Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#ab

  2017-08-18

Wysokie i stabilne poparcie dla partii rządzącej. Wrzask opozycji nic nie daje. Bez programu nie ma szans na zdetronizowanie PIS-u.


#kjh

  2017-09-09

widzę, że JP:37.248.154.218 dodał swoje trzy grosze i w dodatku wcisnął się przed wcześniejszy komentarz. Mały manipulator.
#długopis Adriana

  2017-09-09

nie samo wite jak radyjko potrafi wytrzepać mozg
#

  2017-09-09

byli przede wszystkim samolubni i nieuczciwi. To nie byli Polacy. PO i przystawki to potomkowie radzieckich okupantów i tubylczy zdrajcy, lewactwo nie uznające narodu itp.
#długopis Adriana

  2017-09-09

no pewnie ,ze pisu nie mozna porównać do poprzedników ,oni nie byli tak glupi jak obecny rzad
#grab

  2017-09-09

Różnica polega tylko na tym, że PO systemowo nie dbała o Polskę a tylko o własne kieszenie. Natomiast PiS systemowo dba o Polskę a złe posunięcia i nieodpowiednie decyzje wynikają z nieodpowiedniego doboru ludzi do określonych celów, błędów ludzkich czy innych tym podobnych zdarzeń. Wiadomo, że tylko ten nie popełnia błędów. kto nic nie robi. Ale to nie usprawiedliwia PiS-u do końca, niech się uczą na błędach, bo tego od nich wymagają wyborcy. Ale nie można PiS-u porównywać do poprzedników,
#grab

  2017-09-09

Jak zwykle, osobnik ...249 wyłazi ze skóry aby wykazać, jaki ten PiS jest nieporadny a przy tym dbający jedynie o swój wizerunek kosztem potrzebujących ludzi. Czy również krytykował PO, które zachowywało się skandalicznie w tego rodzaju sytuacjach? Jednak nie mam mu za złe krytyki. Jestem wyborcą PiS-u ale też a może jeszcze bardziej denerwują mnie pisowskie błędy i złe posunięcia. Krytyka każdej władzy jest konieczna aby nie obrosła pychą i arogancją, PiS nie jest wyjątkiem. Różnica polega
#

  2017-09-09

Co tak mało opluwania? Już doszedłeś głupolu?
- Wszyscy skupili się na Pomorzu, a to u nas jest najwięcej zerwanych dachów i zniszczonych domów - przekonują mieszkańcy gminy Sośno w Kujawsko-Pomorskiem. I proszą o pomoc. Potrzebne są m.in. latarki, miotły, taczki, koce, płyn do naczyń, a nawet folia spożywcza.
PiS żadnym stopniu nie przeszkadza to, że Jarosław Kaczyński w rankingu CBOS jest na drugim miejscu wśród osób, które budzą najwyższą nieufność. A na pierwszym znalazł się Antoni Macierewicz. Jak widać, Polakom nie przeszkadza wycinanie drzew, zakusy na niezależność sądów oraz kolejne wpadki władzy: a to „dobra zmiana” traci na aukcji w Janowie, a to po nawałnicy wojsko pomaga ze sporym opóźnieniem, a to minister spraw zagranicznych nie potrafi się wypowiedzieć na temat reparacji wojennych
Rząd - zamiast od razu wysłać wojsko, udrożnić drogi i dostarczyć produkty pierwszej potrzeby - zaczyna od rozdawania pieniędzy. Oprócz kilku tysięcy jednorazowo poszkodowani mogą dostać 25 tys. zł zapomogi oraz nawet 200 tys. zł na odbudowę domu. Rolą państwa jest zapewnienie bezpieczeństwa, udzielenie natychmiastowej pomocy, zaspokojenie podstawowych potrzeb i wypłata bieżących zasiłków. Politycy o tym zapomnieli, a zbyt późną reakcję na kataklizm próbują kompensować rozdawnictwem pieniędzy.
#

  2017-09-09

Na starość widzę pomarzyć ci się zachciało. Zdjęcie z jarkaczem to nie to samo co zdjęcie z Wałęsą i już nie zadziała. Po wichurach okazało się, ze to państwo teoretyczne a ci co nim niby zarządzają nie wiedzieli jak się zachować. Jak już ochłonęli to w ramach samousprawiedliwienia zaczęli setkami tysięcy publiczne pieniądze rozdawać. Ciekawe kto dostanie, bo obiecujący płaszczak wielkie goowno może.
#grab

  2017-09-09

To wciąż za mało. Pewna następna kadencja dla PiS-u to w granicach 40-50 procent stabilnego poparcia. I będzie to miał, jeśli wymiar niesprawiedliwości przemieni na wymiar sprawiedliwości a konsekwencją tego będzie pociągnięcie do prawdziwej odpowiedzialności przestępców odpowiedzialnych za przeróżne afery, złodziejstwa i zdrady polskiego interesu narodowego.
#

  2017-09-09

A po co PiS detronizować? Oni sie sami zdetronizują, wybory za dwa lata. Tusk tez się chełpił na rok przed wyborami , że nie ma z kim przegrać a Komorowski na pol roku przed glosowaniem miał 70% poparcia. O Dudzie mało kto wtedy słyszał, nawet nie wszyscy pisowcy go znali.

    Aby dodać komentarz musisz się zalogować

    Formularz logowania

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

    kocham jarka
    Żwirownia 1140 px