6 sierpnia 2020 Slawy, Jakuba, Oktawiana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Polityka
#MarekChrapan

  2020-03-18

W publicznych me(n)diach (TVP) nie pozwolono Kandydatowi na Prezydenta Konfederacji (Ruchu Narodowego, gdyby był od Korwina czy Brauna, pozwolonoby) podziękować Wszystkim którzy podpisali "Listy poparcia" potrzebne do rejestracji Kandydata. Zebraliśmy przeszło 300 tyś. podpisów i dzisiaj Pan Krzysztof Bosak został zarejestrowany jako oficjalny Kandydat na Prezydenta RP. Z upoważnienia Pana Krzysztofa Bosaka przekazuję Jego serdeczne podziękowania wszystkim podpisującym w Pasłęku i Okręgu Wyborczym.


#rozśmieszony

  2020-03-19

Oby tylko nie ta niemota umysłowa Kidawa, bo to byłby wstyd na całą Polskę i pół Europy. A jakby jeszcze do niej doszlusowała Błońska, to tylko zapaść się Polakom pod ziemię ze wstydu i zażenowania.


#klerykał

  2020-03-20

> rozśmieszony < Ufaj Panu Bogu , ale nie komplikuj mu sytuacji przez nierozumne zachowanie. Nie może być tu żadnych spryciarzy i cwanictwa !  To wypowiedz guru ciemnoty i zacofania dla takich jak ty. Ojciec Tadeusz Rydzyk zwraca  się do ciebie osobiście. Może przed Wielką Nocą pozbędziesz się swoich chamskich i agresywnych komentarzy ?


#rozśmieszony

  2020-03-20

Ty tu, drobny kolejarzu pod ksywka lkerykał nie przekładaj zwrotnicy na boczny, mało uzywany tor, bo na głównym torze najlepiej widać nieporadność intelektualną peowskiej kandydatki na Pierwszego Maszynistę Rzeczypospolitej.


#rozśmieszony

  2020-03-20

mała pomyłka - oczywiscie klerykał a nie lkerykał.


Wiszisz te dziury w serze? Wiesz po co one są? Żebyś się śmiał jak glupi do sera.

Choć w czasie kiedy to powiedzenie powstało nie było żółtego sera tylko biały - wyścięty twaróg w serownicy.


Trzy przedsiębiorstwa autobusowe z Dolnego Śląska zawiesiły działalność. Dojazd transportem publicznym w wiele miejsc będzie mocno utrudniony, a do szeregu miejscowości nie będzie można w ogóle się nim dostać.


#somsiad lemingus

  2020-03-21

Masz okazje zrobić interes na Dolnym Śląsku. Pośpiesz się.


#WyNalazek

  2020-03-21

Ty sierżant LWP poszukaj w piwnicy to znajdziesz jakieś sapagi wojskowe i nie będziesz musiał głosować na bosaka.


#he he

  2020-03-21

Aż dwa dni musiałeś myśleć aż wynalazłeś ten wyNalazek? Drugiego Edisona z ciebie nie będzie.


#WyNalazek

  2020-03-21

@he he

he,he


#he he

  2020-03-21

Wiedziałem, żeś opóżniony w rozwoju ale żeby aż tak? Żeby nie wymyśleć tekstu, tylko go zżynać? Pomół się do świętego Antoniego, patrona rzeczy zgubionych, by Ci pomógł odnaleźć Twój rozum. Może Ci pomoże.


#WyNalazek

  2020-03-21

Święty Antoni,święty Antoni,święty Antoni......kuźwa nie działa,chyba Antek śpi.


#he he

  2020-03-22

Świety Antoni nie śpi ale nawet on nigdy nie odnajdzie tego, czego niema. Nie odnajdzie Ci Twojego rozumu, bo go nie masz i zapewnie nigdy nie miałeś.


#he he

  2020-03-22

A ty pisokatopolu słyszałeś, że sukienkowi w kazaniach mówią żeby się wszystkim dzielić TYlko twój ptasi móżdzek jest tak mały, że się go podzielić nie da. Został ci tylko Tadeusz Kuja - od rzeczy beznadziejnych.


#he he

  2020-03-22

I tym wpisem udowodniłeś swój rozumowy deficyt. Dzięki serdeczne za potwierdzenie mojej diagnozy. Trzym się chłopie zdrowo, boprzecież powinieneś coś mieć - jak brak Ci rozumu to chociaż miej zdrowie. A i jeszcze jedno. Wymyśl sobie - choć wiem, ze myślenie to dla Ciebie wysiłek nadludzki - jakiś nick, żebyś nie musiał posługiwać się moim.


#he he

  2020-03-23

Ale jaja!


