3 grudnia 2021 Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale O NetGazeta
#jpg1951@tlen.pl

  2021-02-16

Głos Pasłęka włącza się w akcję protestacyjną przeciwko wprowadzeniu zabójczej dla mediów daniny z tytułu reklamy. Solidaryzujemy się ze wszystkimi sygnatariuszami listu do władz RP. Wprowadzenie propozycji rządu będzie niszczące dla wielu redakcji, szczególnie lokalnych i małych. Nasze stanowisko w stosunku do propozycji rządzących jest jasne i oczywiste. jp


#zbyszek

  2021-02-16

Panie Jerzy. Dobrze by było na przykładzie pańskiej , lokalnej  redakcji zrobic stymulację przewidywanych kosztów i strat. To uwiarygodni protest.


#kumaty

  2021-02-17

Mam lepszy pomysł. Zainicjować stymulację mózgów zarazy PISowskiej, która powstała w wyniku połączenia trzech ,,basistów "- Kaczyńskiego , Gowina i Ziobry. Z każdym dniem ich rządy wprowadzają antynarodowe uchwały i zarządzenia , które ośmieszają nasze państwo na świecie. W aktualnej sytuacji nad Polską wisi ,,czarna chmura ' wewnątrz której zachodzą procesy prowadzące do burzy . Do wielkich sprzeczności jakie powstały w wyniku ogromnego wysiłku ,,dobrej zmiany " dołączyli Biskupi i ich osiągnięcia. Zanosi się na kataklizm w wyniku którego powstanie w Polsce nowa JAKOŚĆ .


#kumaty

  2021-02-18

> Marcin Matczak nie przyjmie tytułu profesora do Andrzeja DUDY <. Piękny tekst uzasadniający postawę wybitnego naukowca przeczytałem przed chwilą na portalu Wirtualna Polska. To nie jest jakiś wydumany felieton , to jest wyraz emocji UCZONEGO popularnie zwanym. Myślę , że za jego przykładem będą następowały inne protesty i w nieprzewidywalnej formie przeciwko ,,głowie państwa " . Głowa , która realizuje wyłącznie interesy partii rządzącej nie może być GŁOWĄ jednoczącą całe społeczeństwo. Coś się w tych głowach na najwyższych szczeblach pokręciło ?


#Jerzy

  2021-02-18

Profesor zachowuje się wspaniale. Za to były mistrz kierownicy (Kubica) składa gratulacje prezesowi Orlenu i kolaboruje z rządzącymi. Wstyd i kompromitacja. No, ale płacą za fanaberie i pomysły Kubicy.

jp


#kumaty

  2021-02-18

Warto na temat tego nieuka i bezmózgowca czytać czy pisać ? OBAJTEK mu płaci grubą kasę zamiast na leczenie w Polsce. Wybiera się na Premiera . Wystąpienia swoje rozpoczyna jak kiedyś komuniści tow .LENIN skazał. Przedwczoraj słyszałem jak Obajtek wygłosił mowę i stwierdził : pan prof Lech Kaczyński powiedział ! Wypisz wymaluj będzie premierem- Prezes to słyszał i wie , że Obajtek przebił w lizusostwie Morawieckiego. Mentalność tych ludzi i ich małostkowość przeraża. Naszą Ojczyzną tacy ludzie kierują    Aby dodać komentarz musisz się zalogować

    Formularz logowania

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

    Żwirownia 1140 px
    kocham Jarka