14 maja 2021 Bonifacego, Dobieslawa, Macieja
Reklama Heops

Praca: APARATOWY OBRÓBKI SUROWCA

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2021-04-27
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej  w skład międzynarodowej grupy

poszukuje osób na  stanowisko:

APARATOWY OBRÓBKI SUROWCA

Miejsce pracy: Pasłęk

Główne obowiązki:

-prowadzenie procesów obróbki mleka, serwatki i śmietany

- przygotowanie emulsji do produkcji

- utrzymanie w czystości stanowiska pracy

- przestrzeganie zasad ISO i HACCP

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie

- podzielność uwagi, umiejętność planowania i organizacji, komunikatywność, łatwość uczenia się

  Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie podstawowe + premia

- dobrą atmosferę w pracy

- pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

w terminie do 30 maja 2021r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

Żwirownia 1140 px
nasza2