#wyborca

  2020-03-23

Oczkuję ,kiedy > rozsmieszony < zmieni  sobie nick na >rozgoryczony < i zacznie pisać do rzeczy tzn fakty i wydarzenia dnia codziennego. Upadek PIS zbliża się błyskawicznie. Kaczyński wraz z ekipą , którą zainstalował do rządzenia dalej myślą o metodach manipulacji ogłupionym za pomocą 500+ społeczeństwem. Dramatem naszego państwa jest , że po zgrai ,,tuskowców " przyszła rządzić ,,zgraja do kwadratu".Oszołomiony naród ma wybrać prezydenta , którego w kraju nie było w okresie 5 lat. Natychmiast ! Bo może być za pózno. Odsunięcie tego pana i wybranie nawet Chrapana , to rozliczenie machinacji Macierewicza i Kaczyńskiego twórców ,,dobrej zmiany " Czytałeś kolejną pozycję o szpiegowskiej i SBeckiej pracy Antoniego ? Wiesz kiedy Macierewicz ogłosi wyniki tragedii smoleńskiej ? Wiesz ,kto zakupił F-35 , które latać nie będą mogły ? Banaś wyjaśni.Liczę , że odpowiesz na te pytania rzeczowo.Chyba , że mózg dalej stoi.


#he he

  2020-03-23

he,he,ale beka!


#he he

  2020-03-23

chłe, chłe, chłe


#Rozśmieszony

  2020-03-23

Nie wymagaj ode mnie cudów! Tyle pytań na raz? Jeszcze mi nie dali ściągawki a przecież wiesz, że sam nic nie wymyślę.


#rozśmieszony

  2020-03-23

Wyborco, o co Ci chodzi? O to, że uznałem Kidawę-Błońską za umysłową niemotę? Sam chyba przyznasz, że w pełni zasługuje na taką ocenę. A co do tej całej listy pisowskich przewinień, które tu przedstawiłeś, to trudno mi Ci odpowiedzieć. Po pierwsze, krytycy PiSu obwiniają go o różne rzeczy ale czy mają jakieś dowody? Nie przeczę, PiS nie  wszystko robi tak, jakbym sobie życzył. Ma oprócz zalet takze i wady ale któż jest bez wad? Od lat głosuję na PiS ale gdyby pojawiła się partia lepiej służaca nam Polakom, to porzuciłbym PiS i zacząłbym na nią głosować. Ale póki co, takiej partii nie widzę. A Ty co byś mi polecał? Masz lepszy pomysł na rządzenie Polską niż PiS? No to powiedz otwarcie, jeśli mamy rozmawiać poważnie. Bo sama krytyka, bez ukazania innej perspektywy nie jest warta uwagi. Śmiechy śmiechami ale jestem gotów przestać się śmiać i posłuchać  ciekawych propozycji. Czy możeśz je przedstawić? Co do Banasia - to dobrze, kiedy kontroler nie ma dobrych stosunków z kontrolowanymi ze wszystkich stron. Wtedy tnie równo - i tak trzeba. A ten tu, co podpisał się moim nickiem, nie zasługuje na żadną uwagę, więc go pominę.


#Rozśmieszony

  2020-03-23

Ty rozśmieszony ciuraku tyle samo wiesz o Kidawie co i o jarkaczu.

Idż się razem z nim do kościoła i pomódl się o zdrowe nogi.

Ty miernoto umysłowa nawet nie widzisz różnicy miedzy jednym nick'iem a drugim.

U ciebie każdy pies to Burek.

Szczekasz aby szczekac i to na dokładkę za bezdurno.


#wyborca

  2020-03-23

Nie należę do żadnej patii , ani organizacji społecznej i nie cierpię żadnych zebrań czy spotkań rynkowych. Czytam i obserwuję życie. A więc trudno ci odpowiedzieć na listę przewinień PIS. Tu się kończy  dyskusja między nami. PIS dokonuje budowy ustroju jakiego swiat nie zna. Jestem za reformami jak najbardziej , ale w ramach istniejącej konstytucji. Macierewicz jest długoletnim przestępcą i jednoczesnie bohaterem ? A tobie , to nie przeszkadza ? Praca mgr - Hierarchia władzy a struktura własności ziemskiej w Tawantinsuya w I połowie XVI w ". Przebywał tam i poznał język KECZUA. Czy ta wiedza stanowi podstawę do budowy nowej Polski ? Kaczyński jest uczniem Macierewicza. Obaj biorą nauki  faszyzmu, komunizmu i współczesnej dyktatury głosząc propagandowe dyrdymały dla ludzi gdzie dociera tylko TVP Kurskiego.To nie może się udać. Świat nie pozwoli a tych twórców czekają ,,gorzkie żale ". Nie wiem na kogo będę głosował Kosiniak- Kamysz najbardziej mnie przekonuje.


