16 września 2019 Edyty, Korneliusza, Cypriana

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#McLovin

2018-09-21

Jakie wasze odczucia po obejrzeniu odcinku kuchennych rewolucji? Jestem rozczarowany że tak mało pokazali Pasłęka. Na kolacji sama "elyta" i celebryci Pasłęccy już widać że te kolacje to ściema. Jeśli tam faktycznie karmią gulaszem który ma 7 miesięcy to "chapeau bas" za ignorancje i szastanie zdrowiem klientów.

#McLovin

2018-09-21

Nie wiem jakie są relacje pomiędzy kucharkami ale reakcja Pań że jedna z nich będzie szefową kuchni to esencja naszej Polskiej zawiści. Ktoś ma więcej czy wiedzie mu się lepiej to się go gnoi z zazdrości. Obrzydzenie mnie bierze na takich ludzi. Ja bym zwolnił takie pracownice. Nie podoba się tam są drzwi!

#synKomendanta

2018-09-21

Obraz nędzy i rozpaczy ...

#Pasleczanka

2018-09-21

Na WP jadą ostro po nich. 

#Pan

2018-10-21

Przedpelski, publikuj chamie!

#xxyz

2018-10-21

Ty zdaje się taki pan do wsiadania po tobie na konia

#xxyz

2018-10-22

Jaka cisza wyborcza? Posrało cie?

#śmieszek

2018-10-22

Panie i panowie. Można się nie zgadzać / tak jak ja/  z J.P. ale się szanujmy jako ludzie. Niewybredne ataki na radaktora czy też o p.Chrapanie tylko świadczą o piszących.

#zniesmaczony

2018-10-22

To prawda, chamstwo a nawet i wulgarność od dawna króluje na tyn forum. Może by tak zacząć spory nawet ostre  kulturalnie, bez obrzucania adwersarza błotem? 

#jontek 22

2018-10-22

> śmieszek  <  a nie śmieszy ciebie wynik wyborczy ugrupowania Chrapana ? Tyle chłopisko się napracowało. Neurolog i psychiatra czekają , nabieraj sił chopie. Niebawem kolejne wybory i znowu musisz łgać , pluć , rzygać mirażem.

#stwierdzam

2018-10-22

Chamstwo? Jaki gospodarz, takie forum.

#śmieszek

2018-10-22

Bardziej mnie rozbawiły przeprosiny na głównej stronie portalu. Ale do sedna. Jontek, a  gdy teraz ochłonęłeś to podaj kilka przykładów na łganie p.Chrapana. 

#jontek 22

2018-10-23

Niech wyjaśni skąd ma pieniądze na wycierczki po kraju i dalej ? Jestem emerytem i stać mnie na przejazdy do szpitala w Elblągu i do Jelonek. Reszta na opłaty i chleb.

#Marek Chrapan

2018-10-23

Wyjaśnię Ci "Jontek22" - otóż ja nie czekałem na "mannę z nieba" po odejściu z zawodowej sł. wojskowej 1967r poszedłem do pracy na Kopalni gdzie zarabiałem przeszło 300% śr. krajowej, podobnie jak później na eksporcie też przeszło 300% w międzyczasie prechodząc na stanowiska kierownicze wywalczałem co najmniej ok. 120% aktualnej śr. krajowej bo wiedziałerm, że podwyżki nie otrzymam jako bezpartyjny, a po 2-3 latach bez podwyżki wypowiadałem umowę w międzyczasie nagrywając nową pracę ze stawką ok.120% śr. kr. (Stąd mam "litanię" zakładów pracy - na Śląsku pracy było do wyboru do koloru). Jęździłbym dalej i więcej gdyby żydokomuna nie ograbiła mnie bandycką ustawą emerytalną z 1997r  z ciężko zapracowanych ok. 1 tyś zł. Starczy "Jontek" czy też mam ci szczegółowo wyjaśnić np znaczenie górrnicze wyrazu "żyd" i co się z tym wyrazem wiązało na "ścianie wydobywczej"?

#Nick

2018-10-23

Ty #jontek 22 trzeba było się uczyć a nie rzucać w szkołę kamieniami. 

#liberał

2018-10-24

No to ładnie tę komunistyczną Polske budowałeś. Tylko chyba goowno zbudowaleś skoro oszołomstwo krzyczało "Polska w ruinie". A może to wlaśnie przez twoją wyskoką emeryturę? Do górnictwa zawsze dopłacał i dopłaca budżet. Zawsze byłeś komuszym parobkiem i wiernym sługą.

#śmieszek

2018-10-24

Nie ośmieszaj się . Polskę jak to nazwałeś komunistyczną budowało kilkadziesiąt milionów ludzi w tym Twoi rodzice. Też parobkowie i wierni słudzy?

#jontek 22

2018-10-24

Chrapanie - łgarzu. Byłeś na kopalni przewodniczącym Związku Zawodowego podległego CRZZ. Mój kolega z Robit ukończył zawodówkę pracował na kopalni . Ja ukończyłem zawodówkę pracowałem w meloracji, kopałem rowy i budowałem mostki dla rolników na łąkach. Takich nie brali na stanowiska . Musiałeś służyć komunistom jak twój kumpel Macierewicz. Kiedyś ktoś dopadnie twój życiorys.

#śmieszek

2018-10-24

Jontuś, w/g liberała budowałeś komunistyczną Polskę. W tym wieku proponuję wyciszenie.

#WyNalazek

2018-10-24

Chrapanie ty łżesz jak Mateuszek czy też inna bura s**a.Nawet zapomniałes już w jakich latach służyłeś w Ludowym Wojsku Polskim.Demencja starcza robi swoje.

#wojak szwejo

2018-10-25

On nawet nie pamięta jak nie tak dawno ttutaj swoją karierę opisywal, Zeby klamac trzeba miec dobrą pamięć.

#ten sam

2018-10-25

Wracaj Chrapan do kopalni pisokomunę ratować. Ty byłś prawie jak Pstrowski, tak tu opisywałeś.

#ten sam

2018-10-25

Import węgla do Polski wciąż rośnie. Nasze kopalnie nie są w stanie zaspokoić krajowego popytu. Bardzo szybko rośnie import z Rosji.

Najnowsze dane Eurostatu nie pozostawiają wątpliwości - Polska jest coraz bardziej zależna od importu węgla. Tylko w sierpniu importowaliśmy 1,44 mln ton tego surowca, w tym 1,23 mln ton z Federacji Rosyjskiej. Od początku roku skala importu sięgnęła już 12,6 mln ton węgla. To o ponad 5 mln ton więcej niż w analogicznym okresie 2017 roku

Dalszy ciąg kłopotów posła PiS Piotra Olszówki. Złożony przez Zbigniewa Ziobrę wniosek o uchylenie immunitetu posła czeka na rozpatrzenie przez sejmową Komisję Regulaminową, Spraw Poselskich i Immunitetowych.

Prokuratura w Zamościu chce postawić Piotrowi Olszówce cztery zarzuty w związku z nielegalnym uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

#śmieszek

2018-10-25

Pupilek Merkel objechany na ogólnym forum przez Guja. Gdzie są entuzjaści 27:1 ? Tusk zdemolował nam gospodarkę , nie sprawdziłsię w Europie to może czas rozwalić ONZ ?

#GRAB

2018-10-25

i tobie durny leb zdemolowal , radiomaryjny kretynie

#ab

2018-10-25

Grab , widzę mocno zabolało.

#wyborca

2018-10-25

Jaki on tam Grab - przywłaszczył sobie cudzy nick.

#bogdan dziaslo

2018-10-25

i co matolki radio maryjne , gdzie te zmiany , gdzie ten pis ? 

#śmieszek

2018-10-25

Bogdan, wyjdż ze swojego chlewika a zobaczysz :)

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało5 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...

Zaproszenie na Derby

Pozostało28 dni

Miłośników jazdy konnej zapraszamy w sobotę 14 września na zawody jeździeckie...