12 maja 2021 Pankracego, Dominika, Achillesa
Reklama Heops

Praca: KUPIEC SUROWCÓW MLECZNYCH

Ogłoszenie zostało dodane - Dwa tygodnie temu, 2021-04-27
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej  w skład międzynarodowej Grupy

poszukuje osoby na  stanowisko:

KUPIEC SUROWCÓW MLECZNYCH

Miejsce pracy: Pasłęk

Główne zadania:

- negocjowanie cen, warunków handlowych oraz przygotowywanie umów sprzedaży, spotowych, średnioterminowych umów kupna, a także umów transportowych z bieżącymi i przyszłymi dostawcami

- poszukiwanie nowych rynków zbytu na surowce mleczne

- weryfikacja i analiza rynku surowców oraz ich dostępności – przygotowywanie raportów oraz symulacji na podstawie danych na potrzeby przełożonych

- utrzymanie dobrych relacji z dostawcami oraz stałe śledzenie trendów rynku

- minimalizacja kosztów oraz optymalizacja poziomu zapasów

- pełna koordynacja nad procesem zakupów – załadunek, dostawa,

- szukanie nowych rozwiązań i optymalizacji procesu zakupów

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia Mleczarstwa, Zarządzenie, )

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – znajomość rynku mleka oraz branży mleczarskiej

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikacja, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość technik negocjacji

  Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe + premia roczna

- Szkolenie przygotowujące do pracy

- Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

do dnia 31.05.2021r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

Żwirownia 1140 px
nasza2