10 kwietnia 2020 Michala, Makarego

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Polityka
#MarekChrapan

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-18

W publicznych me(n)diach (TVP) nie pozwolono Kandydatowi na Prezydenta Konfederacji (Ruchu Narodowego, gdyby był od Korwina czy Brauna, pozwolonoby) podziękować Wszystkim którzy podpisali "Listy poparcia" potrzebne do rejestracji Kandydata. Zebraliśmy przeszło 300 tyś. podpisów i dzisiaj Pan Krzysztof Bosak został zarejestrowany jako oficjalny Kandydat na Prezydenta RP. Z upoważnienia Pana Krzysztofa Bosaka przekazuję Jego serdeczne podziękowania wszystkim podpisującym w Pasłęku i Okręgu Wyborczym.

#wyborca

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-24

No ile SZCZUJU za ten wpis dostałeś ? Nie sądzę , że robisz to dla satysfakcji np seksualnej , maniakalnej , chorobliwej......

#jest ubaw

@ będzie ubaw,postawiłes trafną diagnozę,że nie puszczanie bąków działa na mózg,a tym samym na przysadkę mózgową odpowiedzialną za wzrost.Jestem prawie pewny,a i ty też chyba,że kurdupel z Żoliborza nie popijał popcornu.A to obrzarciuch ma za swoje.

#będzie ubaw

Udało się :) wyborca w poście nie szkaluje rządu i PIS-u. Można wyborco żyć bez polityki ????? P.S. wpisy na Twój temat są gratis, nie biorę ani grosika, poważnie, hahhaaha.

#będzie ubaw

@jest ubaw. Z tego co wiem to Prezes chyba nie przepada za popcornem? Być może czasami szkodzi Mu bigosik z grzybkami :) ale to rzadkość, sasiedzi przypuszczają że zazwyczaj puszcza bąki :)

#jest ubaw

@będzie ubaw Ty chyba też popcornu nie popijałeś.Przertłumacz na nasze polskie bo ni hu,hu nie kapuję o co Tobie chodzi.Do św.Antka już się modliłem.

#jest ubaw

@będzie ubaw,nazywasz kurdupla z Żoliborza Prezesem?No niech Ci tak będzie.Ale te grzybki to są bardzo podejrzane.Czy czasem nie mają w nazwie coś tak halo..,halocy...genne?

#będzie ubaw

Św.Antoni, ten święty od beznadziejnych spraw, ma Ci pomóc poszukać własny mózg???? Co tu nie rozumiesz? To była odpowiedź na Twoje aluzje skierowane do p.Kaczyńskiego :) W skrócie- nie je popcornu, bigos czasami szkodzi na żołądek właśnie wtedy palnie głupotę. Już rozumiesz? :) P.S. oczywiście że nie zawsze popijam popcorn :) żonka świadkiem.

#ubaw po sampas

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-25

Zanasz się doopku jak cholera. Od spraw beznadziejnych jest Tadeusz Juda. Słyszałeś o takim gamoniu?

#tu nie ma zartow

Totalnym juz nie pomoze zaden swienty. Ani Antoni, ani Tadeusz Juda. Modlitwa i pokuta, to dla nich ostatnia deska ratunku.

#wyborca

Oznajmiam PISowskiej gawiedzi wszystkich szczebli prawdę absolutną .  Dopóki na świecie będzie istniało jakieś ognisko koronowirusa , dopóty nie można ogłosić czasu jego końca. PISowska miernota siedząca pod żyrandolami w Warszawie plecie bzdury i kłamstwem chce przeprowadzić wybory swojego prezydenta. Pamiętacie występ pani Kornhausner podczas wyborów 5 lat temu ? Do Kaczyńskiego ! Ja się pana nie boję panie prezesie ! I co ? Zaniemówiła na 5 lat . A DUDA 5 lat posłusznie realizował pomysły posła z Żoliborza. Teraz łże , krzycząc ,,ja na to nie pozwolę ". Pan Duda nie ma nic do pozwalania , bez dyktatora !

#Rymlo mi sie

Ty oznajm POwskiej gawiedzi, ze na cienkim sznurku siedzi. Bo jak sznurek PO penknie, to spadniecie, ze az jenknie. Bo ten sznurek to czekanie, ze sie w Polsce cos zle stanie. A jak penknie u nas wszystko to wy pierwsze pod nozysko Bo gdy narod rozezlony, to tlucze na wszystkie strony.Wyborco sie nie uchowasz, no bo gdzie sie przed nim schowasz? Uciekno w dal twoje pany. ty zostaniesz ukarany.

#wyborca

Widzę , że dawno już ciebie >rymło < w głowę. Od dawna podkreślam , że należę do grona ludzi normalnych i wszelkie partie nie są w moim zaintersowaniu Tak samo nie cierpiałem Tuska jak teraz Kaczyńskiego , nie wspominając Bieruta czy Gierka. Piszę o sprawach nartujących ludzi normalnych. Czy normalną sprawą , dla normalnego człowieka jest fakt , że jeden oszołom powołał sobie podkomisję smoleńską do zbadania tragedii i bawi się nią 10 lat ? Za kilka dni powinien być ogłoszony raport i co? Czy normalny Prezydent Państwa co kilka dni ogłasza Orędzie ? Czy w normalnym kraju wszystkie ogniwa rządowe oczekują na decyzję posła z Żoliborza ? Nawet w sprawie wyborów majowych ? Jutro zostanie ogłoszony wynik TSUE w sprawie  reformy sądów. Ciekawy jestem reakcji człwieka z Żoliborza . Będę widział , czy jestem obywatelem normalnego kraju

#normalny prawicowy

Ludzi normalnych interesuje jak walczymy z koronawirusem, czy rząd pomoże społeczeństwu, czy będą dopłaty, czy starczy żywności, czy uda się na Wiejskiej uchwalić stosowne uchwały,itd. Wiekszość innych problemów zależy od poglądów. Wynik TSUE dla osób z prawej strony sceny politycznej bez względu na orzeczenie jest bez znaczenia. Reforma musi być i basta! A najlepszym najświeższym przykładem na reformę jest wypuszczenie na wolność herszta bandy od numerów na wnuczka oraz ukaranie pani za to że nagrała Niemca poniżającego w naszym kraju polskich pracowników.Co do wyborów to wyobraź sobie ze zostają w tej chwili przesunięte a powiedzmy za trzy tygodnie sytuacja z koronawirusem upokoi się. Będziecie drzeć się czemu przesunięto wybory? Wszystko w swoim czasie. Jestem za opcją przedłużenia kadencji Prezydenta Dudy na następne 5 lat a pieniądze z nieodbytych wyborów przeznaczyć na onkologię.

#Normalny

@normalny prawicowy zmień stronę bo już czuć odleżyny u ciebie.Na jaką onkologię?Cały zysk z nieodbytych wyborów pójdzie na KurWizję!

#normalny wyborca

Wyborco - kraj jest normalny tylko Ty nie. Dlatego masz problem. Znormalniej - a problem zniknie. Pa, pa.

#jak ja nienawidzę durnoty

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-03-26

Jakim trzeba być idiotą granatem oderwanym od rozumu żeby pisać że zyjemy w normalnym kraju.

Lecz nogi

#wyborca

PISowiec , to człowiek impregnowany na wszelkie informacje . Nawet grozi normalnemu , bo on nie rozumie jego. Straszny czas przed nami , po ogłoszeniu przez Kongres USA pomocy dla gospodarki w wys 2 mld dol i stwierdzeniu , że dla świata  recesja obecna będzie kataklizmem. PISowiec myśli o wybraniu Dudu bez wniosków o konsekwencji. 72 % ludzi twierdzi , że należy przenieść termin wyborów , a  mały - WIELKI człowieczek z Żoliborza zamordyzmem poddanych pracowników władzy twierdzi odwrotnie. Tak wygląda normalny kraj dla nienormalnej PISowskiej gawiedzi.

#i co Ty na to

Wyborco - powiedziane jest w Pismie Swietym, ze duzi beda ponizeni a mali wywyzszeni. O duzych wspominal nie bede, bo nie warto a mali? Pamietasz jak ponizano Kaczynskiego, ze kurdupel, mlaska, nie ma konta, nie ma prawa jazdy - a teraz co? WIELKI czowieczek z Zoliborza, dyktator, Naczelnik Panstwa -  jednym slowem RZADZI NASZYM PANSTWEM. I co?

#ja na to to

Jak  już cytujesz pismo to rób to dokładnie. Jak mam rozumieć tą wielkość jarkacza? Że też marnie skończy w oczach bozi?  >>>> Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony. <<<<<

#klerykał

PIS działa na prawach i zasadach pracy zgromadzeń kanonicznych np redemptorystów dlatego współpraca z o RYDZYKIEM  jest bardzo ścisła . Ojciec odbywał praktyki w Niemczech i nie wiadomo kiedy i gdzie otrzymał święcenia. Krążą plotki , że nie posiada uprawnień do niektórych religijnych.........Podobnie jak Kaczyński  na szczeblu Państwa Polskiego ? Diabli wiedzą co myśleć o tej współpracy . Pewne jest tylko , że Kaczyński wspomaga Rydzyka , a odwrotnie nic nie wiadomo. Dzisiaj pojawiła się informacja , że skarga na tego pana dostarczona została do Watykanu. Co dalej tylko bp Dziwisz będzie powiadomiony , myslę

#taka jest prawda o prawdziwkach

Na prowadzonej przez Opus Dei IESE Business School studiuje 60 kluczowych polskich urzędników, w tym dziesięciu wiceministrów. Szkolą się tam np. najważniejsi współpracownicy Zbigniewa Ziobro – wiceministrowie sprawiedliwości Patryk Jaki i Łukasz Piebiak oraz Jadwiga Emilewicz i Paweł Chorąży z Ministerstwa Rozwoju, wiceszef resortu środowiska Sławomir Mazurek oraz minister w KPRM Mikołaj Wild (odpowiada za projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego). Opus Dei działa na niejasnych zasadach, a jego członkowie nieformalnie się wspierają. Może rząd spłaca jakieś długi wobec tej organizacji? – pyta w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Anna Maria Żukowska,

#klerykał

O tak wysoko postawionej szkółce nie wiedziałem , ale mam znajomych , którzy w szkołach na poziomie podstawowym kształcą im mózgi od zarania. Niezły program TV można z tego zrobić . Mam nadzieję , że szkolenie takie podlega Ministrowi Oświaty a zasady usankcjonowane w jakichś dokumentach. Jednak nazwiska , które wymieniłeś powyżej należy wyróżnić i otoczyć szczególną uwagą. Śmietanka długotrwałego rządzenia Polską wspólnie z Rydzykiem. Gratulacje

#stado baranów

Co Wy z tymi wyborami?! Jesteście debile? Znależliście zastępczy temat? Jak na razie szaleje koronawirus a jełopy z PO i Konfederacji spędzili posłów do Sejmu. Z tego wynika że mozna wszystko? I coś piszecie że Kaczyński jest be? 

#będzie ubaw

Dwa tygodznie temu, 2020-03-26

Wyborco , ciekaw jestem Twojej reakcji na wynik TSUE w sprawie sądów. Pytam grzecznie, nie będę dobijał leżącego :)

#Baca

@stado baranów nikt nie mówi,że kurdupel jest be.To moi juhasi mówią,że na Żoliborzu słychać beee,beee,beee.

#wyborca

Ubawu nie będzie , bo Tuleya ukarany nie będzie. Pozostałe sprawy wiszą , wojna z królewskim wirusem przyćmi wszystko. Upadek żoliborskiego pana przed nami , podobnie jak wymiana tępactwa ,które opanowało państwo na ludzi swiatłych. Bez rozlewu krwi nie obejdzie się. Przed nami okres ,którego nie porównamy do stanu wojennego. Jeżeli Trumpy oceniają , że świat znajdzie się podobnym jak po II wojnie światowej  okresie , to mam wyobrażnię , że Polska w pierwszym rzędzie.Zbudowana nienawiść w społeczeństwie zbierze żniwo. Chcę widzieć 2 ,,srebrne wieże " w ruinie ,kiedy w Polsce zapanuje głód.

#paslecki obserwator

Wyborco, ty durniu - pleciesz o rozlewie krwi? Masz pojecie, o czym bredzisz? Polak do Polaka mialby strzelac a wrogowie by sie cieszyli? Glupolu bez wyobrazni, zamilcz.

#wyborca

Dwa tygodznie temu, 2020-03-27

Dzięki ci za  ,,przydomek " durnia. Zawsze widziałem u siebie tendencje durnoty, ale takiej jak głosi ,, pasłęcki obserwator " może pozazdrościć każdy pasłęczanin. Ten obserwator nie pojmuje, albo nie było go na świecie , że w stanie wojennym polała się krew ? Przez głupotę dowódców , którzy nie wytrzymali nerwowo  i wydali rozkazy . Ale jednak . Krew może się polać w każdej nieoczekiwanej chwili  przy okazji zbiorowych demonstracji , a zbiorowe demonstracje pojawią się szybko .W Pasłęku na czele demonstracji możesz też stanąć i grzmieć durnoty , kiedy nie będzie pieniędzy na utrzymanie domu. Nadchodzi w Polsce czas , kiedy zdolności przywódcze Kaczyńskiego będą realizowane już jesienią.Jeżeli ma wizję przywódcy , to może zostać Jarosławem Wielkim i te 2 wieże ,które wybudował w Warszawie będą znaczył więcej jak grób obok brata na Wawelu.

#BEZSTRONNY

DUREN to nie twoj przydomek, to TY.

#BEZSTRONNY

Wyborco, mimo ze nie wycofuje sie z mojego poprzedniego wpisu, to jednak podziwiam Cie, za to, ze przyznales sie do tego, ze obserwujesz u siebie tendencje durnoty. Nie kazdy by sie do tego przyznal a ty sie przyznales i szanuje Cie za to, bo to jest odwaga. Ale nie miej pretensji do paslenckiego obserwatora za jego oburzenie, bo on tez ma racje. Rozlew bratniej krwi to najwieksza tragedia, jaka moze byc i nie wolno to tego dopuscic. To inni nas na siebie szczujo a my durne sie spieramy a nawet zremy. Rozmawiajmy ze sobo a nawet spierajmy ale szanujmy sie i nie obrazajmy nikogo, chocby zle gadal.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności