28 stycznia 2022 Walerego, Radomira, Tomasza
Reklama Heops

Oferta pracy - MISTRZ PRODUKCJI

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 mieiące temu, 2021-11-26

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG, wchodzącej  w skład międzynarodowej Grupy

poszukuje osoby na  stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki :

  • odpowiada za realizację planu produkcyjnego
  • odpowiada za czystość i jakość wykonywanych prac na wydziale,
  • koordynuje aspekty organizacyjne, sprawuje nadzór nad pracą podległego personelu, służy pomocą merytoryczną,
  • prowadzi codzienne rozliczenia produkcji, tworzy zlecenia produkcyjne w systemie informatycznym,
  • współpracuje z wydziałami pomocniczymi: utrzymaniem ruchu, jakości, handlu, laboratorium, magazynem

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane technologia żywności i żywienie człowieka – specjalizacja mleczarska
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. A2),
  • umiejętności organizacyjne, dokładność, sumienność, systematyczność, rzetelność,
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista
  • znajomości MS OFFICE (Word, Excel, Power Point),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premię roczną uzależnioną od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dofinansowanie szkoleń
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłym i dobrze zorganizowanym zespole
  • pakiet benefitów: dofinansowanie wypoczynku, prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki zakładowe, spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk sp. z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

w terminie do 25 grudnia 2021r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

kocham jarka
nasza