Reklama Heops

OFERTA PRACY

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2022-05-18
0

0P303@stacjabp.pl

664165442

Stacja Paliw BP Amazonka w Pasłęku szuka chętnych osób do pracy na stanowisko

sprzedawcy

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu sklepowego

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

- osiąganie celów sprzedażowych

- przyjmowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi procedurami

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

- umowę o pracę na pełny etat

- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na osiąganych wynikach

- elastyczny czas pracy

- profesjonalne szkolenia

- możliwość rozwoju i awansu

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- nastawienie na wynik i realizację celów

Szczegółowe informację  dostępne pod nr telefonu 664165442 ,

emeil – 0P303@stacjabp.pl

lub osobiście na stacji paliw w Pasłęku ul. Rzeczna 30

kocham jarka
Żwirownia 1140 px