21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym, system 3/1

Ogłoszenie zostało dodane - 2022-01-21
0

biuro@btco.pl

601392821

Oferujemy:

-Umowa o pracę System 3/1 Baza w Elblągu

-Praca na trasach Europy Zachodniej

-Wynagrodzenie 7000 zł netto (na rękę) / system 3/1

Wymagamy:

-Prawo jazdy C+E,

-świadectwo kwalifikacji zawodowych

-5 lat doświadczenia

-Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

-Karta kierowcy

-Samodzielność oraz umiejętność planowania czasu pracy

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem

-Dbałość o przewożony towar

-Nadzór podczas załadunku i rozładunku

-Rozliczanie się z dokumentacji

-Dbałość o powierzony sprzęt pod względem technicznym i czystości

-Zatrudnienie od połowy lutego 2022

-Ciągnik siodłowy MAN TGX z naczepą kogel firanka

Mile widziane CV. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@btco.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu
kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk