21 stycznia 2022 Agnieszki, Jaros?awa
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#MarekChrapan

  2017-11-02

Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości. Wyjazd z Pasłęka ok. godz. 07,30, powrót do Pasłęka ok. 00, 30. W wyjazd jest wkalkulowane spożycie porcji wieprzka z rożna przygotowanego przez byłego posła "Samoobrony" pana Z. Witaszka pod pomnikiem Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422.


#Marek Chrapan

  2017-11-02

Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości. Wyjazd z Pasłęka ok. godz. 07,30, powrót do Pasłęka ok. 00, 30. W wyjazd jest wkalkulowane spożycie porcji wieprzka z rożna przygotowanego przez byłego posła "Samoobrony" pana Z. Witaszka pod pomnikiem Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422.


#xyz

  2017-11-02

won z cudakami!


#wyborca

  2017-11-02

Miejmy nadzieję, że skopią wam Warszawie wasze faszystowskie tyłki. Ale ciekawa rzecz, że środowiska sprzyjające wprowadzeniu dyktatury wybierają się na marsz niepodległości...


#Jakub

  2017-11-02

jakie siano na wyjazd? :)

ja chętnie się wybiorę, nie wstydzę się Polski!

wsytydzę się złodzieji z wiejskiej niezależnie od ugrupowania,ale mam poczucie prznależności do nas wszystkich i cieszmy się z tego co mamy bo drogę do tego nasi dziadkowie mieli krętą i przelewali niejednokrotnie krwią!

W tym dniu powinniśmy się wszyscy jednoczyć,wszyscy jako wielka wspólnota i ostoja normalności w tym nienormalnym świecie!

pozdrawiam


#xyz

  2017-11-03

Jak dla oslów to siano z bylicy.


#grab

  2017-11-03

Uczestnictwo W Marszu Niepodległości to nie jest demonstracja przynależności do jakiejkolwiek partii politycznej. To jest demonstracja przywiazania do idei niepodległości dla naszego narodu, dla nas wszystkich.


#wujek dobra rada

  2017-11-03

Po co grab dyrdymały wypisujesz jak i tak tam nie pojedziesz. Lepiej poczytaj jakąś książkę o geriatrii, starcze,


#Roman

  2017-11-03

"Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości." To cytat. Niestety, Marek Chrapan nie zapodal, dokąd. Do Rozdroża? Też nieźle. Jedno pytanie: ile kg wieprzek będzie miał i czy starczy? Co będzie, jeżeli wieprzek okaże się świnkką?


#mch

  2017-11-03

Wieprzek będzie warzyć tyle ile sam fundator, czyli ok. 150 kg.


#grab

  2017-11-03

Piszesz Jakubie, że w tym dniu powinniśmy wszyscy się jednoczyć, bo wiele polskiej krwi się wylało, abyśmy mieli to, co mamy. Słusznie piszesz. Ale jak tu widzisz, nie wszyscy podzielają Twoje zdanie, kpią z tego wszystkiego, co ogółowi Polaków jest drogie. To owoce obcej nam wieloletniej propagandy, której ulegli tutejsi kpiarze. Być może, z czasem przejrzą na oczy a być może nie. Na szczęście, rośnie nam nowe pokolenie, które podejmie trud przodków a o kpiarzach słuch zaginie.


#ww

  2017-11-04

Ty grabie dzoeci uczyles a zdania logicznie napiaac nie potrafisz. Jaki "ogół" Polakow? Pisz za siebie komunistyczny indoktrynerze malych, wiejskich dzieci. Chyba nie uczyles o Katyniu i nie spiewaleś "Brygady" tylko chwaliłeś PRL i od Śwista awanse brałeś?


#wyborca

  2017-11-04

 Rośnie nam nowe pokolenie, które podejmie trud przodków (...)To grab napisał, A jam myślał że Konopnicka Maryja...


#Roman

  2017-11-04

Niepodległość każdy obchodzi, jak chce. Nawiasem mówiąc, kiedy Pasłęk odzyskał (?!) niepodległość?


#Patriota

  2017-11-04

Oprócz komentarzy Chrapana, Jakuba i Graba to pozostali same głupie i obraźliwe komentarze  tu wstawili . . Ale wściekli musza być przeciwnicy Niepodległej Polski.  Do krytykantów Marszu Niepodległości: Skończyły się  żródełka  pieniędzy ?  Czy po prostu nienawidzicie Polski  niepodległej , bo nie jestescie Polakami? 


#wyborca

  2017-11-10

,,Rządzą nami żydowscy imperialiści, a przybysze wyrżną nas wszystkich w pień! Przyjadą po dzieci, staruszki i wszyscy będziemy bez głów! Nie pozwolimy, by islamskie ścierwo zniszczyło naród polski”- powiedziała Heil Helcyk. My chcemy boga...Normalnie laska z wiedzą i poziomem intelektualnym 10-latki. A ten orgazm na końcu filmiku bezcenny. Chyba się musiałeś obślinić Chrapan oglądając to to...


#Michał Ciepłapierzyna

  2017-11-10

 Co Justa powie na seks przedmałżeński? Szkoda bysię niunia marnowała na katolickie nauki kościoła


#obserwator

  2017-11-14

Tak wielu stara się aby wykorzenić z Polaków rasizm, antysemityzm, nacjonalizm  ale jak widać,  to starania równe starań Syzyfa.


#Marek Chrapan

  2017-11-14

@Wklejający i to nawet z sieci - dlaczego mówiąc o homo sapiens nie dodajesz swojej drugiej części - neandertalensis propagując swoją zwierzęcą naturę. Uczestniczący w MN są ludźmi, czyli homo sapeins-sapens i nigdy nie nieli zgiętego kręgosłupa dlatego i dzisiaj nie zegną przed żadną patologią i zboczeniem propagowanym przez tę drugą część nazywającą siebie ludmi, a wywodzącą się ze zwierzęcia. A rodowodu jak na razie i genetycy nie są w stanie zmienić mimo prób, Stąd też twoje "czytanie w sieci" jest tylko zaprogramowanym kierunkiem nie zauyważającym również "sieć" powyżej nawet tu podaną - http://3obieg.pl/black-power  - nie sądzę, żebyś zrozumiał tekst ale czytając coś nowego niż to na co twoje szare zaprogramowano moze uda ci się poszerzyć zakres pojmowania norm sapiens-sapiens, a nie tylko sapiens-neandertalensis.


#ftos napisal

  2017-11-12

Narodowcy, jak byli, tak są planktonem wśród planktonów po marszu co? Nic, kebab na drogę, z buta na Centralny i pociągiem do domu, gdzie o żadnej narodowej partii nie ma mowy marsz, mimo wszystko, dostarcza dużo śmiechu. Gdyby hasłem "Chcemy Boga" odwoływali się narodowcy tylko do starotestamentowego Boga Jahwe, co wycinał w pień całe plemiona kobiet i dzieci, to można by pewną integralność zrozumieć Gdy jednak odwołują się do chrześcijańskiego Boga, to jest zrodzonego z pozamałżeńskiego związku, "ciapatego" uchodźcy Jezusa, który mimo swej wszechmocy nawet palcem nie kiwnął w narodowej sprawie wyzwolenia narodu żydowskiego spod rzymskiej okupacji, to można się tylko uśmiechnąć. W końcu, gdyby Jezus odpowiedział na błagania narodowców i zjawił się dziś na marszu, pewnie po 10 minutach musiałby przepraszać, że nie zna polskiego, kolor skóry to ma po matce, i bynajmniej nie chce się wysadzić na, nomen omen, Stadionie Narodowym.


#wyborca

  2017-11-13

Nie ma się czym chwalić Chrapan. Totalna wiocha, potraficie tylko ryje wydzierać. I oczywiście nie mogło zabraknąć tej tępej dzidy helcyk.Traktujecie Polskę jak tego wieprza, którego Witaszek rzucił wam do żarcia. Polska patologia i tyle.w temacie.


#hgf

  2017-11-13

Mocno lewaków zabolało,  żadnych zajśc nie było, żadna budka sie nie spalił.  Piękna  patriotyczna  monumentalna deklaracja wiary w Boga i miłosci do Polski. Bóg Honor i Ojczyzna!


#wyborca

  2017-11-13

Taa, wiary w boga i miłości do polski. Koniowi to zamelduj. Koń ma duży łeb :) Ale i tak nic nie przebije tego waszego ex ksiedza Międlara, który krzyczał we Wrocku: amen! amen! amen! w takt: sieg heil! sieg heil!. Ale dobrze, że się ujawniacie, już tam odpowiednie służby skierują na was oko. Nie od dzis wiadomo, że radykalną prawicą steruje Kreml. Jak narazie, pierwszym kozłem ofiarnym został rzecznik wszechpolaków. Biedny Mateusz :)


#wyborca

  2017-11-13

Wszyscy byli kiedys czarni. PraChrapan też. Homo sapiens wyewoluował z Afryki. Wraz z migracją na północ cecha ta zaczynała przeszkadzać. Ciemna skóra chroniła przed słońcem, ale utrudniała np.syntezę witaminy D, itd. Możesz się z tym zgadzać lub nie, ale jest to tak, jakbyś wyrzekał sie swojego białoruskiego pochodzenia. I powiedzmy prawdę, rasim to produkt białego człowieka.


#Marek Chrapan

  2017-11-13

Z ciebie wyborca jak z koziej.... rajzentasia - coś, gdzieś słyszałeś ale ze zrozumieniem to już problem, może "pisane" łatwiej ci będzie zrozumieć, jeżeli się doczytasz - poczytaj o haplogrupach R1a1a7; R1a1a1a1b1a1


#Marek Chrapan

  2017-11-13

Być może ty jesteś z tej drugiej grupy"homo sapiens" i stąd te nieporozumienia bo ludzie są z grupy homo sapiens-sapiens odwrotnie od homo  sapiens-neandertalins.

 


#rozśmieszony

  2017-11-13

Wyewulowała jeszcze trzecia grupa - homo sowietikus. Wygląda na to, że wyborca jest jej reprezentantem.Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

kocham jarka
nasza