10 kwietnia 2020 Michala, Makarego

Oferta pracy: Pracownik produkcyjno-magazynowy

Ogłoszenie zostało dodane - Miesiąc temu

Firma Cargill Sp. Z O.O oddział w Rychlikach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjno-magazynowy

System pracy 3 zmianowy, miejsce wykonywania pracy, 14-411Rychliki 112.

Zadania:

  • - Prace transportowe
  • - Załadunki i rozładunki aut
  • - Obsługa urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • - Uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowych                     (możliwość sfinansowani kursu przez zakład pracy)

Dodatkowymi atutami będą:

  • - Znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office (głównie Word i Excel)

Oferujemy:

  • - umowę o pracę po okresie próbnym,
  • - stabilne zatrudnienie,
  • - możliwość rozwoju osobistego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: marek_przech@cargill.com lub osobiście pod adres 14-411Rychliki 112. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.