18 października 2019 Juliana, Lukasza

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-05-13

- 18.05.2019(sobota) godz. 16,00 Gdańsk ul Karmelicka 1 (Dworzec Gł) Manifestacja - "STOP 447" (Dzisiaj odwołano delegację Israela mającą prowadzić "rokowania" w Warszawie w sprawie przekazania "przemysłowi holocaust" mienia bez spadkowego. Manifa w Warszawie i zapowiedzi podobnych protestów w innych miastach spełniają swoje zadanie.


#MarekChrapan

  2019-05-13

20.05.2019 (poniedziałek) godz. 18,00 Elbląg Hotel Arbiter (pl. Słowiański 2) SPOTKANIE PRZEDWYBORCZE Z ROBERTEM WINNICKIM.

 


- Mamo, mamo spójrz to Konfederacja. - Nie patrz na nich synku, nie chcę żeby mieli ma ciebie wpływ. Synku proszę. - Za późno mamo. Ziemia jest płaska, szczepionki zabijają, samoloty latając rozpylają chemtrailsy, a Żydzi idą po nasze kamienice.


#coś nowego

  2019-05-14

Żydowski parobek zaczął podsłuchiwać.


#xxx

  2019-05-14

Udusicie się we włanym nacjonaistycznym sosie ciuraki!


Żydowski bandytyzm finansowy to cacy, polska obrona to be.


#abc

  2019-05-14

Jest jakiś przymus z Zydem robić interesy? A bronią się tylko tchórze. Pies gryzie tylko teo co się psa boi.


#śmieszek

  2019-05-14

TSUE  przełożył na czerwiec odpowiedź w sprawie reformy SN w Polsce. Chyba będzie po myśli PIS-u dlatego odpowiedź po wyborach. Idzie odwilż.


#Polak

  2019-05-14

Tak czy owak, trzeba przetrzymać to tsunami z kilku kierunków i wyjść na zwycięską prostą. Ale najważniejsze - budować siłę gospodarczą i militarną. A wtedy żaden Żyd, Niemiec, Rusek, zboczeniec czy jakiś nawiedzony "europejczyk" bedą mogli nam skoczyć.


#Polak

  2019-05-14

Errata - A wtedy każdy Żyd, ...


PiS opuści Nowogrodzką. Budynek został sprzedany

Izraelska spółka, do której należy budynek, będący siedzibą PiS, sprzedał nieruchomość polskiej spółce hotelarskiej. Nowy właściciel zamierza zbudować w tym miejscu hotel.


#spokojny

  2019-05-15

Złodziejska i zdradziecka banda z pod znaku SLD, PSL, UW, PO wyprzadała za bezcen prawie wszystko, co dało się sprzedać. Teraz nie wiadomo, co jeszcze jest polską własnością a co cudzoziemską. Powinno się powywieszać tą bandę ale kto ma ich skazać, jak dużo sędziów nalezy do tej bandy, więc swoich i siebie nie będą przeciez karać. 


Ty od gorszych złodziei ziemię poniemiecką wziąłeś malorolny chłopku z Chojnika.


#Polak

  2019-05-15

Alez nam się namnożyło obcych sługusów. Dopiero co zamilkł parobek żydowski a już odezwał się jakiś knecht, obrońca ziemi niemieckiej. Czyzby zawiązali jakiś spisek antypolski? Jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli uruchomić jakąś deratyzacyną akcję aby wytruć te obce szczury, bo nam zeżrą wszystko.


#spokojny

  2019-05-15

Byłoby śmieszne, truć żydowskie i niemieckie szczury jakimś importowanym z Niemiec preparatem z Lidla, produkowanym na żydowskiej licencji.


#do imbecyla

  2019-05-15

Chojnik poniemiecki? Myślałem że Prusy Górne.


#wyborca

  2019-05-15

Zanim zaczniesz wieszać spokojny, to przypomnę, że ten budynek i jeszcze parę nieruchomości wraz gazetą, przejęła za bezcen od Ekspresu Wieczornego Fundacja Prasowa Solidarność, którą założył min. Jarosław Kaczyńki. Gazetę Fundacja Kaczyńskiego rozłożyła, a sam tytuł sprzedano Szwajcarom. Natomiast nieruchomościami obdzielono kilka swoich spółek min. Srebrna, Air Link. To od tej ostatniej izraelski Metropol kupił biurowiec przy Nowogrodzkiej, późniejszą siedzibę PiSu. 


#wyborca

  2019-05-15

,,Byłoby śmieszne, truć żydowskie i niemieckie szczury jakimś importowanym z Niemiec preparatem z Lidla, produkowanym na żydowskiej licencji,, - napisał spokojny. A może zgodnie z waszą tradycją kolego spod Treblinki, zapędzic do stodoły i podpalić. Śmichom-chochom nie bedzie końca.


#spokojny

  2019-05-15

Dla ciebie żydowski pachołku nie jestem żadnym kolegą więc się do koleżeństwa nie wciskaj. Więcej stodół wymyślcie, to bardziej urosną wam wasze uroszczenia w stosunku do Polaków.


#swoje wiem

  2019-05-16

Ty spokojny jesteś chemicznie wyprany z jakiegokolwiek polotu. A kto by się chciał z jakimś łapserdakiem z biedy wygnanym kolegować. Nie schlebiaj sobie szczególnie wtedy kiedy ktoś z ciebie jaja robi. W twoim Jadowie przed wojną 80% mieszkańców to Żydzi. Kto wie czy jakiś szmul nie dostawił się do twojej matki.


#spokojny

  2019-05-17

W Izraelu Żyd napluł Polakowi w twarz, ambasadorowi Państwa Polskioego. W Pasłęku żydowski wierny pies łańcuchowy w obrzydliwy sposób odszczekał się Polakowi, zwykłemu obywatelowi Państwa Polskiego. W Izraelu aby wygrać wybory, trzeba się wykazać wrogością do Polski, co świadczy o wrogim nastawieniu obywateli panstwa izraelskiego do Polski. I wszystkto to w fałszywych oparach oficjalnej "przyjaźni polsko-izraelskiej" na podłożu "tysiącletniej tradycji judeochrześcijańskiej". Nie ma ani tej przyjaźni, co pokazują bezczelne żądania finansowe żydowskich bandytów wobec Polski ani takiej tradycji nigdy nie było. Natomiast zawsze była i jest żytdowska żarlwa talmudyczna nienawiść plemienna wobec chrześcijańtwa a szczególnie wobec polskiego katolicyzmu.


#swoje wiem

  2019-05-17

Żeby nie jeden Żyd, ktory dał się powiesić i nie drugi, który go wskazal nie bylbyś wg swoich przekonań zbawiony. Judasz to bohater a nie zdrajca. Bez niego nie byłoby zbawienia takich doopków jak małorolny spokojny.


#wyborca

  2019-05-17

Okrutny jesteś woje wiem. To, że pewna dziewica Marysia spod Częstochowy poslubiła Żyda, zamiast Polaka, jak tako nasz spokojny kolega sobie wytłumaczył. Ale że jej syna powiesili...Jak nic, dla uspokojenia będzie turlanie kukły Judasza po podwórzu... 


#pytanko

  2019-05-17

Robić sobie grubiańskie żarty z wiary większości Polaków by dokopać spokojnemu???? 


#wyborca

  2019-05-17

Cytat nr1 #Polak: Czyzby zawiązali jakiś spisek antypolski? Jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli uruchomić jakąś deratyzacyną akcję aby wytruć te obce szczury, bo nam zeżrą wszystko.

Cytat nr2 #spokojny: Byłoby śmieszne, truć żydowskie i niemieckie szczury jakimś importowanym z Niemiec preparatem z Lidla, produkowanym na żydowskiej licencji.

Jakieś pytanka pytanko miałeś? Nie. Czyli rozumiem, że jest to po linii wiary wiekszości Polaków. To powiedz w takim razie w kogo (czy w co), wierzy taka wiekszość Polaków?

 

 


#wyborca

  2019-05-17

Podpowiem. Religijność Polaków ma od dawna wymiar czysto pogański: obrzędy, święta, procesje, obrazy, kult ludzi  Co to ma wspólnego z Ewangelią? Największą tajemnicą kościoła katolickiego pozostaje, jakim cudem ludzie wciąż wierzą, że jest on spadkobiercą nauk Jezusa, choć od zawsze działa dokładnie odwrotnie. Vide ostatnie zamiatanie przez sukienkowych pedofilii pod dywan,

Kto nie widział, dzisiaj w TVN o 23 emisja filmu Sekielskich.

 


#pytanko

  2019-05-17

Nie widzę wyborco w Ich wypowiedziach odniesienie do jakiejkolwiek wiary. Choć forma i dobór słów nie w moim stylu to jestem z Nimi. 


#wyborca

  2019-05-18

Jeżeli nie widzisz w ich wpisach nawiązania do wiary pytanko, a w moim znalazłeś. To tym bardziej potwierdzasz, że religia i wiara Polaków ma charakter pogański, płytki, pozbawiony duchowości i uniwersalnych wartości moralnych. Puste obrzędy, święta, kult ludzi, obrazów i figurek.Tęcza na obrazku obraża wiarę, a dywagacje na temat sposobu i konieczności odebrania komuś życia, nie. Na zabijanie pozwala dekalog ? Było Ą i Ę, a tym temacie nawet się nie zająknąłeś. Taa, kto by tam panie sobie tym głowę zawracał. Grunt panie żeby Źydów u nas nie było. I żebym my w Boga wierzyły. Dekalog to wyliczanka od 1 do 10. Podstawa, by do paciorka równo rączki złożyć. 

Forma i dobór słów nie w twoim stylu pytanko ale jesteś z Nimi. To co, eksterminacja jest lepiej dobranym słowem niż odszczurzanie. A jak chodzi o formę, co proponujesz zamiast deratyzacji, żeby być z Nimi. Widły, kosy, siekiery czy jednak tradycyjnie polską stodołę.

Rozumiem, że Nimi pisane z wielkiej litery, ma oznaczać, że ci dwaj to przedłużenie ręki tego waszego boga. Wszystko mamy jasne.

.


#wyborca

  2019-05-18

Sam pan Kmicic, mając w sercu niemało dzikości, dał jej folgę zupełną i choć własnych rąk we krwi bezbronnych nie walał, przecie patrzył z zadowoleniem na płynącą. Na duszy zasię był spokojny i sumienie nic mu nie wyrzucało, bo była to krew niepolska i w dodatku heretycka, więc nawet sądził, że miłą rzecz Bogu, a zwłaszcza świętym pańskim czyni. Przecie elektor, lennik, zatem sługa Rzeczypospolitej z dobrodziejstw jej żyjący, pierwszy podniósł świętokradzką rękę na swą królową i panią, więc należała mu się kara, więc pan Kmicic był tylko narzędziem gniewu bożego.

Dlatego co wieczora spokojnie odmawiał różaniec przy blasku płonących osad niemieckich, a gdy krzyki mordowanych zmyliły mu rachunek, tedy zaczynał od początku, aby duszy grzechem niedbalstwa w służbie bożej nie obciążyć.

Wypisz, wymaluj, o takich jak wy pisał grafoman Sienkiewicz :) 

 

 


#pytanko

  2019-05-18

Wyborco , nie rżnij głupa. Twoje emocjonalne i  filozoficzne wypociny są nic nie warte. Przekaz moich przedmówców był prosty - zabrać łapy od naszego kraju-Polski bo będzie odpowiedź! To dotyczy również Ciebie gdyż Twój wpis , cytuję - wiara Polaków - świadczy o tym, że nie jesteś Polakiem.


#spokojny

  2019-05-18

Dziękuję Ci "pytanko" za krótką i jasną wykładnię mojego i innego komentatora wpisów dla jednego z tych gryzoni - ZABRAĆ ŁAPY OD NASZEGO KRAJU-POLSKI, BO BĘDZIE ODPOWIEDŹ !!! 
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało2 dni

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało18 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało18 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...