23 lipca 2019 Stwosza, Bogny, Brygidy

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-04-19

Przekazujemy informację, iż w niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku, w Morągu gościć będziemy Premiera RP, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka, którzy wezmą udział w zaprzysiężeniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, o godz. 12.00 w parku miejskim. Przypominamy, że słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzą tu żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zachęcamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu, gdzie m.in. będzie można skosztować wojskowej grochówki. Poniżej jeszcze raz prezentujemy plakaty z przebiegiem uroczystości oraz informację o utrudnieniach w ruchu w związku z przemarszem wojsk.


#Marek Chrapan

  2018-04-20

Warto zobaczyć co prezentują choćby w marszu żołnierze WOT.


#gazeta polska

  2018-04-20

a ty swoja rote pamietasz jak przsiegales wiernosc bolszewi ? ale wstyd sierzancie chrapan


#znudzony

  2018-04-20

Ten nieszczęśliwy człek (dziasło, pająk, gazeta polska - rózne mutacje) przyczepił się do Chrapana jak menda łonowa i wciąż gryzie go po jajach. Nudny jak flaki z olejem ale w swej ograniczoności tego nie dostrzega.  


#julek

  2018-04-21

Głupota wymyślona przez Macierewicza nie została zahamowana ? Ogromne wydatki na tą zabawkę dla bezrobotnych , to w dalszm ciągu funkcjonuje w mózgach Chrapanów ? W systemie dochodzącym można wyszkolić specjalistę ?   W obecnych technicznych zdobyczach szanse na przeżycie ma ten który ma doskonały sprzęt nowoczesny i wiedzę w posługiwaniu. Bieganie po lesie z karabinkiem i okrzykiem JEB... JEB ... JEB...   Kompromitacja wojska !


#fun chrapcia

  2018-04-21

Ty znudzony dalej dłub w nosie i się ze swoją glupotą nie obnoś.


#rozweselony

  2018-04-21

He, he, patrzcie, patrzcie, dotarło zamulonego głąba i się odgryzł, he, he, ...


#wróg komuszych sług

  2018-04-22

Zobacz komuszy sierżancie kto tobie i twoim szefom albo ich rodzinom pieniądze ratuje choć PO obcięła:Krzysztof Łapiński z Kancelarii Prezydenta poinformował, że nie będzie kolejnego projektu ustawy w sprawie żołnierzy, którzy "sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu". Tak uzgodniono podczas piątkowych konsultacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka oraz przedstawicieli środowisk kombatanckich.
 


#rozśmieszony

  2018-04-22

Zamulony głąb dalej nadaje.


#stary wojak

  2018-04-22

A na przysięgę do Morąga warto pojechać.


#julek

  2018-04-22

.> stary wojak < po co tam jechać ? Służyłem tam w latach 70 - ych . Był bardak , a teraz może być tylko bagno ! Za  grube pieniądze. A ja czekam na operację biodra 2 lata.


#jedynak

  2018-04-23

Tępy i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU . Jedz i zobacz jak się jedzie z Juraty do Helu ! Droga wyboista , miasto upadające. Zgiszcza , brud i pomazane budynki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wredny i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU i wróciłem przerażony tym co zobaczyłem. Droga od Juraty wyboista jak po wojnie polsko- polskiej, miasto upadłe , brudne , pomalowane zygzakami , umarłe. Nie martwisz sie tym ? Jezdzisz po Teneryfie za cudze pieniądze i piszesz teksty ze swich urojonych pomysłów ? Pisz o tym co się dzieje w Polsce !   38 okrętów z wysługą powyżej 30 lat otrzymanych od Norwegów ( złom ) ma bronić polskiego wybrzeża ?. Miliardy złotych za złom amerykański w postaci PATRIOT ! Haniebny ruch prezesa w sprawie pomocy niepełnosprawnym ! Zabierzcie Kusznierewiczowi za wycieczkę jachtem po oceanach 20 mln zł ! Pisz o takich sprawach , a nie mieszasz w głowach idiotyzmami.

 

 

 

 

Wredny


#Roman

  2018-04-23

Zapewne wielu rezerwistów w latach dawnych służących w LWP pamięta Regulamin, wedle którego żołnierz używa Broni wonczas, gdy Bronia się nie broni, gdy Bronia skończy 18 lat i gdy mamy nie ma w domu. Żołnierze WOT dostają broń do ręki na czas przysięgi, a potem? Udają się do domu, by miast broni używać Broni, jakkolwiek Ona ma na imię. Czyż nie? Innym razem podam inne punkty Regulaminu typu: "Co żołnierz ma w spodniach?". Odpowiedź: Żołnierz w spodniach ma dwa lata chodzić.


#wyborca

  2018-04-23

A znasz to Romanie. - Co to za chłop który w wojsku nie był? - Mądry. Widziałem zdjęcia z tej imrezy w Moragu (polecam) i w końcu przekonałem się do WOT. Gruby, chudy, mały, wysoki, garbaty, powykrzywiany, zasmarkany, i te twarze nieskażone głebszą releksją. Wojsko Antoniego to broń psychologiczna w czystej postaci. Zabiją wrogów ojczyzny śmiechem. 


#Roman

  2018-04-24

Do wyborca: no cóż, zapewne nalezysz do mądrych, zatem niewyszkolonych w orientacji terenowej, przewidywaniu skutków działania swego, jako żołnierza, chodzisz z rękami w kieszeniach a może tupiesz (będąc tuptusiem w ONR, czy innej Młodzieży Wszechpolskiej). Dwa lata spędzone przeze mnie w zasadniczej służbie wojskowej nauczyły mnie wiele, lecz nigdy dekowania się na tyłach. A propos: wedle Regulaminu dawnego wartownik to taka menda, oparta o ścianę i czekająca na zmianę. O czym myśli wartowni? Otóz: stoui na warcie i myśli uparcie co lepsze, dzieweczka, czy żarcie. Dodam, że służyłem w wojsku jeszcze za Marszałka Spychalskiego, gdy obowiązywał jeszcze tzw pruski reżim. Ratowaliśmy się humorem, tym zwięzłym, żołnierskim.


#Roman

  2018-04-24

Do wyborca i innych: przepraszam za tzw literówki w mym tekście. To mi się zdarza.


#wyborca

  2018-04-24

Za literówki Romanie nie przepraszaj, ale przypuszczenie że jestem tuptusiem z onr czy mw. To już gorzej człowieka nie można obrazić :) Tylko jedna rzecz mi nie pasuje, rezim pruski, no raczej chyba ruski. W Prusach szanowało się żołnierza, a u ruskich nie, bo u nich tego dużo. 
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Festyn Policyjny

  Pozostało1 dzień

  W najbliższą środę 24 lipca policjanci zapraszają na Festyn Policyjny z okazji...


  Artystyczne Lato 2019 – El Jazz Trio

  Pozostało5 dni

  Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


  Kwartet Smyczkowy na Orle

  Pozostało19 dni

  Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...