28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#MarekChrapan

  2020-08-07

Petycja przeciw prokuratorowi, który walczy z prawdą o Wołyniu. Kliknij i podpisz petycję: https://roty.pl/kampanie/odwolac-mlynarczyka-petyc...


#MarekChrapan

  2020-08-07

"Maciej Młynarczyk, prokurator warszawskiej Prokuratury Rejonowej Praga-Północ prowadzi prywatną wojnę przeciwko wszystkim krytykom Ukrainy. Na jego celowniku znajdują się przede wszystkim działacze kresowi i osoby ocalone z Rzezi Wołyńskiej. Wydaje się, że każdy akt krytyki wobec Ukrainy i Ukraińców, a zwłaszcza krytyki nawiązującej do zbrodniczej historii ukraińskiego nacjonalizmu, jest zdaniem prokuratora Młynarczyka „mową nienawiści”.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/slawomir-tomasz-roch/o... godzimy się na tego typu terrorystyczne działania polskiego wymiaru sprawiedliwości. W związku z tym, prosimy o podpisanie załączonej obok petycji adresowanej do Prezydenta RP Andrzeja Dudy i do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry, o przyjrzenie się terrorystycznej działalności prokuratora Macieja Młynarczyka. Oto treść tej b ważnej i b. pożytecznej petycji"
]\


#fun

  2020-08-07

Toż ty Białorus nie Ukrainiec. Czemu nie bronisz Łukaszenki? Twoja szkoła.


Przede wszystkim bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym posłom i gościom, którzy przyszli. Dziękuję ogromnie prezydentowi Kwaśniewskiemu. Pan prezydent pokazał klasę, przecież wszyscy wiedzą, że w całym szeregu kwestii politycznych nie zgadzamy się, ideologicznych, pan prezydent ma odmienne ode mnie poglądy, ale kilkakrotnie się spotykaliśmy.


#optymista

  2020-08-07

W polskiej prokuraturze, jak i w całym wymiarze (nie)sprawiedliwosci jest jeszcze dużo osób, które tam byc nie powinny. Ale ta sprawa jest wyjątkowo bulwersująca a ten prokuratorzyna powinien wylecieć na zbity pysk.


#Normalny

  2020-08-07

A co ,,Białoruś,, powie o Piotrowiczu,prokuratorze oprawcy ze stanu wojennego?


#kosmita

  2020-11-07

Martwię się o ciebie Chrapan. Mam kłopot ze snem kiedy nie przeczytam tekstu Twojego komentarza. Tyle ciekawych zdarzeń na świecie i w kraju. Nawet Łukaszenka daje znać o sobie kiedy pędza z pałami za kobietami. A co z Twoją aktywnością literacką . Jeżeli masz tylko gorączkę to nie zwalaj  natychmiast na pana- demona bo to może być delirium albo hipokamp ( stan zapalny tkanki neuronalnej). Za kilka dni Największe Święto patriotyczne w Polsce. Wez się w garść i ,,walnij " jakiś tekst w podniosłej tonacji ( ale nie przepisuj historii ). Napisz jak widzisz rozkwit myśli Winnickiego , Bosaka , Andruszkiewicza , Brauna..... Ci ludzie zajmą stołki Kaczyńskiego , Ziobry , Gowina..... i będą uczciwymi patriotami


#Wyborca

  2020-08-09

Poponuję petycję popierającą Krychę od sałatek.


Ze strony "fejsbukowej"

Marek Chrapan

18 pażdziernika 2020  · 

Niestety samodzielnie Pan Marek nie jest w stanie pisać, piszę jednorazowo za niego, Wolontariusz

Wg teorii spiskowej Koronowirus jest narzędziem do stłamszenia społeczeństw przed wprowadzeniem NWO, czyli ogólnoświatowego "rządu" żydo masońskiego.

Jakie są powiązania z "leczeniem" mojego prawego oka po fizycznym uszkodzeniu "żółtej plamki", a obecnie stanu lewego oka jeszcze nie leczonego?

jest "leczenie" mojego prawego oka z premedytacją uszkodzonego 92.03.2013 r przez prawdopodobnie kapusia WSI przy pomocy b. Komendanta POlicji w sprowadzeniu mnie.

Szpital Wojskowy w Ełku miał za zadanie zatuszować uszkodzenie prawego oka przez kapusia jakoby "rozwiązanego" WSI (kapusie prawdopodobnie przeszli do "nowych" służb) pod pozorem "zwyrodnienia żółtej plamki związane z wiekiem"

Samorzutnie nasuwa się, że lewe oko mogło zostać "zainfekowane" by "udowodnić", że prawe oko nie jest uszkodzone fizycznie lecz "ze starości" mimo posiadanych przeze mnie dowodów.


#Shoah

  2020-08-11

Grzegorz Gauden: Póki ukraińskie oddziały były we Lwowie, Żydzi byli bezpieczni. Potem Polacy urządzili pogrom. Euforia pogromowa ogarnęła doły społeczne i elity: łupy z żydowskich mieszkań i sklepów brały panie w kapeluszach z woalkami i w rękawiczkach. Oczywiście osobiście ich nie niosły, bo im nie wypadało, towarzyszyły im służące. Lwów 1918. 

Grzegorz Gauden – dziennikarz, w PRL działacz pierwszej „Solidarności”, internowany w stanie wojennym, w latach 1984-94 na emigracji w Szwecji. Był m.in. redaktorem naczelnym „Rzeczpospolitej”,


#co za kłamstwo

  2020-08-13

Kłamca Shoah!! Żydzi mordowani przez Polaków ale chronieni przez Ukrainców. Zawsze i wszędzie winni tylko Polacy.


#Shoah

  2020-08-13

Rzetelne opisanie pogromu we Lwowie pokazuje, że to legendarni obrońcy Lwowa wraz z żołnierzami odsieczy, która przybyła z Krakowa i Przemyśla, stanowili podstawową grupę inicjatorów i sprawców pogromu. To oni rozpoczęli rabunki, gwałty i morderstwa w lwowskiej dzielnicy zamieszkałej przez ok. 70 000 Żydów we wczesnych godzinach porannych 22 listopada 1918 roku. 

Do pogromu niemal natychmiast dołączyła polska ludność cywilna Lwowa, w tym także przedstawiciele jej najwyższych warstw społecznych.

Autor podjął się przedstawienia niezwykle ważnego wydarzenia (a właściwie serii wydarzeń) z historii Polski, celowo pomijanych i zakłamywanych (…). Wydaje się, że książka G. Gaudena może nie tylko pokazać te wydarzenia szerszemu gronu czytelników, ale również skłonić polskich historyków do podjęcia głębszych badań.

 

z recenzji dr  Agnieszki Biedrzyckiej


#Shoah sie stara

  2020-08-14

Jak opluć Polaków? Jak im dokopać? Shoach wie.


#Tym się pochwal

  2020-08-18

Salomon Morel.


#kartka z historii

  2020-08-18

Salomon Morel, Żyd, przechowywany w czasie okupacji niemieckiej przez sąsiada, rolnika Tkaczyka, potem członek rabunkowej bandy schwytanej przez oddziałAL(!) jako członek bandy reabunkowej, zwalił winę na brata Icka, który został rozstrzelany a sam został członkiem tego oddziału. Starał się i po przyjściu AC "utrwalał władzę ludową" tak gorliwie że pełnił funkcje komendanta po kolei kilku obozów, gdzie mordował Polaków, przeciwników nowej władzy. Potem uciekł do izraela. Jego wybawca, pan Tkaczyk mówił - uratowałem zbrodniarza. Ale któż wtedy mógł wiedzieć, że to przyszły zbrodniarz.


#bardzo by się przydał

  2020-08-19

Na niektóre pasożydy bardzo by się ten środek przydał.


#Też się przyda

  2020-08-19

A co jest dobrego na chrapożydy?


#rymło mi się

  2020-08-22

Trza trutki na pasożydy, bo przysparzają nam bidy. Albo nawet i kałacha, by odstraszyć stąd Shoaha.


Trza trutki na chrapciożydy bo przysparzają nam bidy.I uważajcie na Shoaha bo mnie po nim boli kloaka.


#Heniek

  2020-08-27

I co z tymi pasochrapożydami?


#Ciekawe

  2020-08-27

I żadnego rymu?


#kosmita

  2020-11-07

To długo nie pociągniesz przy tej chorobie. W głowie masz chaos , który w owym wojsku zwali ,,kompot ". Ponieważ od Ełku nie jest daleko do Orzysza przypuszczam , że tam mieli ciebie za .> ucznia <. Barwny i kombatancki życiorys , bardzo zblizony do Antka Macierewicza . Tylko , że Antek mimo , że opuścił fotel w MON dalej dysponuje gabinetem przy Klonowej. Licho nie śpi a nuż odgadnie jaka to bomba i w którym miejscu wybuchła pod Smoleńskiem. Za kilka dni kolejna miesięcznica tego dramatu , a zarówno Antoni jak i Brat Wielkiego Brata zaniemówili w tej sprawie. Sytuacja w kraju pogarsza się z kazdym dniem i co dalej? Może Antoni szykuje się na Klonową z komendą ,, na ramią broń " ?


#he he

  2020-11-07

Kosmito, mimo że "dużo czytasz" masz duże trudności z rozpoznaniem, co się aktualnie dzieje w Polsce i na świecie. Może przestań "dużo czytać", i zacznij przebywać na świeżym powietrzu, to dobrze wpływa na przewietrzenie przepracowanego mózgu. Najlepiej w lesie, bo tam jest bardzo zdrowe powietrze. Życzę Ci dużo zdrowia, także - a może przede wszystkim - psychicznego.


#smutne

  2020-11-07

karma wraca


#kosmita

  2020-11-07

Przywoływać Nawalnego czy Litwinienkę do dyskusji to zabawa psa wyszkolonego z burkiem podwórkowym albo telewidza programów Kurskiego i Rydzyka z telewizją niezależną  i internetem. Wracam do swoich obszarów zainteresowań. Możecie już nie odpowiadać , bo nie otwieram tej strony. . Zwycięstwo Bidena doprowadzi do zwycięstwa sił postepowych w Polsce. I tu moja nadzieja i radość.


#kosmita

  2020-10-17

Chrapan - dlaczego twój mózg nie pracuje nad problemami aktualnymi w Polsce a kamuflujesz je historią . Patrz dokąd zmierzamy. Giertych dzwoni do Duboisa w środę , że ma silne materiały kompromitujące najwyższe władze ( chodzi o KNF i rozprawę Czarneckiego w piątek ). W czwartek już ma na,,łapkach " kajdanki i przeszukania. Stres i zasłabnięcie organizmu w takim przypadku - normalka. Do rozprawy sądowej nie dochodzi w piątek a dokumenty pojechały do Ziobry.

  Tu jest problem Chrapan. Państwo nasze jest w rozkładzie moralnym , a przyszłość jego rozwoju jest dwuznaczna. Wspieraj Bosaków i nie martw się o przeszłość. Pandemon przyśpieszy nienawiść i podział ludzi. Bój to będzie....


#zniecierpliwiony

  2020-10-17

Won!!! Do budy psie!!!


#kosmita

  2020-10-18

Brzydko piszesz > zniecierpliwiony <. Jesteś agresywny i wymagasz pilnej pomocy lekarskiej Nadchodzi fala grypy . W połączeniu z PANEM- DEMONEM może ciebie nie ominąć.Bądz cierpliwy i obserwuj co się dzieje w kraju nad Wisłą i za Bugiem. Jest możliwość połączenia w jeden organizm . Białorusini to spolszczeni Rosjanie np Ciechanowska


#jest coś takiego

  2020-11-07

HAHA. A co to takiego " siły postępowe " w naszym kraju???


#wyjaśniam

  2020-11-07

"Siły postępowe" w naszym kraju to wulgarne wrzaski małolatów, pod wodzą "nauczycielek" i ochrona policji. Wszystko pod patronatem wulgarnego, odrażającego, spasionego babola, próbującego obalić demokratycznie wybrany rząd. To są te "siły postępu", pragnacego przez "naszego" kosmitę jak kania dżdżu.


#ciągle to samo

  2020-10-18

Znów ten środek na pasożydy? Myślałem, że już po nich.Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

Żwirownia 1140 px
nasza2