13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Oferta pracy: ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Restauracja Sand Valley mieszcząca się w Domu Klubowym na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w miejscowości Pasłęk poszukuje:

Zastępcy Szefa Kuchni

Miejsce pracy: Pasłęk

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,

- zachowanie estetyki wydawanych dań,

- współpraca z pozostałym personelem gastronomii,

- przestrzeganie norm i standardów panujących w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

- mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

- duża motywacja do pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- utrzymanie czystości w miejscu pracy,

- sumienność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

- miłą atmosferę w miejscu pracy,

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej od 01.06.2020r,

- pracę z doświadczonym szefem kuchni.

Prosimy o wysyłanie CV  na adres mailowy: marcin.polec@sandvalley.pl

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu