FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2017-12-17

Elbląg Brama Targowa godz. 18,00 organizuje się Marsz ku Pamięci Ofiar Grudnia 1970. Zapraszają organizatorzy.


#Marek Chrapan

  2017-12-18

Do udzxiału w Marszu nie zaprasza się byłych UBowców (SB, ORMO, ZOMO, MO, WSW i innych WSIoków jak również  żydokomuchów z POlszewii, ZSL, KODorastów i inny "nowoczesnych" chodzących czy piszących się "razem".


#Gwiazdy PiS

  2017-12-18

Chrapan, tępy zlewie - zapomniałeś dodać: Nie zaprasza się tow. Jana Pietrzaka, tow. Marcina Wolskiego (I Sekr. KZ PZPR w Radiokomitecie), tow. Katarzynę Łaniewską, tow. prok. Stanisława Piotrowicza, tow. prok. Andrzeja Kryże, tow. Wojciecha Jasińskiego, tow. Karola Karskiego, tow. Andrzeja Aumillera, tow. Annę Kalata, tow. Zigniewa Graczyka, tow. Marka Grabowskiego, tow. Ewę Sowińską, tow. Krzysztofa Zarębę, tow. Bogdana Socha - i wielu innych (prosimy o wybaczenie, że zapomnieliśmy) - i innych "gwiazd PiS"...


#pamiętam

  2017-12-18

O najważniejszym towarzyszu zapomniałeś- Marek Król-sekratarz kC PZPR


#Armia Czerwona

  2017-12-18

Ciekawe czy będzie ten bardzo aktywny poseł, który siedzi bezpośrednio za Kaczyńskim w ławach sejmowych. 


#jeszcze lepsza zmiana

  2017-12-18

Zaskakująca deklaracja marszałka Senatu. Stanisław Karczewski powiedział, że Beata Szydło raczej nie zostanie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy. Bo jej ambicje są znaczenie wyższe. "Beata Szydło w przyszłości może zostać kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Polski lub może wrócić na urząd premiera" - wyjaśnił

 

 

Znów koorwy grają ludżmi jak pionkami. Ciekawe co na takie dictum nowy premier Morawiecki i stary prezydent Duda.


#Marek Chrapan

  2017-12-18

A to znowu ki diocheł z czerwonymi różkami się wtrącił nawet bez nicka? Dla czerwonych diochłow podobnbie jak pająków i innych czerwonych insektów WSTĘPNA MARSZ ZAKAZANY!


#Armia Czerwona

  2017-12-18

 

W konce koncow my wsiegda wmiestie, towariszcz serżant 

 


#zapytywuje

  2017-12-18

Naszego fajtłapę za wczesnie wywalili z wojska. Mała chwila a w 70-tym tez moglby sie ze swoim kałachem postarac...a tak rdzewieje mu do dzis a przypał tylko złomem straszy. Mialby niezlego partnera, tego z elblaskiej niby-opozycji co to niby byl ale ze wstretem i pozorowal swoje ruchy. W ktorym roku ciebie baszmaku wywalili z sierżanckiej zupy, darmozjadzie?


#gazeta polska

  2017-12-18

chrapanie ,czy posel krasulski moze przyjsc ? 


Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".


#swoim można więcej

  2017-12-19

Cały czas pitolą pisiacy o resortowych dzieciach a co robia ich dzieci?.....

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w Małopolsce pięć osób. Chodzi o prezesa dużego inwestora na rynku nieruchomości, prezesa spółki Małopolskie Dworce Autobusowe, wiceprezesa zarządu małopolskiej fundacji i biznesmena z branży budowlanej. Jednym z zatrzymanych jest wiceprezes fundacji Grzegorz Kogut, syn senatora PiS. Agenci CBA prowadzą przeszukania m.in. w domu Stanisława Koguta

\

.


#jeszcze lepsza zmiana

  2017-12-19

W sumie przeszukania trwają w ponad 40 miejscach.

Centralne Biuro Antykorupcyjne od ponad roku badało związki biznesu i polityki w Małopolsce. Zatrzymane osoby - zdaniem CBA - powinny odpowiadać za dawanie łapówek osobom pełniącym funkcje publiczne, powoływanie się na wpływy w instytucjach państwowych i samorządowych, a także podejmowaniu się pośrednictwa w załatwianiu różnych spraw.

