8 grudnia 2019 Marii, Światozara, Makarego

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

Ponad tydzień temu, 2019-11-26

Zwolenników i sympatyków zapraszamy do udziału w "prawyborach" kandydata Konfederacji na Prezydenta RP - 07.12.2019. Jak wziąć udział w prawyborach - kontakt 796 030 422.

#won z eksptremą

Strata czasu metalnie stary dziadygo

#rozśmieszony

Gdzie jest ta "eksptrema"? Jeszcze nie ma mrozu a już palce zgrabiały, czy może w szkołę kamieniami się rzucało? 

#mój jeden paluch to twoje dwa

Ponad tydzień temu, 2019-11-27

A słyszałeś barania łąko co to literówka? W "metalnie" już tego ślepoto nie zauważyłeś.

#Rolnik

Ponad tydzień temu, 2019-11-28

@,,mój jeden..,,.Nie mówi sie ,,literówka,, tylko ,,litrówka,,A metalnie czyli żelaźnie,czyli twardo.Jesteś rozgarnięty jak kupa gnoju na polu.

#piszesz chłopek bądż co

A to te kupy na polu to twoje. Układaj je porządnie bo do wiosny wyschcnie i straci na wartości. Ja tam takie kupy trzęsę na widłach a rozgarniam wiatr we włosach dziewczyny na traktorze.

#Marek Chrapan

Wstąp do Ruchu Narodowego, a będziesz w Konfederacji!          https://ruchnarodowy.net/wstap/?fbclid=IwAR2pU3tbe... skontaktuj się - 796 030 422

#ja pier do lę takie towarzysto

Gołodoopki hop do kupki. Co z was każdy z osobna sobą reprezentuje. Co jeden to większy oszołom.

#bogdan dziaslo

onz wystapil o delegalizacje onr 

#KeslarInsinny

Tydzień temu, 2019-11-30

Hello. And Bye.
#BEREK

6 dni temu, 2019-12-02

. Keslar nsinny < Brawo ! Pojawił się wsród oszołomskich komentarzy kompletny idiota. Nie chory psychicznie , ale wyuczony w języku żabek akwaryjnych. Pisze odważnie i wzniośle. Czekajmy na dłuższe występy tego nowicjusza. Chrapan odpowiadaj jak myślisz.

#dwa ognie

5 dni temu, 2019-12-02

Goń się berek!

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Przypominamy o wystawie

Pozostało1 dzień

Piotr Adamczyk dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku zaprasza na otwarcie wystawy...

Zbiórka krwi - każdy może wziąć udział

Pozostało1 dzień

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od...

Pierniki i marcepany

Pozostało2 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...