3 grudnia 2020 Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#MarekChrapan

  2020-08-07

Petycja przeciw prokuratorowi, który walczy z prawdą o Wołyniu. Kliknij i podpisz petycję: https://roty.pl/kampanie/odwolac-mlynarczyka-petyc...


#MarekChrapan

  2020-08-07

"Maciej Młynarczyk, prokurator warszawskiej Prokuratury Rejonowej Praga-Północ prowadzi prywatną wojnę przeciwko wszystkim krytykom Ukrainy. Na jego celowniku znajdują się przede wszystkim działacze kresowi i osoby ocalone z Rzezi Wołyńskiej. Wydaje się, że każdy akt krytyki wobec Ukrainy i Ukraińców, a zwłaszcza krytyki nawiązującej do zbrodniczej historii ukraińskiego nacjonalizmu, jest zdaniem prokuratora Młynarczyka „mową nienawiści”.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/slawomir-tomasz-roch/o... godzimy się na tego typu terrorystyczne działania polskiego wymiaru sprawiedliwości. W związku z tym, prosimy o podpisanie załączonej obok petycji adresowanej do Prezydenta RP Andrzeja Dudy i do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry, o przyjrzenie się terrorystycznej działalności prokuratora Macieja Młynarczyka. Oto treść tej b ważnej i b. pożytecznej petycji"
]\


#fun

  2020-08-07

Toż ty Białorus nie Ukrainiec. Czemu nie bronisz Łukaszenki? Twoja szkoła.


Przede wszystkim bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym posłom i gościom, którzy przyszli. Dziękuję ogromnie prezydentowi Kwaśniewskiemu. Pan prezydent pokazał klasę, przecież wszyscy wiedzą, że w całym szeregu kwestii politycznych nie zgadzamy się, ideologicznych, pan prezydent ma odmienne ode mnie poglądy, ale kilkakrotnie się spotykaliśmy.


#optymista

  2020-08-07

W polskiej prokuraturze, jak i w całym wymiarze (nie)sprawiedliwosci jest jeszcze dużo osób, które tam byc nie powinny. Ale ta sprawa jest wyjątkowo bulwersująca a ten prokuratorzyna powinien wylecieć na zbity pysk.


#Normalny

  2020-08-07

A co ,,Białoruś,, powie o Piotrowiczu,prokuratorze oprawcy ze stanu wojennego?


#Wyborca

  2020-08-09

Poponuję petycję popierającą Krychę od sałatek.


#Shoah

  2020-08-11

Grzegorz Gauden: Póki ukraińskie oddziały były we Lwowie, Żydzi byli bezpieczni. Potem Polacy urządzili pogrom. Euforia pogromowa ogarnęła doły społeczne i elity: łupy z żydowskich mieszkań i sklepów brały panie w kapeluszach z woalkami i w rękawiczkach. Oczywiście osobiście ich nie niosły, bo im nie wypadało, towarzyszyły im służące. Lwów 1918. 

Grzegorz Gauden – dziennikarz, w PRL działacz pierwszej „Solidarności”, internowany w stanie wojennym, w latach 1984-94 na emigracji w Szwecji. Był m.in. redaktorem naczelnym „Rzeczpospolitej”,


#co za kłamstwo

  2020-08-13

Kłamca Shoah!! Żydzi mordowani przez Polaków ale chronieni przez Ukrainców. Zawsze i wszędzie winni tylko Polacy.


#Shoah

  2020-08-13

Rzetelne opisanie pogromu we Lwowie pokazuje, że to legendarni obrońcy Lwowa wraz z żołnierzami odsieczy, która przybyła z Krakowa i Przemyśla, stanowili podstawową grupę inicjatorów i sprawców pogromu. To oni rozpoczęli rabunki, gwałty i morderstwa w lwowskiej dzielnicy zamieszkałej przez ok. 70 000 Żydów we wczesnych godzinach porannych 22 listopada 1918 roku. 

Do pogromu niemal natychmiast dołączyła polska ludność cywilna Lwowa, w tym także przedstawiciele jej najwyższych warstw społecznych.

Autor podjął się przedstawienia niezwykle ważnego wydarzenia (a właściwie serii wydarzeń) z historii Polski, celowo pomijanych i zakłamywanych (…). Wydaje się, że książka G. Gaudena może nie tylko pokazać te wydarzenia szerszemu gronu czytelników, ale również skłonić polskich historyków do podjęcia głębszych badań.

 

z recenzji dr  Agnieszki Biedrzyckiej


#Shoah sie stara

  2020-08-14

Jak opluć Polaków? Jak im dokopać? Shoach wie.


#Tym się pochwal

  2020-08-18

Salomon Morel.


#kartka z historii

  2020-08-18

Salomon Morel, Żyd, przechowywany w czasie okupacji niemieckiej przez sąsiada, rolnika Tkaczyka, potem członek rabunkowej bandy schwytanej przez oddziałAL(!) jako członek bandy reabunkowej, zwalił winę na brata Icka, który został rozstrzelany a sam został członkiem tego oddziału. Starał się i po przyjściu AC "utrwalał władzę ludową" tak gorliwie że pełnił funkcje komendanta po kolei kilku obozów, gdzie mordował Polaków, przeciwników nowej władzy. Potem uciekł do izraela. Jego wybawca, pan Tkaczyk mówił - uratowałem zbrodniarza. Ale któż wtedy mógł wiedzieć, że to przyszły zbrodniarz.


#bardzo by się przydał

  2020-08-19

Na niektóre pasożydy bardzo by się ten środek przydał.


#Też się przyda

  2020-08-19

A co jest dobrego na chrapożydy?


#rymło mi się

  2020-08-22

Trza trutki na pasożydy, bo przysparzają nam bidy. Albo nawet i kałacha, by odstraszyć stąd Shoaha.


Trza trutki na chrapciożydy bo przysparzają nam bidy.I uważajcie na Shoaha bo mnie po nim boli kloaka.


#Heniek

  2020-08-27

I co z tymi pasochrapożydami?


#Ciekawe

  2020-08-27

I żadnego rymu?


#kosmita

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-17

Chrapan - dlaczego twój mózg nie pracuje nad problemami aktualnymi w Polsce a kamuflujesz je historią . Patrz dokąd zmierzamy. Giertych dzwoni do Duboisa w środę , że ma silne materiały kompromitujące najwyższe władze ( chodzi o KNF i rozprawę Czarneckiego w piątek ). W czwartek już ma na,,łapkach " kajdanki i przeszukania. Stres i zasłabnięcie organizmu w takim przypadku - normalka. Do rozprawy sądowej nie dochodzi w piątek a dokumenty pojechały do Ziobry.

  Tu jest problem Chrapan. Państwo nasze jest w rozkładzie moralnym , a przyszłość jego rozwoju jest dwuznaczna. Wspieraj Bosaków i nie martw się o przeszłość. Pandemon przyśpieszy nienawiść i podział ludzi. Bój to będzie....


#zniecierpliwiony

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-17

Won!!! Do budy psie!!!


#kosmita

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-18

Brzydko piszesz > zniecierpliwiony <. Jesteś agresywny i wymagasz pilnej pomocy lekarskiej Nadchodzi fala grypy . W połączeniu z PANEM- DEMONEM może ciebie nie ominąć.Bądz cierpliwy i obserwuj co się dzieje w kraju nad Wisłą i za Bugiem. Jest możliwość połączenia w jeden organizm . Białorusini to spolszczeni Rosjanie np Ciechanowska


#ciągle to samo

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-18

Znów ten środek na pasożydy? Myślałem, że już po nich.


#katolik

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-18

Chrapan a ten Grzesio Braun to zwariował ? Z TVP Info wyrzucają tylko wariatów.


#bezstronny

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-19

Nie łżyj. Nikt go nie wyrzucał. Sam zrezygnował, gdy go wyłączono z wizji, bo reklamował w TV jakąś książkę ale z fonii mógł korzystać dalej.


#To jasne

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-20

Czyli przyznajesz ,,bezstronny,,że pajaca Brauna zrobili w radio.


#kosmita

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Ludzie jak wy żyjecie w kraju , gdzie każda informacja pojawiająca się w przestrzeni publicznej sieje grozę. Pandemia - zaraza , która niesie spustoszenie w organizmach ludzi bez względu na przynależność partyjną jest lekceważona przez Jakichś Braunów czy Korwinów od Mikiego. Prawodawstwo- w biały dzień wyskakuje z ,,nicości " kilku rozzuchwalonych ,,tubylców " i zakłada na ręce kajdanki znanemu powszechnie adwokatowi. Wolność- kobiety muszą rodzić kalectwo nie mające nadziei na wyzdrowienie. Równość- masowe przekręty finansowe w rządzie . Braterstwo- wojna z ludzmi LGBT , którzy są tak urodzeni i nie ma możliwości leczenia. Miłość- sprzeczne wyznania arcybiskupa i księdza. Jak długo ta gehenna będzie niszczyć nasz Naród ? Jakie siły powstaną , które zaczną odbudowę Jedności ? Budzę się i nie widzę blasku nadziei.


#kosmita

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

Obudziłem się w beznadziei kompletnej po wysłuchaniu informacji jak Kaczyński rozbija manifestacje kobiet. Od kilku tygodnia słuchałem jak Łukaszenka rozbija pokojowo manifestujące kobiety. Zastanawiam się czy my już jesteśmy jednym KRAJEM BEZRAD ? Rzeka BUG nie jest ani szeroka ani głęboka czyli granicy praktycznie nie ma.. Świat patrzy i krzyczy - co się w Polsce dzieje . Kaczyński utracił kontakt z rzeczywistością a jego psiaki nie są zdolne przeciwstawic alternatywnych rozwiązań. Czyżby koniec naszego istnienia ?


#życzliwy

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

Ty kosmito wróć do swego kosmosu i nie truj tu swoimi wypocinami, bo czytać hadko.


#kosmita

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-24

No czekałem na ciebie > życzliwy <. Pięknie odpowiadasz mi na komentarze . Posługuję się w nich tylko faktami opisanymi w innych podmiotach zródłowych np Najwyższy Czas itd Jedno zdaniowa odpowiedz twojego wysiłku umysłowego nie pozwala mi odnieść się do wartości i pracy twojego mózgu. Musisz być dobrze nakręconym jeżeli rozumiesz i poslugujesz się pojęciem > hadko <. Wiesz chyba , że  termin ten był używany w prostackim języku białoruskim. Jak myślisz  ? Po wczorajszych manifestacjach rozpocznie się okres upadku rządów Kaczyńskiego , Ziobry , Gowina ? Jak sądzisz Dziwisza dalej po ,,łapkach " całować owieczki będą? Jak widzisz zakończenie sprawy Giertycha ? Giertych przekręcił 97 mln zł , czy Kaczyński 500 mln euro ?


#pytam

  Ponad miesiąc temu, 2020-10-24

Jarek powiedzial, że każde dziecko musi się urodzić i być ochrzczone. Potem może umrzeć - czarny dwa razy zarobi, za chrzest i pogrzeb. MNiej więcej to samo powiedział dziś Bosak, dodał jeszcze, e takie dziecko musi umrzeć w pełnej obstawie medycznej. A senioryz? Mogą umierać na ulicy, pod płotem, gdze bądż. Czemu cbie chrapcio nie widać było obok Brauna na demonstracji w Warszawie? Czego się boisz? Wirusa czy policyjnej pałki przez starczy grzbiet od młodości zginany przed komunistycznymi sierżantami?
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2