22 października 2019 Halki, Filipa, Salomei

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-05-04

Robert Winnicki to kandydat z naszego okręgu z ramienia Konfederacji Lista Nr. 1, pozycja 1.


#Ciekawy

  2019-05-05

Czy ta ofiara pękniętego kondoma mieszka gdzieś w pobliżu Pasłęka?


#anty

  2019-05-05

Tak jak inni kandydaci zwłaszcza Frankowski.


#fan PiS

  2019-05-05

Dla mnie liczą się tylko dwaj kandydaci z PiS-u: Karski i Jurgiel.


#Józek ochlaptus

  2019-05-05

Karski i Jurgiel sa ok bo ja też mam czerwony nos.


#Lista numer 3

  2019-05-06

Koalicja Europejska

1. Tomasz Frankowski (PO)

2. Urszula Pasławska (PSL)

3. Władysław Mańkut (SLD)

4. Anna Wojciechowska (PO)

5. Bożena Kamińska (PO)

6. Joanna Michalska (PO)

7. Tadeusz Nowak (Zieloni)

8. Jolanta Den (PO)

9. Marcin Bołtryk (PO)

10. Jacek Protas (PO)


#proste

  2019-05-06

Dzięki za listę z partyjną przynależnością. Głosujesz na Zielonych a wchodzi PO. Głosujesz na SLD a wchodzi PSL. Wszyscy mają różny program a na dodatek w razie wygranej będą w innych unijnych ugrupowaniach. No i wszystko się sprowadza tylko do dokopania PIS-owi tylko, że  to nie są te wybory. Jakby nie patrzeć jesteście wyborcy KE w czarnej powiedzmy dziurze.


#zniesmaczony

  2019-05-06

Ta lista nr 3 to antypolska lista szemranej zbieraniny ze wszystkich smietnikow partyjnych od komuchow z SLD, przez zlodziei z PO do zboczencow z LGBT. Glosujesz na jednego, wyskakuje drugi albo trzeci. Jak w rosyjskiej ruletce.


#nick

  2019-05-06

Może na niego zagłosuje.... na Winnickiego. Mam dośc POpaprańców.


#Jedrek

  2019-05-07

Chrapan ! Koniec z Bizancjum ! Krzyczał sp Lepper i zamilkł na zawsze z nieznanych przyczyn. Koniec z państwem prawa krzyczę ja Jędrek Nieśmiały obserwując rzeczywistość rządów PO i PIS . Kto dokona porównania przestępstw finansowych i innych w okresie ,, władztwa " tych partyjniaków ? Dlaczego za niewinność po 19 lat siedzieli Komenda i Kraska ? Szykuje się na oczach całego kraju ,, bomba sądowa " jeżeli skazany zostanie niejaki Plichta za Amber Gold. Znowu miliony odszkodowania za niewinność ? Przecież on był tylko ,, słupem ". Nikt z własciwych organizatorów i realizujących ten preceder nie odpowiada. Przecież w przyszłości ktoś wróci do sprawy. Może Chrapan z Winnickim ? Rozliczy wszystkie afery z ostatnich lat np Macierewicza , który ,,garnie " miliony pod pozorem wyjasnienia tragedii smoleńskiej , KNF, NBP, sREBRNA itd. Jaka jet różnica wśród aferzystów PO i PIS ? Którzy z nich zasługują na wyróżnienie w umiejetnościach krętactwa . Grzmij Chrapan na całą Polskę ! Koniec Bizancjum !


#proste

  2019-05-07

Jędruś !!!! To co masz na myśli to kierujesz chyba do " specjalnej kasty " , która nas zwykłych obywateli ma za nic i nie chce żadnych reform.


#Jędrek

  2019-05-07

A Chrapan , to nie jest ,, specjalna kasta " ? Jego wieloletnia twórczość w róznych periodykach internetowych i poglądy prezentowane na łamach ,, szmatławców " wzbudzają podziw jego wiedzy , elokwencji i żarliwości ideowej. To się liczy. Polska w jego pojęciu to Polska wirtualna. Taka jaką tylko ON sobie wyobraził. Bez żadnych problemów RAJ ,gdzie rządzą tłumoki jeszcze gorsze od obecnych. Ale rządzą i mają stałe miejsca na salonach. Ot co.


#rymło mi się

  2019-05-07

Wyskoczył Jędrek z Pasłęka jak Filip z konopi, obydwu jakby diabeł głupotą pokropił. Jeden z przed kilku wieków a drugi dzisiejszy i trudno jest rozeznać, który z nich durniejszy.


#Marek Chrapan

  2019-05-08

11.05.2019 NA WARSZAWĘ! STOP ŻY7DOWSKIM ROSZCZENIOM Z ACT.447!  Godzina 14,00 Al. Ujazdowskie 1/3.  Protestujemy wspólnie z Polonią na całym świecie.

Wyjazdy niestety indywidualnie - dogadywać się by jechać jednym samochodem, można autobusem o godz. 07,10.


#I wszystko w temacie

  2019-05-08

Premier Mateusz Morawiecki zapowiada, że rząd przyjmie prawo, które zabezpieczy Polskę przed jakimikolwiek roszczeniami związanymi z II wojną światową. W ten sposób rząd odnosi się do tzw. ustawy 447. W tej sprawie wypowiadał się zarówno premier Mateusz Morawiecki, jak i prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieś zobowiązania finansowe. Otóż, tak, są zobowiązania finansowe - wobec Polski i wobec Polaków, a Polska żadnych zobowiązań nie ma - mówił Kaczyński. 

 


#I wszystko w temacie

  2019-05-08

Stany Zjednoczone, a konkretnie ambasador Georgette Mosbacher tłumaczyła niedawno w publicznym radiu, że ustawa 447 o restytucji mienia pożydowskiego w krajach Europy po II wojnie światowej ma służyć jedynie przygotowaniu jednorazowego raportu w tej sprawie. - To raport, który ma służyć jedynie poinformowaniu o tym, co kraje zrobiły w sprawie restytucji mienia. Nie mówi o tym, co powinny zrobić, ani czego nie zrobiły. Nie mówi też o pieniądzach - mówiła ambasador USA. Ustawa JUST nie przewiduje żadnych sankcji czy jakichkolwiek konsekwencji wobec krajów, które nie spełniły wszystkich zapisów deklaracji


#I wszystko w temacie

  2019-05-08

KW Prawo i Sprawiedliwość LISTA NR 4

1. Karol Karski

2. Krzysztof Jurgiel

3. Iwona Arent

4. Grzegorz Kierozalski

5. Joanna Karpowicz

6. Justyna Żalek

7. Wojciech Kossakowski

8. Tadeusz Cymański

9. Jolanta Andruszkiewicz

10. Romuald Łanczkowski


#wyborca

  2019-05-08

Kaczyńskiemu wierzę, Morawieckiemu wierzę, Mosbacher nie wierzę (to przewrotna baba). Na liście PiS  - Karski i Jurgiel w porządku, Arent nie bardzo, reszty nie znam.


#Marek Chrapan

  2019-05-08

Co do act 447 - Tu nie mają żadnego znaczenia "wypowiedzi" PJK czy zapewnienia złotoustego Mośka. Przemysł holokaustu ma taką siłę nacisku, że "zapenienia": szybko znajdą się w koszu tak jak Ustawa o IPN, (sądownictwie, aneks d/s raportu o WSIarzach, Audyt, rozliczeniu Anber Gold, WAT, itp..., itd....) nie mówiąc o np. jak nie w tych wyborach to w którychś kolejnych wygrywa jakieś lewactwo i bez problemu podpisuje z "przemysłem holokaustu" ugodę na zapłacenie tak jak to chciała zrobić POlszewia kosztem naszych lasów.  GWARANCJĄ TYLKO USTAWA JASNA, PRECYZYJNA, a takiej Mosiek nie jest w stanie stworzyć - jest nasza ( S. Michalkiewicza i Kukiza) i któraś z tych lub obie w jednym. Na razie (do czasu ustanowienia Ustawy) kolejno manify, pierwsza ogóloświatowa Polaków - 11.05.2019 godz. 14,00 Al. Ujazdowskie 1/3. (gdyby ktoś jechał samochodem z Pasłęka i miał miejsce chętnie się doiłączę "po kosztach" - 796 030 422)


#I wszystko w temacie

  2019-05-08

Dr Garvan Walshe, szef Wydziału Analizy Wyborów w Londyńskim Instytucie Dialogu w rozmowie z ,,Rzeczpospolitą”: „Jawna prorosyjska narracja jest w Polsce bardzo rzadka i można ją znaleźć na marginesie, np. w Ruchu Narodowym i Konfedaracji. Obserwujemy wsparcie narracji korzystnych dla Rosji przez polityków występujących obecnie pod szyldem eurosceptycznej Konfederacji. Mają oni wysoki udział w rozpowszechnianiu narracji antyukraińskiej, antyunijnej oraz ostatnio także antyamerykańskiej".

Cała rozmowa dostępna w Rzeczpospolitej

https://www.rp.pl/Rzecz-o-polityce/305079933-Dr-Ga...


#wyborca

  2019-05-09

Narodowcy znaleźli antysemickie taczki z numerami 447, na których teraz jadą, więc na taczce jedź chrapan. Będziesz bardziej wiarygodny i pokażesz swoją wielką determinację.

A posłuszaj ty mienia jeszcze. Jak już Staszek za pisanie ustaw się zabiera, to mam pomysł na jeszcze jedną. Ustawę o obciążeniu Żydów kosztami zrównania z ziemią części Warszawy w wyniku powstania w Getcie, bo zaczęli walczyć zamiast spokojnie jechać do Treblinki. Ja doliczy się jeszcze koszty biletów do tej Treblinki i Auschwitz których ci Żydzi nie zapłacili Ostbahnowi, a które należą się PKP jako  następcy prawnemu. to polskie pany na pieniadzach będą spały. Ty ponimajetsz eto.


#spokojny

  2019-05-10

No proszę, żydowski parobek pod ksywą "wyborca" znowu się odezwał i plecie androny. Amerykańska ustawa 447 to nie jest temat do wyśmiewania, to bardzo poważne zagrożenia dla Polski ze strony pazernego żydostwa, niezwykle wrogiego Polsce i Kościołowi Katolickiemu. Polsce, bo chce zawładnąć olbrzymią częścią naszego majątku narodowego. Kościołowi Katolickiemu, bo nienawidzi go od wieków żarliwą nienawiścią plemienną. To żmijowe plemię przez wieki było przeganiane przez wiele pańśtw i narodów ze swych terenów a osiedliwszy się w Polsce z łaski króla, Kazimierza Wielkiego, stało się przyczyną wielkich kłopotów dla Polski. Te żydowskie hieny cmentarne zbijają majątek na swych pomordowanych przez Niemców braciach.


#Polak

  2019-05-10

Mam nadzieję, że na jutrzejszym warszawskim marszu przeciwko 447 będą i inni przedstawiciele Pasłęka a nie tylko pan Chrapan. A póki co - "antysemickie" precz z brudnymi, pazernymi żydowskimi pazurami od Polski !!! 


pocałujta w doope wójta,

kompleksiali polaczkowie

Co wy takiego macie że wam zbiorą? Swoje zostawilici ruskim i cisza. A druga połowa z was to zwykli szabrownicy z centralnej Polski. Oddajie cegłę, ktorą wywieżliscie po wojnie z Pasłęka


Że też taki niedorozwój umysłowy od całowania dup wgramolił sie na to forum, to jakiś wybryk natury.


#głosuę na PiS

  2019-05-11

Ktoś, kto wywołuje histerię i twierdzi, że rząd PiS będzie oddawał środowiskom żydowskim majątek, wpisuje się w narrację kremlowską - podkreślił szef MSWiA Joachim Brudziński. Za rządów PiS nie popłynie polska złotówka, niezależnie jakie bzdury wygadują Robert Winnicki czy Krzysztof Bosak - dodał.

Brudziński podkreślił dziś w Polskim Radiu 24, że Polska nie ma żadnych zobowiązań wobec kogokolwiek. - Ktoś kto wywołuje histerię czy awanturę, ktoś kto próbuje ubierać rząd PiS jako ten, który będzie na kolanach oddawał środowiskom żydowskim majątek czy wypłacał odszkodowania - wpisuje się w narrację kremlowską - ocenił.

Dodał przy tym, że rząd pragnie budować dobre relacje z USA w oparciu o prawo międzynarodowe, a także w oparciu o prawo do szacunku i podmiotowości. Według szefa MSWiA z próby konfliktowania Polski z największym sojusznikiem, czyli Stanami Zjednoczonymi, "cieszą się" na Kremlu.


#spokojny

  2019-05-11

Ja też głosuję na PiS ale uważam, że ustawa jasno stanowiąca, że Polska nikomu nie będzie oddawać żadnego mienia bezspadkowego, które z mocy prawa należy do polskiego  Skarbu Państwa i nakłada surowe sankcje karne na każdego, kto zechciałby złamać tę ustawę, nie skonfliktuje nas z USA, bo nie będzie w żaden sposób skierowana przeciw USA, tylko będzie chronić interes Polski. Ale uspokoi zaniepokojonych wyborców, którzy na PiS głosują i odbierze argumenty tym, którzy chcą PiS-owi zaszkodzić. Gdzie tu widzisz próbę konfliktu z USA?  Czyż nie mam racji?


#bogdan dziaslo

  2019-05-11

kupa debili 


A tu bogdan, drugi niedorozwój umysłowy. Że też naturze nie nudzą się te wybryki.


Abp Stanisław Gądecki dziękuje Sekielskiemu. "W Kościele nie może być miejsca na pedofilię"

- Ze wzruszeniem i smutkiem obejrzałem dzisiaj film pana Sekielskiego, za który pragnę podziękować reżyserowi - powiedział w sobotę przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. To reakcja na film pt. "Tylko nie mów nikomu".
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


IV Pasłęckie Biegi Niepodległości

Pozostało17 dni

8 listopada 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się IV...