16 czerwca 2019 Aliny, Benona, Anety

PRACA: ELEKTROMECHANIK

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2019-05-27

Producent opakowań poszukuje do zakładu w Pasłęku osoby na stanowisko Elektomechanik. Praca od poniedziałku do piątku, w oparciu o umowę o pracę.

OPIS STANOWISKA:

– Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn mediów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

– Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji mediów produkcyjnych

– Bieżące naprawy instalacji i urządzeń

– Pomoc w wdrażaniu projektów

– Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

– Usprawnienia oraz modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności

– Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku

– Praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania przyczyn awarii;

– Solidność, dokładność, samodzielność.

WYMAGANIA:

– Wykształcenie :min zawodowe elektromechaniczne, elektryczne lub mechaniczne

– Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku mechanik lub elektromechanik;

– Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV

– Umiejętność czytania schematów elektrycznych

– Znajomość rysunku technicznego

– Gotowość do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

– Realną możliwość rozwoju zawodowego i wzrostu płacy wraz z rosnącymi kwalifikacjami

– Pracę od poniedziałku do piątku

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Ciągłe szkolenia (nowe urządzenia, nowe technologie, nowe programy)

– Przyjazną atmosferę

Jak aplikować na stanowisko?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

grzegorz.kret@kram-sa.pl, tel. 662 225 764 w temacie wpisując „ELEKTROMECHANIK”
prosimy również o dopisanie formuły:

Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest „KRAM S.A.”, ul. Słoneczna 3c, 82-440 Dzierzgoń, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: ELEKTROMECHANIK. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: grzegorz.kret@kram-sa.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało4 godziny 48 minut

Wędkarzy zapraszamy na zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II. Zawody odbędą się w...

Akademia Pana Kleksa

Pozostało1 dzień

17 czerwca godz. 10:00 w sali widowiskowo-kinowej POK. Przedstawienie w wykonaniu...

Zawody ŚDS

Pozostało3 dni

W środę 19 czerwca planowana jest kolejna impreza o charakterze sportowym. Na stadionie...