27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

Miesiąc temu

Samorzutnie powstało kilka "Klubów KONFEDERACJI" - organizowanych przez sympatyków nie chcących się przyłączyć do którejś z partii tworzących konfederację. W Elblągu też powstał takim klub, w Pasłęku też są sympatycy, dlaczego od czasu do czasu nie spotkać się i porozmawiać? https://konfederacja.pl/kluby/

#MarekChrapan

Miesiąc temu

05.09.2020 o godz. 11,00 w Hotelu Elbląg spotkanie z posłem Konfederacji Krystianem Kamińskim. Wstęp wolny

Był w Pasłęku Klub Sympatyków PiS ale Sadowski zaczął go zwalczać, gdy ten klub zaczął mu wytykać lenistwo i nieróbstwo. Ciekawe jak będzie z Klubem Konfederacji.

#Taka prawda

Miesiąc temu

Będzie to samo.O kant d...py to rozbić.

#Marek Chrapan

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-03

Już za dwa dni spotkanie z Posłem Konfederacji Krystianem Kamińskim.

#Nie osioł

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-06

Spotkanie z osłem minęło w spokojnej oślej atmosferze.

#Osioł

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-07

O czym poinformował Państwa osioł, używający dla zmyłki ksywy "nie osioł".

#Osioł

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-07

Witam w stadzie wszystkich osłów.

#olgushaStell

Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Hello. And Bye. VeronaStell
#Marek Chrapan

Ponad tydzień temu, 2020-09-16

Podpisz petycję przeciw ustawie : https://5przeciwrolnikom.pl

#optymista

Ponad tydzień temu, 2020-09-16

Każdy Polak, któremu dobro Polaków i Polski leży na sercu, powinien tę, lub podobną petycję podpisać, kierując się nie tylko sercem ale i rozumem. Choć od lat głosuje na PiS, ten projekt jest dla mnie szokiem. Jest szkodliwy,dla ludzi pracujących i płacących podatki do wspólnej, narodowej, państwowej kasy.

#Normalny

Ponad tydzień temu, 2020-09-17

Tylko ślepy optymista może głsować na PiS.Bo normalny człowiek napewno nie.

#Burek chau chau

Nic nie podpiszę.

#xyz

Twoja kamaryla sowiecki sierżancie dała wczoraj popis w sejmie.

#rozśmieszony

@Normalny - To tylko Tobie wydaje się, że jesteś normalny. Tak jak każdemu wariatowi wydaje się, że nie jest wariatem.

#Normalny

Ale ty ,,rozśmieszony,, jesteś mądry.Ty chyba nawet Gimnazjum Salezjańskie skończyłeś?

#rozśmieszony

No widzisz chłopie, sam przyznajesz, że jestem mądry. Ciepło, ciepło, idź tak dalej, to może i Ty zmądrzejesz.

#Normalny

Ponad tydzień temu, 2020-09-18

Masz wysokie wykształcenie,rozśmieszony-gimnazjum.Napewno też jesteś chamem i typowym katolikiem,który dostaje ekstazy jak obraża innego człowieka.

#rozśmieszony

Widzę,że się rozkręcasz niby "Normalny". To nic, że widząc swoją ułomność umysłową, zaczynasz mądrzejszych od Ciebie po chamsku obrażać, co ci wspaniałomyślnie wybaczam, jak na chrześcijanina przystało. Bo widzisz, ja Ciebie nie obrażam, tylko oceniam Cię na podstawie Twoich słów, które tu wypisujesz. Ale nic to, jak mawiał pan Wołodyjowski, grunt że pisząc, nawet głupoty jednak się rozwijasz, bo zmuszasz swój mózg do pracy. Więc pisz dalej, zawszeć to jakaś korzyść dla Ciebie z tego wyniknie. Do następnego Twego wpisu - pa.

#Normalny

Jeżeli ,,optymistę,, obraziłem swoim wpisem to Go przepraszam.Bo Ciebie w żadnym słowie nie obraziłem,tylko wydałem swoją opinię czytajac Twoją ,,zaczepkę,,.To C**a.

#FehuginnStell

3 dni temu, 2020-09-24

Hello. And Bye. juvenileStell

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności