3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

Oferta pracy: Doradca ds. relacji z dostawcami (mleka)

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2022-06-13

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG, wchodzącej  w skład międzynarodowej Grupy poszukuje osoby na  stanowisko:

Doradca ds. relacji z dostawcami (mleka)

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki :

- kontrola i audytowanie gospodarstw rolnych,

- doradztwo w zakresie produkcji mleka na gospodarstwie,

- bieżące monitorowanie jakości pozyskiwanego mleka od producentów mleka,

- utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami mleka do Sery ICC Pasłęk

- nawiązywanie nowych relacji biznesowych z producentami mleka w regionie

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane - zootechnika

- umiejętności organizacyjne, dokładność, sumienność, systematyczność, rzetelność,

- umiejętność nawiązywania kontaktów z producentami rolnymi,

- zdolność do samodzielnego działania

  Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie plus premię roczną uzależnioną od osiąganych wyników

- możliwość rozwoju zawodowego oraz dofinansowanie szkoleń

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłym i dobrze zorganizowanym zespole

- pakiet benefitów: dofinansowanie wypoczynku, prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki zakładowe, spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk sp. z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

w terminie do 30 czerwca 2022r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

kocham jarka
Żwirownia 1140 px