11 sierpnia 2020 Klary, Zuzanny, Lecha

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Towarzyskie
#wyborca

  2018-05-24

SPOTYKAMY SIĘ DZISIAJ W CZWARTEK 24.05 POD AMBASADĄ STANÓW ZJEDNOCZONYCH ABY ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO USTAWIE 447! Aleje Ujazdowskie 29/31. Dotychczas ani polski rząd, ani polskie i polskojęzyczne media nie wykazały żadnego zainteresowania Ustawą 447. My, jako społeczeństwo, musimy się zatem o to upomnieć! Że też ja muszę o wszystkim pamiętać. Aaa...Obuwie z gumowymi podeszwami wskazane, synoptycy zapowiadają burze z piorunami. To tup tup.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Jak śmiesz zaliczać się do rodziny Polaków jeżeli głosisz poglądy , które są szkodliwe dla Polski ? Kaczyński twój idol wyprowadza z UE , a  ty jego rozumiesz ? DEBILEM jesteś ( to stan umysłu ). Polska samodzielna i samowystarczająca w XXI wieku ! Polska od morza do morza ! Hasła wstydliwe dla ludzi myślących. Polska w przededniu głębokiego kryzysu gospodarczego rozwija się przy pomocy propagandowej tuby Kurskiego ( głupi lud wszystko kupi ). Holecka za głoszenie nie swoich poglądów otrzymuje 40 tys zł miesięcznie. 2 mld zł dla TVP dla takich jak ona. Respiratorów brak , a służba zdrowia pada na twarz . Państwo chorego Kaczyńskiego musi upaść. A debile realizujące jego pomysły poniosą odpowiedzialność . Macierewicz stanie przed sądem i opowie jak z Kaczyńskim walczyli z komuną , która ich pobłażliwie traktowała.


#optymista

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Do tej pory traktowałem Cię pobłażliwie sadząc, że jesteś przypadkiem lekkiego upośledzenia. Ale jak widać, twój przypadek jest poważniejszym, więc dalsze dywagacje z Tobą jest zwykłą stratą czasu, który można spożytkować inaczej. Żegnaj więc pomyleńcze i uważaj, by się zbytnio nie podniecać, bo to bywa szkodliwe dla zdrowia.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Jako kontynuator oddziałów Kiszczaka do zwalczania przeciwników władzy zadanie swoje wykonujesz doskonale. Posiadasz wiedzę szczątkową lub hasłową i uniemożliwiasz ludziom normalnym wypowiadać swojego poglądu . Posiadasz nabyte umiejętności zastraszania przeciwnika w sytuacjach trudnych W sytuacjach krańcowych możesz być wykorzystany do walki wręcz , aż do ostatniej kropli krwi.Takie szkolenie przechodzą ludzie , którzy ,,zaciągają się na służbę dla partii rządzącej ". Nie pojmują jeszcze , że ta słuzba jest okresowa i po zmianie rządu musi opuścić miejsce  dla kolejnego ,, nieświadomego ". Przyciąga płaca. Zacznij uczestniczyć w polemikach po zdobyciu pogłębionej wiedzy historycznej. Kursy licencjackie to za mało.


#Mąż wróżki

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Jednak są w Moim Pasłęku ludzie mądrzy .I nie mam tu na myśli ,,optymisty,,Osobnikowi temu zabrałbym ,,opty,, i zostawiłbym  tylko ,,mist,,I nie chodzi tu o angielską mgłę,ale to co znaczy w j.niemieckim.Ma ten osobnik kursy licencjackie to prawda,ale tańca i nie wiem czy towarzyskiego..Myślę też,że dokształca się zdalnie słuchając radyjka niby ,,faceta,, w czarnej sukience.Pan Prezydent Trzaskowski przywróci Polskę do normalności.Pozdrowionka wizjonerze od normalnych Polaków.


#komuna wróciła

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

 

Zatrzymali niewidomego mężczyznę i wywieźli do Grodziska.

     Pan Damian: – Zerwali mi saszetkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Zaczęli przeszukiwać. Wiele razy usłyszałem, że nie jestem niewidomy, bo widzieli, że obsługuje glukometr oraz telefon. Swoją drogą te dwa przedmioty mają oprzyrządowania dla niewidzących i też zostały mi zabrane. Zostałem wywieziony z paroma osobami, również protestującymi, do Grodziska Mazowieckiego pod Warszawę. Nie znam tych terenów. Jedynie ja spośród osób z radiowozu nie miałem kajdanek. Czemu? Bo niewidomy nie ucieknie, tak usłyszałem. 

Na komendzie spędził kilka godzin. W kolejce, wśród innych zatrzymanych. Dostał mandat za „tworzenie zagrożenia dla życia i zdrowia”, którego nie przyjął. Sprawa zostanie teraz przekazana do sądu i sanepidu.

Według jego relacji policji nie interesowało, jak wróci do Warszawy. – Gdyby nie dobrowolna pomoc nieznanego człowieka, nie wiem, jak wróciłbym sam do domu.


#rozśmieszony

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Wróżka wysłała męża, zamiast sama obwieścić przyszłość? "Pan Prezydent Trzaskowski" dostatecznie już zasmrodził Warszawę, teraz chce zalać gówniszczem całą Polskę?


#Mąż wróżki

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Rozśmieszony zluzuj majty bo ci żyłka pierdząca pęknie.Ze smrodem to masz rację,ale wali nim z Żoliborza.No i gdyby kurdupel miał żonę to sperma nie cisnęłaby temu osobnikowi na mózg, a raczej na koci móżdzek.


#też wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Prezydent w naszym kochanym kraju bez zaplecza politycznego w Sejmie może tylko obiecywać.Właśnie tylko to potrafi wspomniany wyżej p.Trzaskowski. Czekam na wyznaczenie daty wyborów i pierwsze wystąpienie tego pana. Kto go zastąpi gdy notowania będą w okolicy zera? 


#Mąż wróżki

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Prezydent ma reprezentować wszystkich Polaków i ma być Naszym prezydentem,a nie tylko jednej partii.Przecież ten obecny to nawet jak chce puścić bąka to musi mieć zdodę właściciela kota.


#xyz

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

A jakie zaplecze w parlamenncie miał kaczor mlodszy jak preziem zostawał?


#też wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-19

Prezydent ma określone poglądy i program  który przedstawił wyborcom w czasie kampani. Słowa, że jest Prezydentem wszystkich to taki slogan wyborczy. W chwili gdy L. Kaczyński obejmował w grudniu 2005 roku urząd Prezydenta w Sejmie większość parlamentarną tworzyło PIS, Samoobrona i LPR.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Zaplecze polityczne, to partia. Tylko Hołownia występuje jako bezpartyjny. Może skończyć jak Kukiz , ale nie musi. Przeczytałem o związkach Morawieckiego i Hołowni z Sorosem . OHO! To już coś. Tam śmietanka naszej głównej inteligencji żydowskiego pochodzenia. Moja wizja tak wysoko nie sięga. Załamane zostały również moje przewidywania odnośnie rozległości i obszaru złodziejstwa oraz korupcji nie tylko politycznej. Gliński - profesor , a ile pieniędzy wydawał na Rydzyka, Macierewicza , braci  Szumowskich itd Chyba drukarnia nie zdoła zapewnić banknotów na tak hojne rozdawnictwo. Karty do głosownia , zakupy dla służby zdrowia. Początek wojny o media , wojna o Sąd Najwyższy i powszechna drożyzna. Początek prawdziwego kryzysu Państwa. Amen


#opamiętaj się

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Dlaczego na końcu swoich pesemistycznych wizji piszesz słowo AMEN czyli w tłumaczeniu niech tak będzie lub niech się stanie. Życzysz źle Ojczyźnie?


