą ukraińskiej koncepcji nacjonalizmu oraz ideologiem rzezi wołyńskiej Polaków.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-08

NADAL PODPISUJEMY: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediat...


#niespokojny

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-08

 W doopach prawakom już się poprzewracło. Jakiś niemiecki portalik zamiescił zdjęcie przebierańca w przedwojennym polskim mundurze i oni petycje wysyłają. Za robotę byście sie wzieli a nie tylko internety i internety


#bella

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-09

Chrapan, komuszy zlewie - Pani Ambasador Georgette Mosbacher to możesz ... możesz pobiec do apteki po podpaski intymne (na ten przykład) a za resztę kupić sobie mentol do japy - z której wali ci jak z murzyńskiej chaty. Inni mówią zaś, że wali ci z tej mordy jak z onuc sowieckiego sołdata w 1945 roku, pod Berlinem.


#obserwator

  Ponad 2 mieiące temu, 2018-12-09

Jakie to czasy nastały - jakiś menel zowiący się "bella" popisuje się tu swoim rynsztokiem słownym.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało7 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało16 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...