16 października 2019 Gawla, Ambrozego

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-07-22

ONR Oddział Elbląg organizuje wyjazd 01.08.2018 godz. 12,00 (do ustalenia wcześniejszy) do Warszawy na obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Preferuje się uczestników biorących udział w manifestacji ONR ale nie koniecznie - ważny jest udział w całokształcie wydarzenia. Z Pasłęka zgłoszenia kierować SMSami na tel. 796 030 422.


#MarekChrapan

  2018-07-22

Udział jako patriotyczne zobowiązanie,


#won z idiotą

  2018-07-22

 Jedziesz świętowaćnajwieksza klęskę wojny. Przez tych zapalencow co nie posluchali rozkazow dowodztwa Warszawa zostala spalona


#twoj funfel

  2018-07-22

Znow tylko inicjały z chrapana zostaly...i tak juz bedzie chrapanie caly czas aż do usranej śmierci.


#spokojny

  2018-07-22

Teraz po wprowadzeniu cenzury, tutaj pojawiają się tylko komentarze miłe redakcji. Jak za komuny. 


#Polak

  2018-07-22

Marek Chrapan=Jacek Lewdorowicz?

Identyczny jezyk i poglady.

Precz z faszystami z ONR!


#pytajnik

  2018-07-22

A co to za jacek? czyzby syn jana? bezjajeczne wychowanie


#krokodyl

  2018-07-22

Chrapan odpowiedz swoim miłośnikom jak będziecie działali , kiedy śledztwo w USA w sprawie afery szpiegowskiej na rzecz Rosji w której zamieszany jest kongresmen Rohrabachen dotrze do Polski i ustali bliskie kontakty Macierewicza z nim ? Jaki to będzie wstrząs informacja , że spotykał się z nim również obecny ,, naczelnik " i prezes J. Kaczyński ? Wybuch nastąpi niebawem.


#WyNalazek

  2018-07-23

Panie sierżancie LWP zwany Chrapanem jakim pojazdem pojedziemy?Czy takim samym jakim jechałeś do Gdańska w pamiętanym przez LUDZI 1970 roku ??


#fun

  2018-07-24

chrapan pojdzie na piechote w ramach pokuty za dawne grzechy


#Marek Chrapan

  2018-07-24

Słuchajcie no "wynalazek" WSIarzy i żydokomuszej SBcji - nie zdążyli wyszkolić was czy ne zrozumieliście? Raczej to drugie i dlatego dam wam szansę - żebyście zapamiętali dwa nowe wyrazy (powtarzajcie codziennie po tysiąc razy przed snem i po obudzeniu się) a ,jak zapamiętacie to wąchajcie, niuchajcie aż znajdziecie ich znaczenie (zrozumieć i tak nie zrozumiecie "wynalazek" WSIarzy i żydokomuszej SBcji), a wówczas to może i Pasłęcka POlicja weźmie was na kapusia. A wyrażenie te - "hajer" i "liczak". Otóż w roku 1970 byłem "hajerem" na funkcji "liczaka". A teraz - do roboty wynalazek WSiarzy i zydokomuszej SBcji!


#twoj funfel

  2018-07-25

A co robiłęś psi, komuszy syny za ciemniaka Gomułki? Za kogo ty sie masz przegrańcu? Na starość żadnego dystansu do siebie. Ludzie pamiętają i zawsze ci to wytkną bolszewiku. Górnicy to byla uprzywilejowana kasta, zawsze wiedziałeś gdzie sie załapać, a jak trzeba bylo to bosy "antku"/w cudzyslowiu, bo żaden z ciebie Slązak/ ze sztylem przyjeżdząles do Warszawy. Teraz jak masz zmiany starcze to wydaje ci si, że sztyl to kałach. Pamietasz jeszcze przysięge na wierność kacapom i sprawiedliwość ludową?


#wiem

  2018-07-25

Też mi dałeś zagadke! A może wiesz co to zapadka przeciwzrotna albo zawórka przeciwtórna? Jak ty slużeś  gowniarzem będąc na ochotnika komunie i żydowskim oficerom do dacha waliłeś ja się wtedy o tym uczyłem z wiekszą korzyścią dla ludzi.


#won z kretynem

  2018-07-25

A ten sztyl to od krympocza był czy od ryla?


#wujek dobra rada

  2018-07-25

Masz już chrapcio ponad siedemdiesiąt lat i przez tak długi czas nie znalazłeś sobie miejsca w życiu. Zamiast się szamotać zrób coś pożytecznego, przeprowadż staruszkę prze jezdnie, wrzuć jej węgiel do piwnicy, zrób dla niej zakupy. To bdzie miarą twego czlowieczeństwa i zaprzeczeniu pozycji padalca za jakiego na tym FORUM robisz. Czy chcesz czy nie PESEL jest bezlitosny. Czas spoważnieć bo zmądrzeć juz nie masz szans. I nawet jeśli bys dziś zacząl się lecycz z głupoty to i tak już nie zdążysz. To wymaga lat ciężkiej pracy nad sobą..


#Marek Chrapan

  2018-07-25

Ale się zapieniłeś i to pod czterema "nicksami" - czyli trafiłem dobrze ale nadal trzymasz nos przy ziemi? Nie odpowiedziałeś co to za funkcja - "liczak", niuchaj, niuchaj dalej, moze jeszcze czegoś się i nauczysz, chociaż wątpliwe, a więc i z funkcji "kapusia" już cię wyeliminuje nawet POlicja.
 


#WyNalazek

  2018-07-25

Dobrze trafiasz sierżancie LWP,podobnie jak w 1970 w Gdansku.A ,,liczak,, to sierżant,ktory liczył trafienia w pamietnym roku.


#krokodyl

  2018-07-25

Zwracam się z  prośbą do ,, komentatorów " tekstów myslicieli CHRAPANA ! Nie warto strzępić zdrowia ! Odpowiedz Chrapan !  Bezpośrednio po wizycie w Moskwie kongresmen - szpieg przyjechał do Warszawy do ówczesnego szefa MON Macierewicza i pałętał się w jego siedzibie. Skutek był taki , że cała wierchuszkaa generałów i pułkowników wykształcona w akademiach NATO znalazła  się na bruku !


#xxyz

  2018-07-25

Ba! Nawet zdjęcie w przyjacielskim uścisku sobie walnęli.


#Polak

  2018-07-25

Szanowny Panie Chrapan! Po co Pan dyskutuje z tą ciemną masą, nie mającą pojęcia o świecie a tym bardziej o polityce? 


#wiem

  2018-07-26

Do kogo ty niby polak piszesz? "pan" chrapan zna sie na polityce jak cholera. Pierwsze nauki pobieral jako młodociany ochotnik w komunistycznej, czarnosecińskiej gomulkowskiej armii na początku lat sześćdziesiątych. To wtedy ukasztaltowal mu się kreoslup i tak trwa niezlomnie do dzis. Z demokracja mu nigdy nie było po drodze. Zamordyzm to jest to.


#bogdan dziaslo

  2018-07-26

prezydent znowu stal sie adrianem , zenada 


#Polak

  2018-07-27

Do "wiem" - tyle wiesz co zjesz, Nawet pisać poprawnie po polsku nie potrafisz. A jak nie potrafisz, to nie pchaj sie na afisz.


#wiem

  2018-07-27

czy ty myslisz, doopku polaku, że lterowki badż brak ogonkow to na necie sa bledy? W twoim przypadku "polak" pisze celowo mala litera bo taki z ciebie Polak jak ze mnie tancerz w balecie mongolskim. Gniuniej dalej w uwielbieniu komuchow, ktorzy zawlaszczaja Polskę.


#Polak

  2018-07-27

Oj, "wiem", "wiem", ... Tak się tu ciskasz, jak bym ci zjadł kawałek kiełbasy z talerza. Nie o ogonki mi chodziło ale o pisownię dużą literą Polak i Chrapan. Jeśli już tak mnie nienawidzisz, że odbierasz mi prawo do bycia Polakiem tylko na podstawie mojego wpisu,to wystawiasz nienajlepsze świadectwo swojej psychice. Pewnie panu Chrapanowi też odmawiasz prawa do nazwiska pisanego dużą literą bo nie zgadzasz się z jego światopoglądem.Dam ci życzliwą radę - idź do psychologa, on ci zapewnie pomoże odzyskać równowagę psychyczną. Jak wyzdrowiejesz, daj znać. 


#Marek Chrapan

  2018-07-28

VII Marsz Powstania Warszawskiego:

https://www.facebook.com/events/534677783602016/


#fun

  2018-07-28

po co ty chrapcio odsylasz do nieistniejacej strony?


#Marek Chrapan

  2018-07-28

@fun WSIarzy i żydokomuszej SBcji - Dlaczego wykasowałeś w moim poprzednim poście ten link ? https://www.facebook.com/podpiszapel/-  Kasować potrafisz, a wejść już nie, z twojej strony na mało który można bezpośrednio wejść - trzeba skopiować i wkleić w wyszukiwarkę   https://www.facebook.com/podpiszapel/- 


#WyNalazek

  2018-07-28

Te Chrapan i co z tym liczeniem? Ile naliczyłeś trafnych w pamietnym roku?


#Polak

  2018-07-28

Nudy, nudy. Ciągłe ataki na pana Chrapana i jego poglądy przez te same sfrustrowane osoby. Nic nowego, czytać się nie chce,  bo i co tu czytać? Wściekłe, często prostacke wpisy otumanionych obrońców tego co było i co się zmyło? Ileż można? 


#pobłażliwy

  2018-07-29

Cóż robić, biedaki wzorują się na wrzeszczącej Stalińskiej opętanej nienawiścią do dobrej zmiany. Tacy jak ona, są dla nich wzorem i kompasem w tych trudnych dla nich czasach.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

PUTW zaprasza

Pozostało1 dzień

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza sympatyków i wszystkich członków...


Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało4 dni

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało20 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...