17 sierpnia 2022 Zanny, Mirona, Jacka
Reklama Heops

Oferta pracy - Operator bobiniarek folii i laminatora

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2022-07-14
0


KRAM Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierzgoniu, jako producent opakowań papierowych i kartonowych dedykowanych dla branży spożywczej, ze względu na dynamiczny rozwój rynku opakowań poszukuje osób na stanowisko:

Operator bobiniarek folii i laminatora

MIEJSCE PRACY:

- Pasłęk

- Etat: 1/1

- Praca w systemie 3 zmianowym

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

- Obsługa bobiniarki i laminatora

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Wykształcenia zawodowego

- Mile widziana znajomość procesów technologicznych produkcji

- Gotowości do pracy zmianowej

- Umiejętności pracy w zespole

- Dobrej organizacji i wykorzystania czasu pracy

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i motywujący system premiowania

- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy

- Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników

- Pakiet benefitów z ZFŚS

 

Chcesz nas bliżej poznać i pracować w KRAM? Prześlij swoją aplikację do dnia 15.08.2022 r. na adres  e-mail: rekrutacja@kram.pl w tytule wiadomości wpisując: Operator bobiniarek folii i laminatora  – Pasłęk.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, aby złożyć do nas swoją aplikację-zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: 662-225-764

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

                                                                                                                                                                 

Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych i ich przetwarzaniu:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KRAM Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierzgoniu przy ul. Słoneczna 3 c. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wykazane w ogłoszeniu przez okres 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kram.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych”kocham jarka
gp reklama