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Jestem katolikiem i każdą myśl kończę - Amen. Mozna tego słowa użyć również w innych konfiguracjach np przepadł na amen itd Moim życzeniem jest aby nie został wybrany DUDA na prezydenta , bo pognębi Polskę na AMEN.. Żuliki rządzą krajem od lat. Myślałem , że zgraja ,,tuskowców " nakradła wystarczająco , ale przyszła do władzy ŻULIA i ta dopiero wyrabia halucynacje w biały dzień. Nazwali się PIS i doją ( tak  śpiewał DUDA - Ojczyznę dojną racz nam dać Panie ! Dopasował hasło do poczynań. Miernota wyjechała do Brukseli , bez znajomości ,,cudzych "języków i doją . A w kraju ? Kto i kiedy ich rozliczy ? Nawet pracujący dla idei wyciągnął ze szpitala 400 tys a Srebrna też do rozliczenia . Wszędzie  nakradli na Amen


#straszne to

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Zgroza! jak wrogowie Polski namącili w głowach niektórym ludziom.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Straszne to , jak wrogowie Polski w ciągu 5 lat rządzenia okradli , otumanili , ogłupili połowę populacji Narodu Polskiego . Grabią ogromne pieniądze za pomocą różnych organizacji powołanych dla tego celu np Narodowy Fundusz i setki nazw szczegółowych. Z tych funduszy wypływają pieniądze wypracowane przez ,,ciemny lud" i bawi się nimi klasa panująca. Oficjalnie! Przypuszczam , że tylko tacy ludzie jak ,,optymista " itp nie chcą przyjąć do wiadomości , kto jest prawdziwym wrogiem Polski. Nie Rosja , która ma problemy swoje. Prawdziwy wróg Polski jest wewnątrz naszej Ojczyzny. To ustrój partyjny i partyjniactwo demoluje moralne i społeczne skutki rozwoju kraju . Ciemnota pracuje i cieszy się z każdego grosza 500+ a cwaniaki , nieuki , miernota zawodowa idzie do władzy poprzez listy wyborcze i rządzi korzystając z dobrodziejstw władzy. Tutaj wrogowie! Amen


#znudzony

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Nie odpowiadajcie temu wizjonerowi na jego dyrdymały, bo to go nakręca jeszcze bardziej i zamęczy tu nas wszystkich. Popisze, popisze i przestanie z braku odzewu.


#Taka prawda

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Dyrdymały to piszą ludzie twojego pokroju,,znudzony,,.Dlaczego ty się prawdy boisz?A wizjoner nic nie zmyśla,taka jest prawda.


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-20

Widzisz znudzony. Chłopina ma alergię na rządzących i PIS. Nie zdaje sobie sprawy że ten stan rzeczy będzie jeszcze trochę trwał. Ciekawe czy go naipierw własny jad zeżre czy nastąpi zmiana rządzących. Obstawiam pierwszy wariant. Tak na koniec. Jak musiał nakłamać ze słowem amen. Z ostatnich kilkunastu wpisów dopiero na zwróconą uwagę ostatnie trzy tak zakończył. Nawet chłopina kłamać nie potrawi. Tego w mediach nie wyczytał.Biedak i tyle. 


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-21

Jest w tej polemicznej debacie jakaś GNIDA , która dyskusję zamyka jednym zdaniem. Nawet ambicji nie ma , aby poczytać w wikipedii , że słowo ,,amen"używane jest powszechnie jako zwrot ,,niech tak będzie ". O moje zdrowie nie musisz się martwić , bo ja piszę teksty , które dostępne są powszechnie. Treści ,które przekazuję powinny być analizowane w szkołach podczas lekcji wychowawczych od najmłodszych lat. Zaniedbania doprowadziły do takich sytuacji , że w przestrzeni publicznej pojawiło się mnóstwo GNID , które niszczą tkankę zdrowomyślącej młodzieży. GNIDY nie zauważają , że coraz więcej młodzieży kształci się poza granicami kraju , bo poziom wiedzy uzyskiwanej w kraju jest beznadziejny.Dotyczy wiedzy ogólnej , bo specjaliści są w cenie . Ale Misiewicz po szkole o Rydzyka zarządza najnowocześniejszą firmą informatyczną G5.A politolodzy , to głowni specjaliści od wszystkiego , podobnie historycy , ostatnio lekarzom spodobało się pałętać w polityce.Spodobały się im również organizacje przykościelne jak Opus Dei,Ordo luris, Zakon maltański itp Są tam znane ,,figury"


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-21

Rozumiem że obelgi i wyzwiska,którymi obdarzasz przeciwników w tej niby dyskusji, są u Ciebie na porządku dziennym. Co do słowa amen to weź się chłopie ogarnij i przeczytaj swój wczorajszy wpis  z godz. 8,52 i komentarz poniżej. Połącz te dwa fakty i odnieś się do tego co napisałeś powyżej wełniana istoto. Niby jesteś taki mądry, oczytany a tu taki bylejaki w/g Ciebie Misiewicz na takim stanowisku! Jak tu żyć p.Premierze? Kto to powiedział?? Miłego dnia.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-21

Żadnych obelg nie rzucam przeciwko tym , którzy potrafią odniesć się do tresci które prezentuję. Odnoszę się do GNIDY , która zawsze będzią GNIDĄ inaczej szkodnikiem.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Trochę optymizmu z samego rana otrzymałem od informacji , że spada poparcie dla DUDY. No Szumowski i Misiewicz oraz IIIpr radiowy nie przechodzą obok nas. A już byłem w strachu , że po wygranej Dudy będę zmuszony do zaprzestania działań w sferze prezentowania swoich poglądów. Gnidy i debile opanują stanowiska kierownicze i wprowadzą reżim ,, białorusko- ruski " w mediach. Blady strach wśród PISowców będzie trzymał ich w napięciu do chwili ogłoszenia wyborów. Nad głowami wisi hasło : rozliczyć 5-letni okres rządów z legalnej kradzieży majątku narodowego ( im się należało ). Wykorzystując dobrodziejstwo w postaci 500 + zastosowali masowe rozdawnictwo ,,swoim" apanaży.Karczewski i Kuchciński pilnowali tego biznesu nawet z powietrza. Szumowina , która pokazała jak głęboko sięgali po kasę spowodowała , że naród ogłupiany przez poddanych Kurskiego przejrzał na oczy. Amen


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Gnida jest jajem wszy i nie jest szkodnikiem. Wizjoner, dopuki nie pełni żadnych fukcji, jest właśnie takim jajem, nieszkodliwy. Chyba że się wykluje, obejmie jakieś stanowisko i będzie wszą, pasożytem. Ale chyba wcześniej ten jad i żółć swoje robią.


#wesołek

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Powiedz ,,śmieszku,, o jakie tobie chodzi ,,puki,,?No i bardzo tobie współczuję ,zapewne niemiłych doświadczeń z wszami i gnidami.Proponuję też,żebyś na nogawki od spodni założył gumki.Bo jak to twoje robactwo rozejdzie się po świecie to spotka nas jeszcze gorsza zaraza niż końwirus.

Przerabialiśmy już ,,kryształowego Mariana,, teraz mamy ,,nieskazitelnego Łukasza,, i Kazika co zatrząsł calym Pissem.Jest wesoło,prawie jak na Białorusi.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Obydwa wpisy dokonała GNIDA . Nie będę odpowiadał. Czekam na komentarz DEBILA


#rymło mi się

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Wizjoner i wesołek w jednym żyli domku. Jeden ciężko się rodził i doznał ułomku. Ułomku na umyśle, który mu szwankuje, drugi nie jest mądrzejszy, lecz durnia ratuje. Obaj strzygą uszami. gdzie totalnych wycie i kiedy ich idole będą przy korycie. Tak to złodzieje mogą złapać ich swą wędą,  że ci im będą klaskać, gdy ich skubać będą.


#wizjoner

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Ale tu się wizjonerów napłodziło.


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Wesołku, dzięki za zwrócenie na błąd,moje roztargnienie. Miłego wieczoru.


#No i co

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-05-22

Oda do Rympałka(ten co rymuje na pałę)

 

Rympałek,mała głowa,

Wybrał się do Kocborowa.

W Kocborowie władza ludzi przetrzymuje,

Głównie takich co rozumu brakuje.

Są tam też pissmaki,niedorajdy,

Jakieś śmieszki, optymisty,no ciamajdy.

Raptem,Witaj Mamo, Witaj Tato,mówi uniżony,

Lecz w odpowiedzi słyszy tylko-pochwaLony.

I Rympałek pusta, mała pała,

Zajął pokój obok, jako zakała.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności