22 października 2019 Halki, Filipa, Salomei

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-05-29

Jest prowadzona akcja odbudowy "kamienicy" P.Osła Brejzy (Toy-Toya) zhajcowanej podczas zamachu na niego i jego rodzinę przez sąsiada który po dwóch piwach rzucił niedopałek na styropian przy "kamienicy" (Toy-Toyu) Brejzy. Na całe szczęście P.Oseł Brejza w raz z rodziną nie przebywał w tym czasie w swojej "kamienicy" i zachował życie ale jest konieczność odbudowy stąd na Pasłęk przypada składka w wysokości 05, groszy. Sądzę, że Pasłęczanie nie zbiednieją i wyślą składkę poprzez skarbnika PO.


#MarekChrapan

  2018-05-29

Sprawa jest ważna i pilna - POseł Brejza czeka!


#50 gram

  2018-05-30

Tylu niewinnych, poczciwych ludzi codziennie, a zwłaszcza na weekend, ginie. At taka knajacka szuja - kilkunastokrotna kopia knajaka z warszawskich przemieść - żyję. W Pasłęku. Mieście multi-kulti. A ..uj, idę do Bostona zalać robaka.


#zyzio

  2018-05-30

Toż to żadna kopia knajaka z warszawskich przedmieść. To burak, ktorego starzy zistali przywienieni przez ruskich w te strony w bydlęcych wagonach, w kufai i walonkach. Komuna im życie uratowała bo przed wojną nie mieli nic a tutaj domek dostali. W dowód wdzięczności posłali potem małoletniego syna na ochotnika do komunistycznej armii. Dochrapal się tam stopnia podoficera a potem się na nim poznali i dostał kopa w doopę. Stad teraz szczeka na swoich dawnych panow i chlebodawcow, ktorzy go w komunistycznym przekonaniu ukształtowali.


#JOLEK

  2018-05-30

Ty Chrapan jesteś wyjątkową szują i skończysz gorzej jak człowiek o podobnym usposobieniu i charakterze STASIU PIĘTA. Tylko , że on jest młody i piękny dlatego mógł sobie pozwolić na modelkę i celebrytkę. Ty jesteś częścią zardzewiałego sprzętu wojskowego z okresu PRL i już nic nie możesz. Pisanie idiotycznych tekstów doprowadzi ciebie do kompletnego otępienia , a słuzba zdrowia w Pasłęku nie stoi dobrze. W Elblągu też ludzie umierają na stojąco.


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

trzeba byc debilem jak chrapan  zeby uwiezyc w to , ze od niedopalka zapali sie styropian 


#znudzony

  2018-05-30

Znowuś tu wlazł, pająku, ze swoim ubogim słownictwem? 


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

pisalem ci ,ze na takich debili jak ty te pare slow wystarczy , jakas demencja u ciebie radio maryjny ciemniaku wystepuje ?


#śmieszek

  2018-05-30

Trzeba być idiotą by w to nie uwieŻyć bodziu " rycerzu " .


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

fakt  zapomnialem ,ze wy w zamach smolenski wierzycie , wiec dla was to normalne ,ze styropian moze zapalic sie os peta :)   masakra jakie ciemniaki 


#wyborca

  2018-05-31

Środowisko Chrapana na ogniu się zna. Patrz, stodoła w Jedwabnem...


#wyborca

  2018-05-31

Wiedza powszechnie wiadoma wsród polactwa, że Żydzi sami zamkneli się w stodole i podpalili, tak dla hecy, żeby zagrać polakom na nosie... 


#śmieszek

  2018-05-31

Znowu nocny /sumienie nie daje spać?/ potok koszernego jadu. W Polsce jakiś osobnik obraża społeczeństwo krzycząc o antysemiżmie. Typowe dla tej roszczeniowej nacji.


#zniesmaczony

  2018-05-31

To pazerne żydostwo nie zna miary.Wreszcie doigrają się jak ta żona rybaka, który złowił złotą rybkę.


#Marek Chrapan

  2018-06-01

Płonący toi-toi "wolności" nowym symbolem "totalnych"... https://shar.es/anviJh


#obrzydliwość

  2018-06-01

Ta POwska totalna opozycja to najgorsza wersja Targowicy, tfu ... 


#niedouczony

  2018-06-05

Kto mnie oświeci ? Jaki polityczny błazen czuwa nad treścią i formą portalu  , gdzie głównym aktorem jest CHRAPAN ?


#pedagog

  2018-06-05

Widać żeś niedouczony.


#nick

  2018-06-05

toj toj w barwach EU,  wasz lewacki dom ,  albo też dom brejzy ..  he he heeee .... 


#wnerwiony

  2018-06-05

Podpalony wychodek zagrożeniem dla życia Brejzy, zbiorowe pomyłki półgłupów z PO podczas głosowań w UE i inne takie wyczyny "totalnej opozycji" (czytaj - totalnej Targowicy) to kupa śmieci, którą suweren-gospodarz powinien zebrać na szufelkę i wyrzucić do pojemnika na odpady. 


#Bogdan Dziąsło

  2018-06-05

bardzo ladnie opluwasz bliznich katopolaku , w kosciele w pierszej lawce , raczki zlozone ku bogu? cala ta banda idiotow jest taka zaklamana jak ty , patrz posel stasiu pieta


#anty

  2018-06-05

Skończyłeś wreszcie zaocznie podstawówkę ?! Swoje mię i nazwisko wielką literą?! Jeszcze z 10 lat i zajumasz, że inne nazwiska też wielką literą. Gdyby nie ta jak piszesz banda idiotów to zabrakło by dla Ciebie pieniędzy w MOPS-ie leniu śmierdzący. 


#katopolacki eunuch

  2018-06-06

stasiu pieta nie zasluguje nawet na to zeby go olać ciepłym moczem!


Ty chrapaan w 1962 jako ochotnik w komuszym wojssku w onucach laziles i na dragu srales a teraz raptem wyzbajesz sie na toj-tojach


#wyrozumiały

  2018-06-06

@anty, na tego bogdana szkoda twojego pisania. On i tak nie zrozumie - to głąb zamulony, zna tylko kilka z trudem wyuczonych inwektyw, którymi zawsze się posługuje. Po ludzku z nim nie porozmawiasz.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


IV Pasłęckie Biegi Niepodległości

Pozostało17 dni

8 listopada 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się IV...