22 listopada 2019 Cecylii, Wszemily, Stefana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-04-19

Przekazujemy informację, iż w niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku, w Morągu gościć będziemy Premiera RP, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka, którzy wezmą udział w zaprzysiężeniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, o godz. 12.00 w parku miejskim. Przypominamy, że słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzą tu żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zachęcamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu, gdzie m.in. będzie można skosztować wojskowej grochówki. Poniżej jeszcze raz prezentujemy plakaty z przebiegiem uroczystości oraz informację o utrudnieniach w ruchu w związku z przemarszem wojsk.


#Marek Chrapan

  2018-04-20

Warto zobaczyć co prezentują choćby w marszu żołnierze WOT.


#gazeta polska

  2018-04-20

a ty swoja rote pamietasz jak przsiegales wiernosc bolszewi ? ale wstyd sierzancie chrapan


#znudzony

  2018-04-20

Ten nieszczęśliwy człek (dziasło, pająk, gazeta polska - rózne mutacje) przyczepił się do Chrapana jak menda łonowa i wciąż gryzie go po jajach. Nudny jak flaki z olejem ale w swej ograniczoności tego nie dostrzega.  


#julek

  2018-04-21

Głupota wymyślona przez Macierewicza nie została zahamowana ? Ogromne wydatki na tą zabawkę dla bezrobotnych , to w dalszm ciągu funkcjonuje w mózgach Chrapanów ? W systemie dochodzącym można wyszkolić specjalistę ?   W obecnych technicznych zdobyczach szanse na przeżycie ma ten który ma doskonały sprzęt nowoczesny i wiedzę w posługiwaniu. Bieganie po lesie z karabinkiem i okrzykiem JEB... JEB ... JEB...   Kompromitacja wojska !


#fun chrapcia

  2018-04-21

Ty znudzony dalej dłub w nosie i się ze swoją glupotą nie obnoś.


#rozweselony

  2018-04-21

He, he, patrzcie, patrzcie, dotarło zamulonego głąba i się odgryzł, he, he, ...


#wróg komuszych sług

  2018-04-22

Zobacz komuszy sierżancie kto tobie i twoim szefom albo ich rodzinom pieniądze ratuje choć PO obcięła:Krzysztof Łapiński z Kancelarii Prezydenta poinformował, że nie będzie kolejnego projektu ustawy w sprawie żołnierzy, którzy "sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu". Tak uzgodniono podczas piątkowych konsultacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka oraz przedstawicieli środowisk kombatanckich.
 


#rozśmieszony

  2018-04-22

Zamulony głąb dalej nadaje.


#stary wojak

  2018-04-22

A na przysięgę do Morąga warto pojechać.


#julek

  2018-04-22

.> stary wojak < po co tam jechać ? Służyłem tam w latach 70 - ych . Był bardak , a teraz może być tylko bagno ! Za  grube pieniądze. A ja czekam na operację biodra 2 lata.


#jedynak

  2018-04-23

Tępy i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU . Jedz i zobacz jak się jedzie z Juraty do Helu ! Droga wyboista , miasto upadające. Zgiszcza , brud i pomazane budynki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wredny i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU i wróciłem przerażony tym co zobaczyłem. Droga od Juraty wyboista jak po wojnie polsko- polskiej, miasto upadłe , brudne , pomalowane zygzakami , umarłe. Nie martwisz sie tym ? Jezdzisz po Teneryfie za cudze pieniądze i piszesz teksty ze swich urojonych pomysłów ? Pisz o tym co się dzieje w Polsce !   38 okrętów z wysługą powyżej 30 lat otrzymanych od Norwegów ( złom ) ma bronić polskiego wybrzeża ?. Miliardy złotych za złom amerykański w postaci PATRIOT ! Haniebny ruch prezesa w sprawie pomocy niepełnosprawnym ! Zabierzcie Kusznierewiczowi za wycieczkę jachtem po oceanach 20 mln zł ! Pisz o takich sprawach , a nie mieszasz w głowach idiotyzmami.

 

 

 

 

Wredny


#Roman

  2018-04-23

Zapewne wielu rezerwistów w latach dawnych służących w LWP pamięta Regulamin, wedle którego żołnierz używa Broni wonczas, gdy Bronia się nie broni, gdy Bronia skończy 18 lat i gdy mamy nie ma w domu. Żołnierze WOT dostają broń do ręki na czas przysięgi, a potem? Udają się do domu, by miast broni używać Broni, jakkolwiek Ona ma na imię. Czyż nie? Innym razem podam inne punkty Regulaminu typu: "Co żołnierz ma w spodniach?". Odpowiedź: Żołnierz w spodniach ma dwa lata chodzić.


#wyborca

  2018-04-23

A znasz to Romanie. - Co to za chłop który w wojsku nie był? - Mądry. Widziałem zdjęcia z tej imrezy w Moragu (polecam) i w końcu przekonałem się do WOT. Gruby, chudy, mały, wysoki, garbaty, powykrzywiany, zasmarkany, i te twarze nieskażone głebszą releksją. Wojsko Antoniego to broń psychologiczna w czystej postaci. Zabiją wrogów ojczyzny śmiechem. 


#Roman

  2018-04-24

Do wyborca: no cóż, zapewne nalezysz do mądrych, zatem niewyszkolonych w orientacji terenowej, przewidywaniu skutków działania swego, jako żołnierza, chodzisz z rękami w kieszeniach a może tupiesz (będąc tuptusiem w ONR, czy innej Młodzieży Wszechpolskiej). Dwa lata spędzone przeze mnie w zasadniczej służbie wojskowej nauczyły mnie wiele, lecz nigdy dekowania się na tyłach. A propos: wedle Regulaminu dawnego wartownik to taka menda, oparta o ścianę i czekająca na zmianę. O czym myśli wartowni? Otóz: stoui na warcie i myśli uparcie co lepsze, dzieweczka, czy żarcie. Dodam, że służyłem w wojsku jeszcze za Marszałka Spychalskiego, gdy obowiązywał jeszcze tzw pruski reżim. Ratowaliśmy się humorem, tym zwięzłym, żołnierskim.


#Roman

  2018-04-24

Do wyborca i innych: przepraszam za tzw literówki w mym tekście. To mi się zdarza.


#wyborca

  2018-04-24

Za literówki Romanie nie przepraszaj, ale przypuszczenie że jestem tuptusiem z onr czy mw. To już gorzej człowieka nie można obrazić :) Tylko jedna rzecz mi nie pasuje, rezim pruski, no raczej chyba ruski. W Prusach szanowało się żołnierza, a u ruskich nie, bo u nich tego dużo. 
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Kabaret Koń Polski

  Pozostało7 dni

  Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


  Bartosz Furman dla chorej Liwii

  Pozostało9 dni

  W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


  Pierniki i marcepany

  Pozostało18 dni

  Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...