#rozśmieszony

  2020-03-23

No cóż Wyborco, nie przedstawiłeś niczego konkretnego, tylko wyliczyłeś swoje zarzuty wobec Macierewicza i Kaczyńskiego i ich "faszystowskie", "komunistyczne" i "dyktatorskie" zapędy oraz zapewnienie, że na to "świat nie pozwoli" oraz swoją niepewność, na kogo będziesz głosował. Oczekiwałem, że przedstawisz jakieś konkrety ale się zawiodłem i mam w nosie  na co ""pozwoli świat" i Twoje bajdurzenie. Wybacz ale taką gadkę słyszę już od lat i nudzi mnie ona bardzo. Trudno, nic już od Ciebie nie oczekuję, bądź zdrów i nie daj się wirusowi oraz miej choć trochę poczucia humoru, bo zgorzknienie szkodzi zdrowiu.


#wyborca

  2020-03-23

No i na tymm sprawa polega , że koronowirus PISowcy noszą od pojawienia się na świat   ,, TYCH DWÓCH CO UKRADLI KSIĘZYC " . Ty jesteś ich potomkiem i zbawcą Polski. Idiota zrozumie słowo fakt , zdarzenie natomiast PISowiec poszukuje idei która jeszcze się nie pojawiła. Dla PISowca nawet znajomość ,,cudzych " języków przeszkadza. Dlatego do Brukseli wysłali ciemnotę absolutną.  To są konkrety . PISowiec nie pojmuje , że Kaczyński jest nie uprawnionym Naczelnikiem Państwa , który nie liczy się na arenie międzynarodowej , a Morawiecki jego zastępcą i postrachem w szeregach partii. Upadek gospodarki w obecnym kryzysie spowoduje , że nie zostanie ona już odbudowana w wyniku zerwanych więzi i konfliktów Polski. Upadek autorytetu rządzących jest już widoczny za granicą . PISowcy nie są w stanie odbudować jedności moralnej kraju.Kryzys jaki nas czeka otworzy oczy narodowi ,kto nami rządzi. Będzie się działo.


#rymło mi się

  2020-03-23

Wyborco biedaku, mocno wystraszony, pogłaskaj dzieciaków, uśmiechnij do żony. Przejdź się na powietrzu, popatrz na słoneczko, na pewno ci humor poprawi się deczko. Rzuć w kąt politykę. bo zeżre Ci zdrowie. A jak ono cenne ten tylko się dowie, kto wreszcie je stracił i wrócic nie może. Wiec staraj sie zawsze byc w dobrym humorze.


#będzie ubaw

  2020-03-23

Jak nic wyborca przeżarł się popcornem i ma wzdęcia. A jak wszyscy wiedzą nie puszczone bąki dostająsię do mózgu więc ma posr..e pomysły. Mówiłem jak głupolowi by popijał :)


#wyborca

  2020-03-24

Szefowa MFW Kristina  GEORGIEWA  nie pozostwia złudzeń: światowa gospodarka nie będzie w stanie uniknąć recesji w tym roku i to takiej, której nie widzieliśmy od kilkunastu  lat. Kaczyński tego nie wie , bo nie zna cudzych języków, a Duda słucha tylko jego. Kiedy poruszam konkretne sprawy wyrażając opinie , to PISowska gawiedz mnie ubliża i nie wie jak odpowiedzieć. Nieuctwo doprowadziło do kompletnego upadku etycznego , tego środowiska.


#wyborca

  2020-03-24

Kolejny kwiatek dla PISowskich ociemniałych polityków. Była PISowska radna , obecnie małopolska kurator oświaty Barbara Nowak porównuje epidemię koronowirusa do ,,zarazy bolszewickiej " i poleca modlitwę przeciw  ,,wirusom zła ". Modlitwę kierować do św. Andrzeja Boboli. W okresie strajku nauczycieli występowała przciwko żądaniom o podwyżkę płac. Nauczyciel zarabia mniej niż kasjer w Biedronce. Znam odpowiedz obecnych na tym portalu PISowskich betonów i ich opłacanych  ,, szczujów" Takich kwiatków w Polsce narodziło się  tysiące. Można śmiało wysnuć wniosek : PIS , to choroba nieuleczalna z pogranicza neurologii i psychiatrii. Problem ogólnopolski powinien być rozwiązany przez lekarzy - specjalistów. Oni są ,,odporni na wiedzę ". A to jest dla rozwoju Polski dramatem


#będzie ubaw

  2020-03-24

Następne dwa wpisy o niczym potwierdzają moją diagnozę - wyborca się przeżał i ma problemy żołądkowe. 
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności