3 marca 2021 Maryny, Kunegundy, Tycjana
Reklama Heops

Praca: MECHANIK

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad tydzień temu, 2021-02-17
0

rekrutacja@spomlek.pl

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim

ODDZIAŁ MŁYNARY

poszukuje kandydatów na stanowisko

MECHANIK

miejsce pracy: Młynary

główne zadania

  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń  i  instalacji w zakresie mechaniki
  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń     i instalacji
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji  technicznej
  • prowadzenie właściwej gospodarki  materiałami, narzędziami  i wyposażeniem stanowiska pracy
  • praca na dwie zmiany

wymagania

  • wykształcenie -  kierunkowe (mechanik, elektromechanik, elektryk lub pokrewne)
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • mile widziana umiejętność spawania metodą TIG
  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów, karty multisport.

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@spomlek.pl (w tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska), lub osobiście w siedzibie Oddziału ul. Dworcowa 38, Młynary.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Jeśli CV jest ze zdjęciem prosimy o wyrażenie zgody na jego przetwarzanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek".

W przeciwnym razie prosimy o usunięcie zdjęcia z CV.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek informuje, że treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.spomlek.pl w zakładce kariera-jak aplikować

nasza2