Na razie Centralne Biuro antykorupcyjne nie chce ujawniać szczegółów procederu. Wiadomo jedynie, że poza synem senatora, w ręce agentów wpadł również prezes potężnego inwestora na rynku nieruchomości prezes Małopolskich Dworców Autobusowych i jeden z biznesmenów. Na tych zatrzymaniach może się jednak nie skończyć. 


#hieny sie zagryzaja

  2017-12-19

A taki ladny ma życiorys!

 

Senator Stanisław Kogut może zostać zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze! Prokuratura jeszcze dziś wnioskować będzie o uchylenie mu immunitetu. Z informacji, do których dotarł portal wPolityce.pl wynika, że sam senator mógł przyjmować łapówki, a dowody zdobyte przez agentów poprzez działania operacyjne są bardzo mocne. CBA dysponować ma nagraniami i innymi dowodami, z których ma wprost wynikać, że prominentny senator PiS przyjmuje korzyści majątkowe.


#wyborca

  2017-12-19

Pewnie dlatego Mateusz szybciej wrócił z Brukseli. Pisomafia naradzała się na Nowogrodzkiej co z tym fantem ma zrobć. Wszystkich nazwać złodziejami i samemu kraść. Finansistów nazwać banksterami, a z Mateuszka zrobić premiera. Za czasów Morawieckiego to WBK był liderem rynku kredytów we frankach. A jak brzmiao jedno ze sztandarowych haseł wyborczych Dudy i pisu - pomoc frankowiczom hehe. Himalaje hiopkryzji. Ale Katopolakom to pasuje, gdyż idealnie wPISuje się w tożsamość NARODOWĄ. 


#wyborca

  2017-12-19

A ten marsz już sie odbył? A dokąd oni maszerują, do Gdańska? To może jeszcze do nich dołączę jak są w drodze. 


#ab

  2017-12-19

Wyborco,zasugerujesz w końcu jakąś alternatywę czy będziesz tylko krytykował i pluł jadem? Co w zamian Pis-u?


#gazeta polska

  2017-12-19

sam pomysl co w zamian 


#grab

  2017-12-19

Oto nędza moralna pasłęckich przeciwników PiS-u. Media podają, że senator z ramienia PiS jest zamieszany w korupcję a CBA pod rządami PiS-u nie zwraca uwagi na barwę partyjną senatora, tylko robi swoje. Jeśli porównać, choćby na przykładzie Amber Gold, działania służb specjalnych pod rządami PO, gdzie nie śpieszono się do działania, jeśli w przestępczej firmie pracował syn premiera to widać wyraźną różnicę na korzyść PiS. No ale w Pasłęku dla niektórych to źle świadczy o PiS. Czy można takich ludzi traktować poważnie?


#gazeta polska

  2017-12-19

grabie , przeciez bzdury piszesz


#brawo PiS

  2017-12-19

totalna opozycja zgłupiała z tęsknoty za żlobem. 


#ale

  2017-12-19

Admin skasował wpisy.


#prorok

  2017-12-19

Totalna opozycja głupia była, jest i będzie do swego niesławnego konca.


#Marek Chrapan

  2017-12-19

Marsz się odbył z "silną" reprezentacją Pasłęka w osobach V-ce Wojewody - przemawiającego, a nawet po raz chyba pierwszy - Burmistrza składającego kwiaty, ( Wybory za pasem) nie wiem czy są oni tu gdzieś (jeszcze nie przeglądałem zdjęć) - http://www.elblag.net/artykuly/elblazanie-pamietaj...


#jeszcze lepsza zmiana

  2017-12-20

Aleś ty grab idiota. Zestarzałeś sie a nic nie zmądrzałeś. Jak mozna porównywac AMBER GOLG gdzie każdy sam zanosił kase do zlodziejstwa na styku panstwo = prywata.

Czemu nie napiszesz o przekrętach SKOKOW? Durne PO wsadziło je na siłę do KNNF i teraz wszyscy placimy za ich przekrety. Niechby padały a wyborcy pisuaru z pustymi kwitami latali za Biereckim.

A Zając nie podejrany ale ma postawiony zarzut.
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


  Zaproszenie na jasełka

  Pozostało1 dzień

  Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


  Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...