FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#Donald

2017-07-04

Jutro będą okrzyki ,,Donald,Donald,,!Super imię!

#

2017-07-11

A chociaż wiesz, ze GP Sakiewicz zajumal Wierzbickiemu? Na wiki znajdziesz wśród nazwisk piszących wywrotowa Michalik ale Wierzbickiego i Isakiewicz, pierwszych redaktorów już nie ma.
#

2017-07-11

lepiej czytać Sakiewicza, niż widzieć jak Michnik kicha...( ..w TV na Morozowskiego, chyba go opluł).
#

2017-07-11

lepiej czytać Sakiewicza niż w Michnika patrzeć lica.
#

2017-07-11

Patrz, a ja ciągle tego rozwiązłego Sakiewicza czytam. Błąd?
#Marek Chrapan

2017-07-10

Sakiewicza pisemek nie kupuję, kupuję Warszawską Gazetę i Polskę Niepodległą - to są pisma czysto Polskie z tradycjami.
#

2017-07-10

Kupiłeś kolejny egzemplarz? Jak pisemko Sakiewicza?
#Marek Chrapan

2017-07-09

Ja kupiłem wczoraj na Strażackiej i jeszcze były..
#pytanko

2017-07-09

W której Biedronce? Bylem w jednej i nie dostałem.
#Marek Chrapan

2017-07-09

Wklejania od "pen is......" nie warto czytać. Polski odbiór Trumpa nie jest ważny. Ważniejszy jest kontekst międzynarodowy - narody nie tylko nie wiedzący gdzie jest Polska ale nawet, że taki Kraj istnieje, dowiedziały się i to w samych superlatywach, to ma znaczenie. Nawet Germańce zmieniły ton w stosunku do Polski. A co do "energetyki" obiecanej, mamy czas do 22 roku - w "Biedronce jest jeszcze książka W. Sumlińskiego "Niebezpieczne związki A. Leppera" - warto przeczytać, są tam wątki i energ
#Onufry

2017-07-07

Pieprzy ci się romaszka ortografia z gramatyką, ale ty przecież o tym nie wiesz no bo niby skąd masz wiedzieć. Wydaje ci się, że jesteś człowiekiem renesansu a w rzeczywistości jesteś średniowieczny rycerz - zakuta pała. Ze słownika PWN: jełop, jołop, jełopa, jołopa pogard. «człowiek nierozgarnięty»..cie Florek....
#Zagłoba

2017-07-07

mówi o tym, żes Roman jakis dziwny . Podpisz się nazwiskiem i dopiero potem się żal. Onufry ma rację, a ja się podpisze dziś.... Zagłoba..:)
#Roman

2017-07-07

Mówi, o Tobie. Niemniej jednak pisz jełopie; w sposób gramatyczny obrazisz wonczas. Poza tym zrozum pojęcie nick, którym warto się posługiwać stale. Roman jest mym prawdziwym imieniem.
#Onufry

2017-07-07

Ciągle ci piszę,jołopo, ze roman w podpisie znaczy tyle samo co anonim. Tylko Chrapan jest tu wiarygodny bo nazwiskiem wszystko firmuje. Ja podpisze się dzisiaj Onufry. Mowi ci to cokolwiek?
#Roman

2017-07-06

Czemu tylu "internautów" nie podpisuje się? Warto, naprawdę warto, posiadać swój stały nick i nim posługiwać się. Można wonczas, do dyskursu jakowegoś przystąpić. A tak, z kim? Z anonimem? A fe... .
#

2017-07-05

Juz to zrobiłem,choć i mi wytrzyj.
#

2017-07-05

Więc bedzie Donald i jest Kaczor. I nich się rude lisy, lisienki, i inne folksdojcze z tej okazji ze strachu sfajdają.
#

2017-07-04

Jest i rudy herr Donald a wiadomo - rudy więc fałszywy.
#

2017-07-04

Jest i taki mały Donald..tfu..kaczor
#

2017-07-04

w polityce wystarczy jeden Donald....:)))
#He, he, he, ...

2017-07-04

Nie każdy Donald jest super.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...

Zaproszenie na jasełka

Pozostało1 dzień

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...