4 czerwca 2020 Kwiryny, Franciszka

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

2018-10-15

Co prawda na stronie UM nie widać jeszcze powołanych OKW ale "wybory" są już za pasem" i niestety, pasłęccy kandydaci na różne szczeble samorządowe wyborców mają w ........., żadnych spotkań, żadnych programów po za jednym z PSL który wrzucił kartkę z byle jaką "kiełbaską wyborczą". Nie mam na kogo oddać głosu do Gminy czy Powiatu ale pójdę oddać na kandydata do sejmiku wojewódzkiego i polecsam wszystkim chcącym rzeczywistych, a nie tylko imputowanych nam zmian - LISTA RUCHU NARODOWEGO - POZ. nr 7.- PAN Krzysztof, Roman Hornicki,

#MarekChrapan

2018-10-15

A swoją drogą Pan Burmistrz w ramach "kiełbasy wyborczej" zafundował nam darmowe flagi na 11.11.2018. Wiszącą od roku u mnie flagę czas mocno nadszarpnął postanowiłem dzisisaj ją zmienić na nową, a zastanawiając się czy zawiesić "prezent" od Burmistrza czy przez siebie kupioną rozwinąłem obie. Okazało się, że "prezent" Burmistrza nie spełnia wymogów Flagi Państwowej (stosunek 8:5) - flaga przy długości 107 cm ma szerokość 62 cm, a powinna mieć ok. 77,5cm, Nie ma też wykonawcy do którego można zgłosić mankament. Czy administracja Pana Burmistrza nie wie co kupuje, kupując buble?

#osadnik

2018-10-16

Nareszcie Chrapan wziął się za uczciwą robotę

Nie ma decyzji środowiskowej, nie ma pozwolenia na budowę ani rozpisanego przetargu, a konsultacje społeczne wciąż trwają. Ale projekt rządu PiS już ruszył - choć na razie symbolicznie. - Z punktu widzenia ekonomicznego ta inwestycja nie ma żadnego sensu - uważa prof. Włodzimierz Rydzkowski
Na miejscu planowanej inwestycji, pojawił się Jarosław Kaczyński, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz kandydat PiS na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk.
Pierwszej łopaty prezes PiS wbić nie mógł, zgodnie z prawem wbił za to ostatni słupek geodezyjny, który wyznacza drogę wodną przez Mierzeję Wiślaną. - Mamy pełne prawo zakończyć proces tyczenia

#śmieszek

2018-10-17

Reszta głupków / w tym i TY / obok słupków. Inni mają odmienne zdanie .

#Kali ukraść krowa

2018-10-18

Zdanoowską mogą cmoknąć w żyć. Gdyby mogli wywalic to spektakularnie zrobiliby to teraz

Wybory samorządowe 2018. Wojewoda łódzki Zbigniew Rau wezwał prezydent Łodzi Hannę Zdanowską do rezygnacji z kandydowania. Mówi, że jako skazana nie może pełnić funkcji w samorządzie. Tymczasem od roku skazana jest też sympatyzująca z PiS burmistrz Rabki-Zdroju. Jej wojewoda małopolski nie chciał usunąć.

Kilka miesięcy wcześniej Rosjanie zmodernizowali w swojej nadbałtyckiej enklawie bunkier służący według ekspertów do przechowywania broni jądrowej W otoczeniu starszych obiektów w pobliżu Primorska - drugiego co do wielkości rosyjskiego portu nad Morzem Bałtyckim - powstało 40 nowych bunkrów. Jeszcze 18 lipca były w budowie. Teraz są gotowe.

#fun chrapcia

2018-10-18

Jaki komuch po czterech klasach ciebie matematyki uczył? Jak już chcialeś sie bawić w mierniczego to przy 107 cm 5/8 to 66,9 a nie 77,5. Co za tłuk, flagę mierzyc, zestarzałeś się a nie zmadrzałeś ni chujutki.

#Marek Chrapan

2018-10-18

"Fanie" tłuczku samouczku - naucz się najpierw odczytywać to co napisane, a póżniej zrozumieć to co odczytałeś, i dopiero wówczas bierz się do liczenia jeżeli potrafisz, wyraźnie napisane 8:5, a nie 5/8 - zrozumiesz różnicę?

#Marek Chrapan

2018-10-18

A flaga jest symbolem narodowym i jak każdy symbol podlega restrykcyjnym przepisom  (podobnie jak Orzeł). Takie same rygory wobec symboli narodowych obowiązują w zdecydowanej większości krajów. I ja, wychowany w komunie,  muszę tłumaczyć tak proste sprawy niedouczonym w żydoko,muszym PRL-bis tłukom.

Idź #nick cwelu zapytać się osobiście. Nie masz jaj. Może ty gay?

#Marek Chrapan

2018-10-18

Przepraszam cię "fanie tłuczku samouczku" - podałem błędnie długość flagi, ona ma długość 117, a nie jak wydrukowano 107.

#WyNalazek

2018-10-18

A teraz Chrapan napisz co to jest przysiega wojskowa,którą składałeś i jakim restrykcyjnym przepisom ona podlega.Podejrzewam,że starcza amnezja zrobiła swoje w twojej małej mózgownicy.No i te ,,tłuczki samouczki,, a fe stara istoto.

#twój fun

2018-10-19

Dalej potwierdzam żes jest chrapcio pojeb i niedouk. Stosunek 8:5 to dokladnie szerokość wynosi 5/8 długości. Rozumiem, że można być glupolem ale żeby jszcze tej głupoty bronic? Pani od matematyki płacze! A komuch jesteś bo cię komusza armia od dziciństwa uformowała. Jak pies nauczył sie biegać za wozem to będzie biegać i za saniami. Podobnie jak z tym, że człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś nie wyjdzie z człowieka. Na starość wszystko wraca. Amen.

Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".

# mierniczy od lat

2018-10-19

cyt: podałem błędnie długość flagi, ona ma długość 117, a nie jak wydrukowano 107.

Nic nie "wydrukowano"! Tak napisałeś sklerotyku a teraz szukasz winnych w drukowaniu. Nawet przymiarem nie umiesz się posługiwać. Mierzyć może tylko uprawniony geodeta atestowanymi urządzeniami.

#śmieszek

2018-10-19

Hipokryci! Z jednej strony opluwają za wojsko p.Chrapana a z drugiej popierają osobników typu Mazguła i protestują w  sprawie przyjęcia ustawy o obniżce emerytur esbeckich i nie tylko.

#xyz

2018-10-19

A gdzieś ty tu wyczytał cokolwiek o rentach czy jakimś Mazgule. Płakał tu chrapcio, że mu tysiaka zajumali. To on broni Mazguły? Jednego chowu, nic dziwnego.

#rozsądna

2018-10-20

Ludzie idźcie jutro na wybory. Pamiętajcie nie sprzedawajcie swojego głosu cwaniakom, ani ich rodzinom za 30zł., kawę, pół litra itp.  Bo tak bywało w  kilku poprzednich wyborach samorządowych. Zwracajcie uwagę na wszystkie nieuczciwe zachowania różnych kandydujących oszustów i zgłaszajcie je do PKW. Życzę wszystkim  uczciwych wyborów. 

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności