Reklama Heops

PRACA: KOORDYNATOR DS. PRODUKCJI ODŻYWEK

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2021-05-16
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy

poszukuje osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. PRODUKCJI ODŻYWEK

Miejsce pracy: Pasłęk

Główne zadania:

- koordynacja przebiegu projektów produkcji odżywek

- koordynacja, proces kwalifikacji i zatwierdzania dostawców dodatków do produkcji odżywek

- współpraca z laboratoriami zewnętrznymi w zakresie nowych analiz pod produkty typu odżywki, ofertowania, dokładności analitycznej i rodzaju stosowanych metod

- przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla klientów produktów typu odżywki

- udział w przygotowaniach do audytów, audytach klientów odżywek

- wdrożenie poaudytowych planów akcji

- koordynacja działań ustalających przyczyny niezgodności

- uwalnianie produktów do sprzedaży

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywienia, biotechnologii, farmacja itp.

- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym, a najchętniej w obszarze „baby food”

- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

- bezkompromisowość w przestrzeganiu zasad produkcji i higieny

Oferujemy:

-Umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe + premia roczna

- Szkolenie przygotowujące do pracy

- Pracę w zespołach międzynarodowych

- Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl lub

Sery ICC Pasłęk Sp. z o.o., ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

do dnia 05.06.2021r.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2