16 września 2019 Edyty, Korneliusza, Cypriana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-10-15

Co prawda na stronie UM nie widać jeszcze powołanych OKW ale "wybory" są już za pasem" i niestety, pasłęccy kandydaci na różne szczeble samorządowe wyborców mają w ........., żadnych spotkań, żadnych programów po za jednym z PSL który wrzucił kartkę z byle jaką "kiełbaską wyborczą". Nie mam na kogo oddać głosu do Gminy czy Powiatu ale pójdę oddać na kandydata do sejmiku wojewódzkiego i polecsam wszystkim chcącym rzeczywistych, a nie tylko imputowanych nam zmian - LISTA RUCHU NARODOWEGO - POZ. nr 7.- PAN Krzysztof, Roman Hornicki,


#MarekChrapan

  2018-10-15

A swoją drogą Pan Burmistrz w ramach "kiełbasy wyborczej" zafundował nam darmowe flagi na 11.11.2018. Wiszącą od roku u mnie flagę czas mocno nadszarpnął postanowiłem dzisisaj ją zmienić na nową, a zastanawiając się czy zawiesić "prezent" od Burmistrza czy przez siebie kupioną rozwinąłem obie. Okazało się, że "prezent" Burmistrza nie spełnia wymogów Flagi Państwowej (stosunek 8:5) - flaga przy długości 107 cm ma szerokość 62 cm, a powinna mieć ok. 77,5cm, Nie ma też wykonawcy do którego można zgłosić mankament. Czy administracja Pana Burmistrza nie wie co kupuje, kupując buble?


#osadnik

  2018-10-16

Nareszcie Chrapan wziął się za uczciwą robotę


Nie ma decyzji środowiskowej, nie ma pozwolenia na budowę ani rozpisanego przetargu, a konsultacje społeczne wciąż trwają. Ale projekt rządu PiS już ruszył - choć na razie symbolicznie. - Z punktu widzenia ekonomicznego ta inwestycja nie ma żadnego sensu - uważa prof. Włodzimierz Rydzkowski
Na miejscu planowanej inwestycji, pojawił się Jarosław Kaczyński, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz kandydat PiS na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk.
Pierwszej łopaty prezes PiS wbić nie mógł, zgodnie z prawem wbił za to ostatni słupek geodezyjny, który wyznacza drogę wodną przez Mierzeję Wiślaną. - Mamy pełne prawo zakończyć proces tyczenia
 


#śmieszek

  2018-10-17

Reszta głupków / w tym i TY / obok słupków. Inni mają odmienne zdanie .


#Kali ukraść krowa

  2018-10-18

Zdanoowską mogą cmoknąć w żyć. Gdyby mogli wywalic to spektakularnie zrobiliby to teraz

Wybory samorządowe 2018. Wojewoda łódzki Zbigniew Rau wezwał prezydent Łodzi Hannę Zdanowską do rezygnacji z kandydowania. Mówi, że jako skazana nie może pełnić funkcji w samorządzie. Tymczasem od roku skazana jest też sympatyzująca z PiS burmistrz Rabki-Zdroju. Jej wojewoda małopolski nie chciał usunąć.
 


Kilka miesięcy wcześniej Rosjanie zmodernizowali w swojej nadbałtyckiej enklawie bunkier służący według ekspertów do przechowywania broni jądrowej W otoczeniu starszych obiektów w pobliżu Primorska - drugiego co do wielkości rosyjskiego portu nad Morzem Bałtyckim - powstało 40 nowych bunkrów. Jeszcze 18 lipca były w budowie. Teraz są gotowe.


#fun chrapcia

  2018-10-18

Jaki komuch po czterech klasach ciebie matematyki uczył? Jak już chcialeś sie bawić w mierniczego to przy 107 cm 5/8 to 66,9 a nie 77,5. Co za tłuk, flagę mierzyc, zestarzałeś się a nie zmadrzałeś ni chujutki.


#Marek Chrapan

  2018-10-18

"Fanie" tłuczku samouczku - naucz się najpierw odczytywać to co napisane, a póżniej zrozumieć to co odczytałeś, i dopiero wówczas bierz się do liczenia jeżeli potrafisz, wyraźnie napisane 8:5, a nie 5/8 - zrozumiesz różnicę?


#Marek Chrapan

  2018-10-18

A flaga jest symbolem narodowym i jak każdy symbol podlega restrykcyjnym przepisom  (podobnie jak Orzeł). Takie same rygory wobec symboli narodowych obowiązują w zdecydowanej większości krajów. I ja, wychowany w komunie,  muszę tłumaczyć tak proste sprawy niedouczonym w żydoko,muszym PRL-bis tłukom.


Idź #nick cwelu zapytać się osobiście. Nie masz jaj. Może ty gay?


#Marek Chrapan

  2018-10-18

Przepraszam cię "fanie tłuczku samouczku" - podałem błędnie długość flagi, ona ma długość 117, a nie jak wydrukowano 107.


#WyNalazek

  2018-10-18

A teraz Chrapan napisz co to jest przysiega wojskowa,którą składałeś i jakim restrykcyjnym przepisom ona podlega.Podejrzewam,że starcza amnezja zrobiła swoje w twojej małej mózgownicy.No i te ,,tłuczki samouczki,, a fe stara istoto.

 


#twój fun

  2018-10-19

Dalej potwierdzam żes jest chrapcio pojeb i niedouk. Stosunek 8:5 to dokladnie szerokość wynosi 5/8 długości. Rozumiem, że można być glupolem ale żeby jszcze tej głupoty bronic? Pani od matematyki płacze! A komuch jesteś bo cię komusza armia od dziciństwa uformowała. Jak pies nauczył sie biegać za wozem to będzie biegać i za saniami. Podobnie jak z tym, że człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś nie wyjdzie z człowieka. Na starość wszystko wraca. Amen.


Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".


# mierniczy od lat

  2018-10-19

cyt: podałem błędnie długość flagi, ona ma długość 117, a nie jak wydrukowano 107.

Nic nie "wydrukowano"! Tak napisałeś sklerotyku a teraz szukasz winnych w drukowaniu. Nawet przymiarem nie umiesz się posługiwać. Mierzyć może tylko uprawniony geodeta atestowanymi urządzeniami.


#śmieszek

  2018-10-19

Hipokryci! Z jednej strony opluwają za wojsko p.Chrapana a z drugiej popierają osobników typu Mazguła i protestują w  sprawie przyjęcia ustawy o obniżce emerytur esbeckich i nie tylko.


#xyz

  2018-10-19

A gdzieś ty tu wyczytał cokolwiek o rentach czy jakimś Mazgule. Płakał tu chrapcio, że mu tysiaka zajumali. To on broni Mazguły? Jednego chowu, nic dziwnego.


#rozsądna

  2018-10-20

Ludzie idźcie jutro na wybory. Pamiętajcie nie sprzedawajcie swojego głosu cwaniakom, ani ich rodzinom za 30zł., kawę, pół litra itp.  Bo tak bywało w  kilku poprzednich wyborach samorządowych. Zwracajcie uwagę na wszystkie nieuczciwe zachowania różnych kandydujących oszustów i zgłaszajcie je do PKW. Życzę wszystkim  uczciwych wyborów. 
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  20 lat powiatu elbląskiego

  Pozostało5 dni

  Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...


  Zaproszenie na Derby

  Pozostało28 dni

  Miłośników jazdy konnej zapraszamy w sobotę 14 września na zawody jeździeckie...