20 października 2019 Ireny, Kleopatry, Jana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-03-07

Od 10.03.2019 ruszamy ze zbieraniem podpisów poparcia dla Ruchu Narodowego w wyborach do Jewrejparlamentu. Og godz. 09.00 do godz. 11.oo przed wejściem na targowisko, od godz. 11,30 do 14, 00 przed "Biedronką" na Ogrodowej. W niedzielę przed i po Św. Maszach przed kościołami.


#MarekChrapan

  2019-03-07

Przy okazji zbierane bedą podpisy pod petycją do Prezydenta Trumpa - "NIE DLA ROSZCZEŃ" (Oczywiście żydowskich "przemysłu holokaust"


#MarekChrapan

  2019-03-07

Film "Podwójnie "wyklęty" o "Burym" w reżyserii Ewy Szakalickiej - 09.03.2019 godz. 17,00. Elbląg ul. Św. Ducha 26 (lokal FM) Po filmie spotkanie z reżyserką.  Wstęp wolny.


Po jaki chooj wy się pchcoe do tego jewrejsojuzu, skorona niego tak narzekacie? Głupio pytam...po pieniądze!


#Marek Chrapan

  2019-03-08

Masz rację "lubiący siebie",  po odzyskanie dla Kraju - (nawet pensje jewrejparlamentarzystów wydawane będą w Polsce, na polskie towary) -  malutkiego ułamka naszych pieniędzy tak ukradzionych przez Jewrejsojuz jak i wpłacanych przez wasalskie "rządy" na biurokrację przez nikogo nie wybieranych ani kontrolowanych kacyków typu "junkersy" i inne nawalone "meserszmity".


#zdziwiona

  2019-03-08

Panie Chrapan, dyskutuje pan z jakimś menelem, co widać po jego słownictwie i piśmiennictwie?


menel to cię zrobił a d****a urodziła...i czemu się dziwisz?


#kumoter

  2019-03-08

Portal opanowany przez Chrapana dziwoląga schodzi na psy. Komentarze pozbawione sensu , tak jak i odpowiedzi. To jest nurt pseudoideologa głoszącego poglądy ,,debili ". W sensie ogólnokrajowym takich debili jest coraz więcej i niebawem Państwo osiągnie poziom rozwoju umysłowego zwany DEBILIZM. Pojęcie te szerzy się we wszystkich instytucjach w tym i w Kościele. Telewizja Kurskiego jest na etapie propagandy sukcesu z okresu tow Gierka . Pamiętam doskonale kiedy sklepy pustoszały , a Polska zmierzała ku świetlanej przyszłości. Obecnie jest tak samo. Wczoraj oglądałem wywiad w TVN z premierem Morawieckim. Tu już wyższy stopień kłamstwa i obłudy . Kryzys , który w przyszłym roku musi dotknąć nasz kraj zamieniany jest w sukces wirtualny. Pęd do władzy , która daje pieniądze ,, bo im się nalezało " , to jest dramat w sztuce teatralnej pt. DEBILIZM


#śmieszek

  2019-03-08

Kumoter - na jakiej podstawie twierdzisz że w przyszłym roku nasz kraj musi dotknąć kryzys? Piszesz że komentarze są pozbawione sensu więc proszę przeczytaj swój. Oprócz ogólników, epitetów i oskarżeń nie ma nic merytorycznego, żadnych faktów.


#wiem

  2019-03-08

Za ten wywiad i za stwierdzenie, że samorządy bogacą sie  okradając nauczycieli i nie wypłacają wszystkich należnych pieniędzy, które niby ten koślawy rząd ma przekazywać Morawieckiemu powinni sprawę w sądzie wytoczyć. A zidociały dyżurny na FORUM  to drębny temat. Najlepiej go olać.


#kumoter

  2019-03-08

~~ smieszek  odpowiadam > na podstawie komentarzy w prasie zachodniej i wyników gospodarczych w Niemczech. Dla mojego mózgu wystarcza , abym wysnuł wnioski. A na temat populistycznych kłamstw i buńczucznych zapowiedzi Morawieckiego w sprawie 5-paktu Kaczyńskiego nie ma co dyskutować. Nauczyciele jeżeli nie wywalczą podwyżek teraz , to nie zobaczą ich długo po wyborach Rzut na taśmę PISowców przed wyborami jest sygnałem zbliżającego się konfliktu na miarę następnego stanu wojennego. Emocje władzy przekroczą punkt krytyczny. Ale oni tego nie pojmują , podobnie jak Jaruzelski nie rozumiał , że debile w jego rękach doprowadzą do ,,okrągłego stołu ". Zbliża się czas , że dotychczasowi władcy już się ,,nachapali " i nie wiedzą co czynią.


#kumoter

  2019-03-08

Dla potwierdzenia moich stwierdzeń odnośnie dalszego rozwoju naszego kraju sugeruję przeczytać wystapienie pana Błaszczaka odnośnie 20 lecia wstąpienia  Polski do NATO. Komletny dyletant z zakresu wojskowości krytykuje wysoko wykształconych i doświadczonych generałów i demonizuje obecny kształt ,, bezbronności ". Skandal w biały dzień. Proszę wprowadzić w google : Sołtys Rytla Łukasz Ossowski odchodzi " Jak rzeczowo wyjaśnia obecną sytuację w kraju. A taki Chrapan polemizuje z historią. Patrzcie ludzie co teraż się dzieje i dzisiaj , bo wchodzimy w okres upadku moralnego , który pociągnie za sobą upadek państwa. Historia 3 rozbiorów i zwycięstwa w 4 tym powinny nas czegoś nauczyć. Ksiądz Jankowski nie jest z mojej bajki , podobnie jak Wałęsa , ale w moim przeświadczeniu doprowadzili kraj do zwycięstwa bez przelewu krwi. Nazwiska te znane są na całym świecie. A kto to są Kaczyńscy na świecie ?


#śmieszek

  2019-03-08

Kumoter, przeczytaj to co napisałeś i przedstaw choć jeden argument oparty na konkretach. Komentarze w prasie zachodniej mnie nie interesują , ani te złe ani te dobre.  Moze przedstaw oceny agencji ratingowych, itp instytucji. Twoje słowa- rzut na taśmę, populistyczne kłamstwa, konflikt na miarę, punkt krytyczny, władcy się nachapali, sołtys Rytla jest super ale minister Błaszczak już nie, upadek moralny, upadek państwa, a kto to są Kaczyńscy. Co to za emocjonalny bełkot???? Nie lubisz PIS-u , Twoja sprawa i masz prawo. Ale poprzyj to faktami a nie emocjami.


#Marek Chrapan

  2019-03-09

Konfederacja się rozszerza - dołączyli: Federacja dla Rzeczypospolitej i Prawica RP - PODPISUJEMY SIĘ NA LISTACH! (od poniedziałku)


#sukces

  2019-03-10

Dołączyła też ciocia Zuzia i wujek Janek. Już sie w windzie nnie mieścimy!


#kumoter

  2019-03-10

> smieszek <. Ciebie żadne argumenty nie tylko nie przekonają , ale z góry są odrzucane. Twój mózg nie nadaje się już do ,,produkcji " pomysłów. Beton . A pani Zosia podeszła do Morawieckiego , który chwilowo pełni funkcję Premiera i podziękowała za ,,trzynastkę". Nareszcie pojedzie do Lwowa na wycieczkę ! W innej konfiguracji pan Morawiecki powie , że to nie jest rozdawnictwo , ale ,, napędzanie gospodarki ". Jest sens z tobą dyskutować ? Kaczyński nakazuje ,, jeść trawę aby wygrać wybory ". Pamiętaj jak rano wstajesz wal na pastwisko . Niebawem trawa wykiełkuje najzdrowsza młoda. Idę głosowac na Chrapana. On ma wizję.


#wyborca

  2019-03-10

Ciocia Krysia Pawłowicz też by chyba chciała. Taki wpis zamieściła w mediach społecznościowych:

No,to WOJNA !
O polskie dzieci,polskie rodziny
O polską wieś i miasta
O POLSKĘ i EUROPĘ ,która CZEKA na naszą POMOC !
O polską tożsamość i kulturę
Będziemy „gryźć trawę”,ale MUSIMY tę kulturową wojnę WYGRAĆ
Agendy Sorosa,lewackich patologii obyczajowych -
PRECZ od POLSKI i UE

Nie wiem czy smiać sie, czy płakać. Prawica to jest jednak stan umysłu. Najlepsza jest ta Europa, która CZEKA na naszą POMOC. Ło matko bosko, mesjasze narodów :)

 


#wyborca

  2019-03-10

Masz rację kumoter. Idź głosować na Tęczowa Konfederację. Progu wyborczego nie przejdą, ale przynajmniej te parę procent głosów nie pójdzie na PiS, tylko do kosza. Dobrze kombinujesz. Tak jak Kaja Godek. Która niby nie z PiS-em, a w radzie nadzorczej  w WUZETEM. z nadania PiS zasiada. Przypadek? No skąd. Wszyscy, a szczególnie dzieci wiedzą, że jest znaną specjalistką od układów wtryskowych do silników Diesla. Misiewicze-Pisiewicze. .


#śmieszek

  2019-03-10

kumoter - nadal nie przedstawiłeś ani jednego argumentu więc jak możesz zarzucać oponentowi w dyskusji że z góry coś odrzuca???    wyborco- zanim zaczniesz cokolwiek pisać to zapoznaj się z tematem. W Twojej sytuacji było wygooglować sobie jakie zadania ma rada nadzorcza a uniknąłbyś  ośmieszenia w swoim poście.


Chrapcio, ty masz Millera i Czarzastego w genach. Ale żebyś się jeszcze musiał tym w gejowskim szkle pochwalić to już całkowity blamaż.


#głosuę na PiS

  2019-03-11

Podczas  wyborów 3 marca w Gdańsku, doszło do kilkunastu incydentów wyborczych z udziałem mężów zaufania reprezentujących komitet Grzegorza Brauna..

– Polegały one na tym, że mężowie zaufania, w niektórych przypadkach uzyskując początkową zgodę przewodniczącego komisji albo bez takiej zgody, lub w sposób podstępny i znienacka, wlewali przyniesiony przez siebie tusz do przygotowanych poduszeczek z tuszem w kolorze czerwonym, które miały służyć do opieczętowania kart wyborczych – Nie wiedzieliśmy, czy to aby nie był atrament, który potem zniknie, aby następnie oskarżyć organy wyborcze, że w urnach znalazły się nieostemplowane karty - tłumaczył Marek Jasiński, komisarz wyborczy w Gdańsku.

Policja informowała, że w trakcie niedzielnych wyborów dostała 13 zgłoszeń o takich incydentach.


#też głosuję na PiS

  2019-03-11

Marek Jasiński, który utrudniał zarejestrowanie Grzegorza Brauna nie jest wiatygodny w swoich tłumaczeniach.


#swoje wiem

  2019-03-12

Widzę, że staruch nie śpi po nocach tylko sam pisze i sam sobie dopowiada.


#kumoter

  2019-03-12

Też głosuję na PIS jak wyjaśni i oceni nasytępujące problemy

- życiorys Macierewicza w świetle publikacji red Piątka

-opublikuje raport i opublikuje wyniki sledztwa podkomisji Macierewicza

- ogłosi wyrok w sprawie przekrętów SREBRNA

- zakończy i ogłosi wyniki śledztwa w sprawie KNF

- zakończy i ogłosi wyrok w sprawie afery w PGZ i Misiewicza

- opublikuje uzasadnienie wysokich zarobków w NBP przez ,, śliczne panie "

- nie wystawi na listę wyborczą ,, seksualisty " PIĘTY

To jest niewiele trudu , aby wykonać i ja już sercem z PIS. Na PO i tak nie zagłosuję


#kumoter

  2019-03-12

Też głosuję na PIS jak odpowie publikacjami w programach TV Kurskiego i prasie Sakiewicza na błędną interpretację  faktów zawartych w wywiadzie jakiego udzielił były komandos Grom  ( dziesiaj WP ,,Były komandos GROM-u- NATO przegrało z biznesem..... ). Dla Ciebie > śmieszek < , to nie są fakty ? Polska najwięcej kupuje złomu od Trumpa.W Czechach i na Słowacji nie ma wojsk Trumpa Hałas propagandowy o obronności i zasługach Macierewicza i Błaszczaka w reorganizacji armii , to zbrodnia przeciw narodowi. WOT , to zasłona dymna na ogromne wydatki z budżetu na dodatkowe dochody niepełnosprawnych , a także na ojców i matek , którzy powinni czas spędzać z dziecmi w domu. Ty  > śmieszek ,< i tak przekręcisz fakty w swoim mózgu. Codziennie czytam jak Polska rośnie w siłę i słucham Morawieckiego , który machając ,, łapkami " pociesza nauczycieli i dokonuje porównań zycia bankierów i tych co pracują w obsłudze np Prokuratorów , Sędziów..... Ty nie umiesz czytać faktów , bo chyba rzadko zwracasz się do Boga o uzupełnienie komórek mózgowych. Ciągle coś się dzieje , a ty nie dostrzegasz.


#śmieszek

  2019-03-12

Kumoter, znowu wyciągasz sprawy , które absolutnie nie rzutują na funkcjonowanie państwa.Publikacje Piątka? A czemu nie publikacje Cenckiewicza? Tak zwane afery poczekają, w kolejce są nierozliczone afery z czasów poprzednich rzadów jak np. Aber Gold, reprywatyzacyjna, informacyjna,stoczniowa, taśmowa,  itd. Może doczekam sięodpowiedzi gdzie się podziało 160 mld z naszego OFE i około 250 mld z VAT-u. Co do reorganizacji wojska to o co Tobie biega? Że wypierdzielili oficerów z poprzedniego ustroju? Że zwiększają liczebność armii i dokonują zakupów w/g Ciebie złomu a w/g innych dobrego sprzętu? Czy też masz za złe że chcą wymienićMig-i które z uporem maniaka PO utrzymywało przy życiu? Co do Słowacji i Czech to tam uważam jest zdrada narodów przez polityków nie dbających o bezpieczeństwo swoich obywateli. Coś piszesz o czytaniu faktów? A czy zauważyłeś że na koniec kadencji po ówczesny minister Budka dał podwyżki w sądownictwie ale tylko dla biednych sędziów którzy teraz się odwdzięczaja i takie osoby jak Ty łykają tą niby niesprawiedliwą reformę sądownictwa? Nauczyciele nie mieli podwyzek od prawie 8 lat i siedzieli cicho bo ich władze są upolitycznione. Dostają teraz podwyżki, pośrednio każdy dostaje w pakietach socjalnych z czego bardzo się cieszę. Nie widzisz że obojętnie co PIS nie zrobi nawet jak realizuje Ich postulacy to jest lament i Ty to powielasz/ Twój wpis o dodatkowych dochodach/ ? Nie zachowuj się jak typowy leming , nie oglądaj ciągle TVN i nie czytaj GW. Miłego dnia.     P.S. posłuchaj czasami transmisje z obrad komisji sledczych do spraw VAT-u i Amber Gold. Włos się jeży kto nami ówcześnie rządził!!!!!!


#kumoter

  2019-03-12

Włos ci się jeży nie od rządzenia kolejnych rządów , ale utraty zdolnosci rozumowania i wnioskowania. Mózg PISowcu MÓZG !


#swoje wiem

  2019-03-12

Wierzę Cenckiewiczowi jak mówi, że Jankowski był płatnym kapusiem i rozsadzał Solidarność od środka. Nie bez powodu służby nie wchodziły na teren Brygidy, bo by wypłoszyli ludzi i Jankowski nic by nie wiedział i nie mógł mieszać.


#rycerz

  2019-03-12

Cenckiewicz pisał też o Bolku.


#śmieszek

  2019-03-12

KUMOTER- nie potrafisz merytorycznie prowadzić dyskusję?! W ten sposób nikogo nie przekonasz.Chyba że wzorem polityków PO masz argumenty ale ich nie napiszesz w obawie że ktoś je przywłaszczy, hahaha:)


#swoje wiem

  2019-03-13

Pisiorki mialy trzy lata na ozliczenie afer PO. Poza biciem piany i śmiechem /vide: caryca Katarzyna/ niczego nie zrobiły.  Ba! Narobiły dodatkowo masę swoich afer. Zaraz po przejęciu rządów przez niekompetenych ludzików tutaj pisałem, że jak PO nie rozliczyło PiS tak PiS nie rozliczy PO. I tak będzie do końca wlasnego rządzenia się polaczków.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 06:30 

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...