21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Oferta pracy: LABORANT/LABORANTKA

Ogłoszenie zostało dodane - 2022-01-17
0

praca@stolicasera.pl

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej  w skład międzynarodowej grupy

poszukuje osoby na  stanowisko:

LABORANT/LABORANTKA

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki :

- Samodzielne pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych

- Kontrola jakości produktów i procesów produkcyjnych

- Prowadzenie badań laboratoryjnych produktów i surowców

- Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Oczekiwania:

- Wykształcenie średnie / wyższe (technologia żywności, mikrobiologia, zootechnika, ochrona środowiska, weterynaria, chemia)

- Zdolności analityczne, sumienność, dokładność

- Język angielski w stopniu komunikatywnym

  Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe + premia

- Szkolenie przygotowujące do pracy

- Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14–400 Pasłęk

w terminie do 15 lutego 2022r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

kocham jarka
Żwirownia 1140 px