18 października 2019 Juliana, Lukasza

Oferta pracy: LABORANT

Ogłoszenie zostało dodane - Dwa tygodznie temu, 2019-10-03

BARTEX Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni pracownika na stanowisko:

 LABORANT

Zadania:

- przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego

- pobieranie próbek surowców i produktu gotowego

- przygotowywanie próbek dla klientów

- wykonywanie analiz laboratoryjnych

- opracowywanie atestów jakościowych oraz innej dokumentacji laboratoryjnej

- współtworzenie dokumentacji jakościowej

- współpraca z działem produkcji, handlu i exportu

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- mile widziane ukończone kierunki chemiczne (biologiczne)

- obsługa komputera (pakiet ms office)

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- aktualne badania sanitarne

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w ambitnym i zgranym zespole

- możliwość doskonalenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres Spółki lub mail: laboratorium@bart-ex.pl

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez BARTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku przy ul. Dworcowej 4a na potrzeby procesu rekrutacji.

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało2 dni

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało18 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...

Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza